Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVIII TEMA

Sekmes, jums svociutes savaitgali: tvirtybes, stiprybes ir kantrybes, o svarbiausiai, kad viduriai nepavestu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2010 08 27, 18:57)
Sekmes, jums svociutes savaitgali: tvirtybes, stiprybes ir kantrybes, o svarbiausiai, kad viduriai nepavestu biggrin.gif  biggrin.gif

Prisijungiu ir as prie linkiejimu, nepamirskit ,kad jus superines,sekmes 4u.gif
Atsakyti
Na musu svociutems oras lyg ir neblogas turetu buti, bet seip pas mus klaipedoi siandien silta, o va ziurejau mis rinkimus per tv tai kaip matesi vilniui smarkus lietus buvo
Papildyta:
Na mergaites kas atidarys nauja temuke g.gif , galeciau as bet nemoku prisegt temas senesnes ir noretusi pakeist nuotrauka
Atsakyti
Nauja tema
pagal pageidavimus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Pirsliavau Rugpjucio 14 diena, bet rasau tik dabar nes dar buvo keleta svenciu, tai atsigavau tik dabar. Noriu labai padekoti visoms uz puikias idejas , prakstiskai viska naudojau is cia smile.gif Tai pat ypatingai padekoti noriu p. Genovaitei 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visos eigos nerasysiu, parasysiu tai kas istrigo labiausiai sveciams. Per foto sesija, kuri vyko uzupy, idavem jauniesiems po 5 lt ir jie juos isleido "butiniausiems " daigtams uzupio Ikiuke, galvojom kad apsauga isvarys fotografe, bet pasiseke neisvare.Vietoj planuotu 5min uztruko 20 biggrin.gif
Visiems patiko "pazadu tortas", tiesa jis pas mane buvo ne pazadu o prisistatymo tortas, i kurio gabaliukus sukisau saldainius su jaunuju atvaizdu.
Ir topu topas vestuvese buvo "Kelione aplink pasauli", kur jaunieji sededami turejo atspeti i kokia sali jie nukeliavo. Aprengiau 5 poras tos salies budingais atributais: Rusai -kepure su gvazdiku, mergaitei nosinaite, Graikai- paklodes baltos, pas mane buvo ne paklodes o baltos medziagos atraizos kuriuose iskirpau skyles galvai.Indusai- moteriai uzdejau toki spec ant juosmeniu su skambaliukais (yra pirkti) o vyrui turejau netikra gumini storulio pilva su papukais biggrin.gif ir ant galvos susukau is baltos atraizos a le Turbana, Ispanija- buvo vyras su raudona atraiza ant juosmens ir vaikiska gitara rankuose, o mergina su gele plaukuose smile.gif ir Argentina- paprasciausia dirbtine roze vyrui i burna ikisau smile.gif soko tango. Na ir soko jie man sokius pagal mano parinkta muzika
jei kam bus idomu parasisiu issamiau.
Atsakyti
Reiktų šią temą pabaigt
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti