Įkraunama...
Įkraunama...

Geri neurologai Kaipėdoje

Gydytoja Sigita Žeguniene dirbanti Universitetinės ligoninės Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje priima tik kūdikius ir mažus vaikus su rimtomis problemomis. Labai keista gydytoja schmoll.gif.... Ir kodėl registraturai nepasako, kad ji konsultuoja tik tokius vaikus unsure.gif Nepatiko man ji visai-čia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Būtų įdomu sulaukti kokių nors atsilipeimų apie Buteikienę 4u.gif
Atsakyti
[quote=La pluie,2010 03 30, 14:56]As siandien taip pat lankiausi pas sia gydytoja. Vos tik praverus kabineto duris, suvokiau, kuo man cia ta konsultacija baigsis  :  pagyvenusi moteriske , sedi sau susikuprinus ir kvapas kabinete toks nekoks. Papasakojau as jai savo bedas (galvos skausmai besitesiantys 12 metu, siuo metu labai intensyvys), o jinai puole ziureti i savo uzrasus prie kokios galvos skausmu grupes galima butu priskirti manuosius (maniau, jog bent jau tai ji turejo moketi senu seniausiai  smile.gif  ). Tada ramiausiai man pasake, jog jokiu tyrimu ji man neskirs, nes siuolaikinis mokslas dar nesugebejo atsakyti nuo ko zmonems skauda galva...  Ir juoktis, ir verkt tuo paciu metu norejosi... Paklausiau tai ka man daryti toliau, jos rekomendacija: ir toliau gerti vaistus, kai skaudes galva. O tai reiskia kiekviena diena... Po to prasidejo grazumai: ji man kaip paslapti atskleide, jog yra toks vienas Kryme gyvenantis mokslininkas, kuris galetu ir man, ir visai zmonijai atskleisti ligu priezastis, tik va niekas jo klausytis nenori, bet as galiu susimoketi tam tikra pinigu suma ir nueiti i jo organizuojama konferencija, kuri ivyks Vilniuje. Zodziu, jos besiklausant man norejosi kuo greiciau begti is to kabineto  Taigi, telieka prisiregistruoti pas normalia neurologe, palaukti kad ir tris menesius ir pagaliau pasidaryti tyrimus.
Bandysiu prisiregistruoti pas gydytoja Radziuviene (ja rekomendavo mano seimos gydytoja), ji dirba poliklinikoje, esancioje Taikos g.103.
[/quo

sorry nelabai moku naudotis, niekad cia nerasau smile.gif
kosmaras kazkoks su ta rimkute, as pati ejau del galvos svaigimo, tai irgi pasake kad nera paaiskinimo del ko ji gali svaigti....
Papildyta:
apie zorjan girdejau tik gerus atsiliepimus, taciau sake kad ji pati labai sunkiai serga, todel labai sunku ja pagauti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanickiene: 16 rugsėjo 2012 - 13:29
Kas lanketes pas gydytoja Rima Radziuviene, gal galite parasyti atsiliepimus. Dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy111 @ 2012 09 25, 15:31)
Kas lanketes pas gydytoja Rima Radziuviene, gal galite parasyti atsiliepimus. Dekoju smile.gif


As pas ja buvau pries keleta metu,tai lyg ir nieko pasirode,o va dabar nesenai mama buvo,tai liko nepatenkinta,neva 15 min gyd kalbejo apie save,kaip blogai jauciasi ir pan,o kai mama apie savo sveikata papasakojo,paklause kodel vyksta tas ar anas,kas galetu but,gyd atsake: nezinau g.gif

reiktu tikriausiai pacioms apsilankyti ir padaryti isvadas apie sia gyd. Kiek zmoniu tiek ivariu situaciju ir nuomoniu
Atsakyti
Sausio men noreciau vaika vezti pas neurologa privaciai, bet kiek skaiciau - Maskolenkaite privaciai nekonsultuoja, o pagal atsiliepimus, ji geriausia g.gif , pas ka dar vaziuoti privaciai ? aciu 4u.gif
Atsakyti
o kodel norit butinai privaciai, mum tikrai maskolenkaite geriausia, su ja jau beveik 7 metai draugaujam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2012 12 03, 18:00)
As pas ja buvau pries keleta metu,tai lyg ir nieko pasirode,o va dabar nesenai mama buvo,tai liko nepatenkinta,neva 15 min gyd kalbejo apie save,kaip blogai jauciasi ir pan,o kai mama apie savo sveikata papasakojo,paklause kodel vyksta tas ar anas,kas galetu but,gyd atsake: nezinau  g.gif

reiktu tikriausiai pacioms apsilankyti ir padaryti isvadas apie sia gyd. Kiek zmoniu tiek ivariu situaciju ir nuomoniu


buvau pas Radziuviene nesenai. Maloni moteriske. Padeti nepadejo, bet ir prisipazino, kad nezino kaip smile.gif
Kai grizau pas savo gydytoja, tai pasake, kad ji viena geresniu.
Atsakyti
Norėjau paklausti ar neurologė Irena Virketienė konsultuoja? Gal žinote kur.
Atsakyti
Pati nebuvau bet draugai lankesi tai isgyre baravykaite ji dirba miesto ligonineje, bet pas ja eiles du menesiai i prieki..... smile.gif
Atsakyti
Paliksiu komentarą apie Radžiuvienę - apie profesionalumą negaliu spręsti (aš ne medikė), o ar podės jos rekomnedacijos, dar nežinau, bet bendravimo su šia gydytoja pradžia buvo nekokia - pirmas klausimas ne kas atsitiko, o kas siuntė, pasakius kad šeimos gydyojas prasidėjo litanija apie šių gydytojų nekompetenciją, žemą lygį ir mano pačios neišprusimą (sakė, kad nugarą skauda visiems ir nėra ko dėl to vaikščiot pas gydytojus). Pasakiau, kad kreipsiuos į med.įstaigos vadovą, tada buvau apžiūrėta ir jos bendravimas pasikeitė. Man rodos, ji nuotaikos žmogus.
Atsakyti
Gal kas apie Sauliu Taroza? 4u.gif
Atsakyti