Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos Diagnostikos Centras

QUOTE(saulyteee @ 2008 03 26, 19:05)
Sveikutės, butų smagu išgirsti dar kokių nuomonių..nes kaip tik dabar svarstau eiti į šį centrą ar ne?...noriu išsitirti dėl odos problemų ir konsultacijai pas hematologą..(nes poliklinikoje pas hematologą užsirašiau tik birželio mėnesiui..neramu taip ilgai laukti  doh.gif )

Del odos problemu siulau rinktis gydytoja Maciuliene. Tris metus ivairus dermatologai ir kosmetologai kankino, kepenys net sustreikavo schmoll.gif O ji per menesi isgyde thumbup.gif Dabar ji dirba:

http://www.unionclin...rmatologija.php
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 03 26, 20:53)
Del odos problemu siulau rinktis gydytoja Maciuliene. Tris metus ivairus dermatologai ir kosmetologai kankino, kepenys net sustreikavo schmoll.gif O ji per menesi isgyde thumbup.gif Dabar ji dirba:

http://www.unionclin...rmatologija.php

Ačiū 4u.gif O jums tyrimus kokius darė? nes manau, kad man čia nebekosmetinės problemos, bet iš vidaus.. ir kokios maždaug kainos, nes tam psl. nelabai randu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 03 26, 20:08)
Ačiū  4u.gif  O jums tyrimus kokius darė? nes manau, kad man čia nebekosmetinės problemos, bet iš vidaus.. ir kokios maždaug kainos, nes tam psl. nelabai randu blush2.gif

Apie kainas nezinau - as pas ja gydziausi, kai ji dar Odos ligoninėj dirbo g.gif Tyrimu tada neskyre, nes as jau ju labai daug pasidarius buvau pries einant pas ja. Kol kiti bande gydyt unsure.gif
Atsakyti
Gal dar kokių nuomonių ar pasiūlymų..? ax.gif
Atsakyti
Uzsiregistravau i MDC, bet giminaite grieztai atkalbejo ir uzrase i Santariskes respublikine poliklinika. Sako ten daug pigiau ir tuos pacius tyrimus padaro.
Jei patiks Santariskese ir gausiu ten viska ko man reikia, tai atsisakysiu MDC.
Beje, MDC uzregistravo tik balandzio vidury (visa menesi reikia laukti).

Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 03 30, 14:18)
Uzsiregistravau i MDC, bet giminaite grieztai atkalbejo ir uzrase i Santariskes respublikine poliklinika. Sako ten daug pigiau ir tuos pacius tyrimus padaro.
Jei patiks Santariskese ir gausiu ten viska ko man reikia, tai atsisakysiu MDC.
Beje, MDC uzregistravo tik balandzio vidury (visa menesi reikia laukti).

o kur registravotės santariškėse?
aš pati priklausau santariškių šeimos centrui..bet pas hematologą užsirašiau tik birželio mėn doh.gif o taip ilgai laukti neramu..tad kur ten dar galima būtų užsiregistruoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2008 03 30, 23:47)
o  kur registravotės santariškėse?
aš pati priklausau santariškių  šeimos centrui..bet pas hematologą užsirašiau tik birželio mėn doh.gif  o taip ilgai laukti neramu..tad kur ten dar galima būtų užsiregistruoti?  unsure.gif

Labai gaila, bet nieko nezinau. Mane uzregistravo giminaite, nes as pati ne vilniete. Kai nuvyksiu, apsiziuresiu, kas ir kaip ten, gal tada ka nors daugiau zinosiu. rolleyes.gif
Atsakyti
sviezus ispudziai is MDC biggrin.gif Vyras veze savo teveli tyrimams. Aisku sumokejo nemazai, Bet sake aptarnavimas tai thumbup.gif , rupinosi labai, palydedavo iki kiekvieno kabineto tyrimams. Patare, pasiule ka toliau daryti, kaip toliau elgtis.Pati gydytoja skambino i mobilu, klause, kaip sekasi. Vienu zodziu visai neblogai. Galetume geru zodziu pamineti gydytojas Degutiene ir Vanagaitiene.
Atsakyti
Ejau i MDC pas ginekologe, labai geras aptarnavimas bet visa tai kainuoja smile.gif Du nestumus stebejo gydytoja J.Zakariaviciene. Labai tuo dziaugiuosiu nes jau turiu du vaikucius smile.gif Ir toliau manau bendrausiu su MDC 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 03 30, 14:18)
Uzsiregistravau i MDC, bet giminaite grieztai atkalbejo ir uzrase i Santariskes respublikine poliklinika. Sako ten daug pigiau ir tuos pacius tyrimus padaro.
Jei patiks Santariskese ir gausiu ten viska ko man reikia, tai atsisakysiu MDC.
Beje, MDC uzregistravo tik balandzio vidury (visa menesi reikia laukti).

Dėl tyrimų tai aš santaruos dirbu laboratorijoj, ir MDC veža mums daryti tyrimus(į valdišką įstaigą), tai kiek iš jūsų nulupa doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(egliuska @ 2008 05 24, 18:57)
sviezus ispudziai is MDC biggrin.gif Vyras veze savo teveli tyrimams. Aisku sumokejo nemazai, Bet sake aptarnavimas tai  thumbup.gif , rupinosi labai, palydedavo iki kiekvieno kabineto tyrimams. Patare, pasiule ka toliau daryti, kaip toliau elgtis.Pati gydytoja skambino i mobilu, klause, kaip sekasi. Vienu zodziu visai neblogai. Galetume geru zodziu pamineti gydytojas Degutiene ir Vanagaitiene.

Aš nieko nenoriu kritikuoti, bet už tą malonumą juk mokat grynais?
Atsakyti
Verta moketi tuos pinigus, nes jau vien atmosfera ir personalo demesys yra to verti. Ten atejes bent streso tiek nejauti ir stengiasi, kad neturetum kuo skustis.

Mane tai priregistravo per 2 minutes. Gal todel, kad turejau siuntima is privataus gydytojo pasidaryt tyrimus.

Atsakyti
Gal teko lankytis su vaiku pas lor dėl adeinoidu ? sako jie ten ir operuoja ? g.gif
Atsakyti