Įkraunama...
Įkraunama...

Mitai apie šunis

Sveiki. Gyvenime teko susidurti su įvairiais ir įdomiais mitais apie šunis. Kalę būtina sukergti kartą metuose. Jei patinas joja ant kojų žaislų ir panašiai reiškia nori sekso . Jei gomurys juodas, šuo bus piktas . Jei nori sargaus šuns, reikia laikyti uždaryta ir neleisti, kad bendrautu su kitais šunimis . Jei šuo ėda žolę, reiškia lis . Kandžioja uodegą, reiškia turi kirminų . Šuo kaukia - kas nors mirs .... Gal žinote dar kokių nors mitų ir ką apskritai apie juos manote?
Atsakyti
Tai kad kaimynai taip ir augina suni ir dabar doh.gif lotuliukas.gif , negalima leisti prie kitu sunu, nes draugiskas bus blink.gif
Atsakyti
* patinas kalytės niekada nepuls
* suaugęs šuo niekada nenuskriaus jauno šuniuko
Atsakyti
Įdomi tema thumbup.gif ir manau, bus visai įdomu padiskutuoti ir su tais, kurie mano, kad tie, ar kitokie mitai yra visai ne mitai smile.gif

Gali durt pirštu į bet kurią veislę ir tų mitų bus nors vežimu vežk doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 30 liepos 2010 - 11:39
QUOTE(Rodnega @ 2010 07 30, 11:33)
Sveiki. Gyvenime teko susidurti su įvairiais ir įdomiais mitais apie šunis. Kalę būtina sukergti kartą metuose. Jei patinas joja ant kojų žaislų ir panašiai reiškia nori sekso . Jei gomurys juodas, šuo bus piktas . Jei nori sargaus šuns, reikia laikyti uždaryta ir neleisti, kad bendrautu su kitais šunimis . Jei šuo ėda žolę, reiškia lis . Kandžioja uodegą, reiškia turi kirminų . Šuo kaukia - kas nors mirs .... Gal žinote dar kokių nors mitų ir ką apskritai apie juos manote?



is kitos puses ir gi galima paziuret ir bandyt paaiskint, gal vieni yra visiskas briedas, o kiti tikrai kazka reiskia.

tarkim joja ant kojos - rodo virsenybe. joja ant zaislo - nzn pvz kodel? ka reiskia juodas gomurys? ka reiskia kai valgo zole? - truksta vitaminu?, o gal cia irgi mitas? ir pan smile.gif




Atsakyti
apie žolės ėdimą neblogai buvo paaiškinusi viena forumo narė, reikia bandyt surast g.gif

Tikiuos nesupyks juruliutuke uz pacitavimą:

,,Zole organizme sugeria skysčius ir brinksta, tad suteikia sotumo jausmą ir padeda žarnynui normaliai veikti – dirgina žarnų sieneles, sukelia jų judesius, padeda geriau ištuštinti žarnyną, sumažina puvimo bakterijų kiekį žarnose, sugeria nuodingąsias medžiagas ir skatina jų pasišalinimą iš organizmo.,,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 30 liepos 2010 - 11:47
kuo mažesnis Jorkšyras - tuo brangesnis, geresnis ir
vertingesnis blink.gif doh.gif laugh.gif

- pas jus šuniukas ar kalytė?
- kalytė
- pas mane irgi kalytė, tai jau puls, nedraugaus doh.gif unsure.gif

- kaip dažnai maudote savo šunį?
- maždaug kas 2 savaites, ilgaplaukis, tai tenka.
- jūs ką??? gi galima tik kartą ar 2 į metus, nudvės jums tas šuo blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 07 30, 12:50)
- kaip dažnai maudote savo šunį?
- maždaug kas 2 savaites, ilgaplaukis, tai tenka.
- jūs ką??? gi galima tik kartą ar 2 į metus, nudvės jums tas šuo blink.gif



del maudymo labai idomu smile.gif vieni sako, kad isvis maudyt nereik su sampunu, nes plaukas tada pradeda riebaluotis, kiti tik maziukus maudo, dideliems tipo nereik ir pan, idomu kaip su ta plauko struktura yra, ar cia jau nuo zmogas priklauso ir dzin kas kiek tu ji su sampunu prausi... g.gif
Atsakyti
Nelyginkit jorko su kitokiais sunimis - ju plauko struktura panasi i zmogaus, kiek zinau. Jei klystu, tegu pataiso mane jorkistai.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 07 30, 13:06)
Nelyginkit jorko su kitokiais sunimis - ju plauko struktura panasi i zmogaus, kiek zinau. Jei klystu, tegu pataiso mane jorkistai.

sita dalyka ir as girdejau, ir atseit greit riebaluojasi,idomu ar tiesa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 07 30, 13:06)
Nelyginkit jorko su kitokiais sunimis - ju plauko struktura panasi i zmogaus, kiek zinau. Jei klystu, tegu pataiso mane jorkistai.

taip, bet tai žmogus ir sako tą mitą žiūrėdamas į mano šunį, juk turi matytis, kad tai nėra kailis, be to yra paaiškinta, kad kosmetika gera, brangi, natūrali ir t.t., bet vistiek jam nedaeina ir gana doh.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2010 07 30, 13:08)
sita dalyka ir as girdejau, ir atseit greit riebaluojasi,idomu ar tiesa  rolleyes.gif

tiesa, riebaluojasi, ima nebežvilgėti, sunku kišti šepetį į plaukus, na ir nesigirdėjo, kad dėl to jorkų amžius tebūtų porą metų, sulaukia jie ir gilios senatvės, net 19 metų.
Atsakyti
QUOTE(kotryna01 @ 2010 07 30, 12:04)
del maudymo labai idomu smile.gif vieni sako, kad isvis maudyt nereik su sampunu, nes plaukas tada pradeda riebaluotis, kiti tik maziukus maudo, dideliems tipo nereik ir pan, idomu kaip su ta plauko struktura yra, ar cia jau nuo zmogas priklauso ir dzin kas kiek tu ji su sampunu prausi... g.gif

Aha, jau isivaizduoju savo spaniele ir skotu setere ismaudytas be sampuno ir balzamo doh.gif lotuliukas.gif

Dar viena cirka isgirdau - sunu negalima kirpti - nes isproteja lotuliukas.gif lotuliukas.gif , labai rimtu veidu bobele viena aiskino mano vyrui.
Atsakyti