Įkraunama...
Įkraunama...

Mitai apie šunis

QUOTE(tati @ 2010 07 30, 13:06)
Nelyginkit jorko su kitokiais sunimis - ju plauko struktura panasi i zmogaus, kiek zinau. Jei klystu, tegu pataiso mane jorkistai.

Tai nebūtinai apie jorką... Man žmonės, kurie "didžiai nusimano" kinologijoj liepė išvis nemaudyt, nes, anot jų, drėgmė šuns kailiui kenkia. Tai aš kažkaip užklausiau, tai negi neleisti ir po rasotą žolę lakstyt, į ežerą brist? Tai išsprogdino akis ir paklausė: o tai jūs leidžiat?!
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 07 30, 12:50)

- jūs ką??? gi galima tik kartą ar 2 į metus, nudvės jums tas šuo blink.gif


O cia dalis tiesos yra, kaip ir zmogaus sampunuose, taip ir sunu, pilna kenksminga medziagu, o suniukas per visa kuna juo maudomos, nuo usu galiuku iki uodegos, taigi tai sveikatos tikrai neprideda, anaiptol. Nereiketu persistengt, po vos ne kiekvieno sisiuko padarymo begt maudyt ir taip tenkint labiau savo poreiki, kad suo butu kvapnutis. Netaikau to jums asmeniskai, bet tokiu seimininku, ypac jorku tarpe tikrai daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2010 07 30, 13:31)
O cia dalis tiesos yra, kaip ir zmogaus sampunuose, taip ir sunu, pilna kenksminga medziagu, o suniukas per visa kuna juo maudomos, nuo usu galiuku iki uodegos, taigi tai sveikatos tikrai neprideda, anaiptol. Nereiketu persistengt, po vos ne kiekvieno sisiuko padarymo begt maudyt ir taip tenkint labiau savo poreiki, kad suo butu kvapnutis. Netaikau to jums asmeniskai, bet tokiu seimininku, ypac jorku tarpe tikrai daug unsure.gif

nu tai prašyčiau mane asmeniškai per a/ž informuoti po kokių metų, kai užauginsite savo jorkui plaukus, kaip jums pavyksta jo nemaudyti minimum kas 2 sav. g.gif Aš tikrau daug domiuosi jau virš 5 metų, iš visur info gaudau ir dar nesutikau tokio stebuklingo, kuris sugebėtų jorko nemaudyti dažnai ax.gif
matau jau, kad mituose nauji mitai gims... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2010 07 30, 13:30)
Tai nebūtinai apie jorką... Man žmonės, kurie "didžiai nusimano" kinologijoj liepė išvis nemaudyt, nes, anot jų, drėgmė šuns kailiui kenkia. Tai aš kažkaip užklausiau, tai negi neleisti ir po rasotą žolę lakstyt, į ežerą brist? Tai išsprogdino akis ir paklausė: o tai jūs leidžiat?!
thumbup.gif



na cia jau marazmai, kai pamirstama is ko suo yra kiles ir kosmetiniai prioritetai iskeliami aukciau suns instinktu doh.gif
Atsakyti
jei stafam ar pitbuliam (nzn gal ir kitom veislem) duosi zalios mesos protas susisuks ir zmones prades valgyt bigsmile.gif irgi smagus mitas... thumbup.gif
Atsakyti
dar vienas didžiai žinomų krepšininkų dvynių L. manau, kad žinote apie ką aš mitas mirksiukas.gif taigi vieno iš jų žmona savo draugei tvirtino, kad jokiu būdu negalima jos šunelio vedžioti į lauką, padaro viską ant palutės bigsmile.gif ta draugė atbėgo man ir aiškina, man ta L. žmona sakė taip ir taip, tu ką durna vedžioti savo šunį į lauką? doh.gif lotuliukas.gif ir tipo toji daug geriau žno už mane, aš durna, jei neklausau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 30 liepos 2010 - 12:39
QUOTE(gkspygle @ 2010 07 30, 13:36)
jei stafam ar pitbuliam (nzn gal ir kitom veislem) duosi zalios mesos protas susisuks ir zmones prades valgyt  bigsmile.gif  irgi smagus mitas...  thumbup.gif

Tai ir mum panašiai sakė, kai pradėjom mėsa šert: Tai ką, kovinį šunį darysit? KAd šuniukas mažas, negražiai atrodys kovinis...
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 07 30, 13:34)
nu tai prašyčiau mane asmeniškai per a/ž informuoti po kokių metų, kai užauginsite savo jorkui plaukus, kaip jums pavyksta jo nemaudyti minimum kas 2 sav. g.gif Aš tikrau daug domiuosi jau virš 5 metų, iš visur info gaudau ir dar nesutikau tokio stebuklingo, kuris sugebėtų jorko nemaudyti dažnai ax.gif
matau jau, kad mituose nauji mitai gims... unsure.gif


Matot, o man teko sutikt, bet nezinau, gal tiesiog genai per daug geri buvo smile.gif
Realiai plauko augimo joks sampunas ar balzamas nepagreitins, plauk neploves, kitas dalykas jeigu jus kalbat turedama omeny papilotes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2010 07 30, 13:43)
Realiai plauko augimo joks sampunas ar balzamas nepagreitins

deja,jūs klystat,yra priemonių skatinančių plauko augimą ir be papiločių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2010 07 30, 13:43)
Matot, o man teko sutikt, bet nezinau, gal tiesiog genai per daug geri buvo smile.gif
Realiai plauko augimo joks sampunas ar balzamas nepagreitins, plauk neploves, kitas dalykas jeigu jus kalbat turedama omeny papilotes smile.gif

prie ko čia augimas ar papilotės doh.gif nu tikrai matau, kad sugadinsi temą savo komentarais doh.gif įsivaizduok savo galvą lankstančią palei žemę, kiek ilgai ištempsi jos neplovus? juk jų plaukai taip pat prirenka šiukšlių, dulkių ir riebaluojasi, nes tai ne kailis! nebent tau labai nepasisekė ir tavo sutiktiems taip pat ir pas juos kailiniai cool.gif
Atsakyti
ne plaukuose esme jei per daznai maudot, o odoje. Isbalansuojat odos Ph, nuplaunat, nuriebinat butina suns odai naturalu riebalini sluoksni. Plaukai mat pirmoj vietoj.... biggrin.gif
Atsakyti
prisiminiau dar mitą, kad šunims negalima kirpti ūsiukų , nes uoslė dings doh.gif
Atsakyti