Įkraunama...
Įkraunama...

Artimiausias pirkinys

QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 14, 11:07)
Sveikos, gal bandete siuos blizgius? Nesausina lūpų?

http://www.chanel.co...RE-GLOSS-138430


Nebandziau, bet man Chanel tiek blizgiai, tiek lupdaziai sausino kiek esu bandzius seniau. Gal dabar ir kitokiu jau turi....

QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 14, 18:07)
Apie Gloss Volupte kalbi? Va būtent tarp šių dviejų ir renkuosi. Dėkui už nuomonę.


Gloss Volupte 2 spalvas turiu - super ir tas slapumas ant lupu wub.gif

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 01 14, 18:19)
Ne...Glossy Stains...drėkina,ilgai laiko,kas labai aktualu man pvz raud spalvai "nesusivalgo" visą vakaræ ir nesausina...


Glossy Stains man sausina lupas - isvis neatradus tokio ilgalaikio lupdazio/blizgio, kuris nesausintu - gal kai lupos nereiklios, tai ir nieko, bet mano linke sauset, tai su visais stain vos pasitepus pradeda traukt. sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 01 14, 17:19)
Ne...Glossy Stains...drėkina,ilgai laiko,kas labai aktualu man pvz raud spalvai "nesusivalgo" visą vakaræ ir nesausina...
Papildyta:
YSL GOLDEN GLOSS irgi patinka,yoač kvapas...bet jie tokie šytintys,gal vasarai daugiau..

Glossy Stains man tobulas dalykas. wub.gif Turiu labai paprastą kasdienišką spalvą "106" (ten iš Rebel Nudes kolekcijos, mrods), tai labai "low maintenance" daiktas - užsitepi ir drąsiai galima į veidrodį nežiūrėt bent pusdienį kokį. biggrin.gif Sausinimo nepastebėjau. Jau perkant "kabėjau" abejonėse, nes galvojau išvis dvi spalvas imt. biggrin.gif Tai ateity garantuotai dar kokią imsiu, ta pati "106" labai graži, nors ir nemėgstu blizgučių, bet savy turi tokio subtiliai gražaus auksinio žėrėjimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 13, 12:46)
O kaip kaži NARS Sheer Glow? Gal ji būtų arčiausiai YSL Touche Eclat?

nesulyginamos rolleyes.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kuri geresnė tamstos nuomone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 01 14, 20:11)
Glossy Stains man tobulas dalykas. wub.gif Turiu labai paprastą kasdienišką spalvą "106" (ten iš Rebel Nudes kolekcijos, mrods), tai labai "low maintenance" daiktas - užsitepi ir drąsiai galima į veidrodį nežiūrėt bent pusdienį kokį. biggrin.gif Sausinimo nepastebėjau. Jau perkant "kabėjau" abejonėse, nes galvojau išvis dvi spalvas imt. biggrin.gif Tai ateity garantuotai dar kokią imsiu, ta pati "106" labai graži, nors ir nemėgstu blizgučių, bet savy turi tokio subtiliai gražaus auksinio žėrėjimo wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ...pas mane yra irgi kažkas ale nude,nepamenu numerio(guliu dar,tyngiu kelti biggrin.gif ) ,tai kaip tu sakai,pusdienis ramuma..ir tikrai jokio sausinimo,plius net tokia ale vėsa gaivi jaučiasi...
Atsakyti
reik tušo flirt.gif Noriu Bourjois, bet nuolaidų nėra mellow.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 06 14, 16:35)
reik tušo flirt.gif Noriu Bourjois, bet nuolaidų nėra  mellow.gif


Gal turit kokį mėgstamą iš Bourjois? Ar šiaip norisi išbandyt? biggrin.gif mane irgi jų tušai vilioja, niekad nebandžius.
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2015 06 14, 23:52)
Gal turit kokį mėgstamą iš Bourjois? Ar šiaip norisi išbandyt? biggrin.gif mane irgi jų tušai vilioja, niekad nebandžius.

drinks_cheers.gif aš ir norėčiau pamėginti būtent šį
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2015 06 15, 00:52)
Gal turit kokį mėgstamą iš Bourjois? Ar šiaip norisi išbandyt? biggrin.gif mane irgi jų tušai vilioja, niekad nebandžius.

Ne, neturiu. Tiesiog toks noras atsirado biggrin.gif
Šitas įdomus, šepetėlį galima pasukt. Vienas storina, pasuki ir tuomet ilgina Twist up The wolume
user posted image
Buvo jam nuolaida Droge, nebėra, be nuolaidos biški virš 50 lt. Man per brangu kaip tušui.
Arba galvoju klasikinį tankinantį, kaip konsultantė išsireiškė, Volume Glamour Ultra Volumeteur
user posted image
Atsakyti
Twist up the volume turejau, neypatingas. Labai paakius tepe, tirstas toks. Uz puse kainos nebent pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti