Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių šėrimas natūraliu maistu (RAW, BARF)

QUOTE(Pujolis @ 2011 05 27, 10:32)
Noriu paklaust, kiek ir kokius kauliukus duodate savo katinui ir ar juos kaip nors pasmulkinate, gal padauzote su mesos plaktuku? Ar nieko blogo katinui nuo kaulu nesidaro?


Vištienos kakliukus gerai padaužytus plaktuku
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2011 05 27, 12:44)
Vištienos kakliukus gerai padaužytus plaktuku


Bandziau sita varianta, bet kad ir kiek bedauziau tuos kaklus, ju kaulai vis tiek labai astrus...Bandziau dar ta krutinkauli, kur su tokia didele kremzle, jis man ne toks pavojingas atrodo, bet sitas per didelis ir mano katinas juo nesidomi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pujolis: 27 gegužės 2011 - 10:56
QUOTE(spiglys @ 2011 05 27, 11:44)
Vištienos kakliukus gerai padaužytus plaktuku

mano mažas varo vištų kakliukus cielus.Jam nereikia nieko.Nušvilpia iš šuns bliūdo ir patvarko.Niekada nedaužiau,mėsos irgi gabalą pasitvėręs ėda.Ir kaip pastebėjau jam didesni mėsos gabalai labiau patinka nei supjaustyti.
Papildyta:
QUOTE(Pujolis @ 2011 05 27, 11:54)
Bandziau sita varianta, bet kad ir kiek bedauziau tuos kaklus, ju kaulai vis tiek labai astrus...Bandziau dar ta krutinkauli, kur su tokia didele kremzle, jis man ne toks pavojingas atrodo, bet sitas per didelis ir mano katinas juo nesidomi schmoll.gif

kaulas su mėsa visai kitaip skyla.Va jei ėstų visai pliką kaulą tada pavojinga būtų tos atskilę dalys.O su mėsa nieko baisaus.
Atsakyti
Mano snukio neturinti katė irgi puikiausiai sukramto nedaužytus žalius vištų kakliukus. Ir ne pjaustytus, o tokio ilgio, kokie jie ir yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAMOVE: 27 gegužės 2011 - 11:06
QUOTE(RAMOVE @ 2011 05 27, 13:00)
Mano snukio neturinti katė irgi puikiausiai sukramto nedaužytus žalius vištų kakliukus. Ir nepjaustytus, o tokio ilgio, kokie jie ir yra.


Kiemo kates tai irgi mielai tuos kaklus nedauzytus triauskia...Na, maniskis irgi ju neatsisako, bet as baisiai bijau, nes jis jautraus skrandzio ir zarnyno. Jei tik kas ne taip, tai tuoj vemia arba viduriuoja su krauju. Vis bandau pakeist tuos kaulus kiausinio tryniu, lukstais, varske ir kt raugintais pieno produktais, bet tai lb sudetinga.
Parasykit, merginos, daugiau apie savo katinu meniu. Busiu lb dekinga, nes apie shunu meniu tai daug info yra, o apie katinu ne. Angliskai, deja, neskaitau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2011 05 27, 12:10)
Kiemo kates tai irgi mielai tuos kaklus nedauzytus triauskia...Na, maniskis irgi ju neatsisako, bet as baisiai bijau, nes jis jautraus skrandzio ir zarnyno. Jei tik kas ne taip, tai tuoj vemia arba viduriuoja su krauju. Vis bandau pakeist tuos kaulus kiausinio tryniu, lukstais, varske ir kt raugintais pieno produktais, bet tai lb sudetinga.
Parasykit, merginos, daugiau apie savo katinu meniu. Busiu lb dekinga, nes apie shunu meniu tai daug info yra, o apie katinu ne. Angliskai, deja, neskaitau blush2.gif

tiesa pasakius kad net nežinau ką ir parašyti doh.gif mano tik vienas iš trijų mėsaėdis,kiti du sausiuko fanai.Bet mažas atperka anuos du jis ėda absoliučiai viską blink.gif ko negauna nušvilpia jei ne vietoje padėta.Ėda žalią mėsą ir ne tik,ėda subikus,ėda žuvį ir koncervus žuvų,pieno produktus irgi taršo ax.gif jis visaėdis,net bananus ėda su pomidorais .Svogūnus mačiau irgi valgo doh.gif .Mėgsta šaltibarščius su bulvėm doh.gif .O šiaip katinam viską galima ką ir šunim duoti.Nematau skirtumo.Neduodu tik didelių kaulų,bet jų negauna ir mano šuo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2011 05 27, 13:20)
tiesa pasakius kad net nežinau ką ir parašyti doh.gif mano tik vienas iš trijų mėsaėdis,kiti du sausiuko fanai.Bet mažas atperka anuos du jis ėda absoliučiai viską blink.gif ko negauna nušvilpia jei ne vietoje padėta.Ėda žalią mėsą ir ne tik,ėda subikus,ėda žuvį ir koncervus žuvų,pieno produktus irgi taršo ax.gif jis visaėdis,net bananus ėda su pomidorais .Svogūnus mačiau irgi valgo doh.gif .Mėgsta šaltibarščius su bulvėm doh.gif .O šiaip katinam viską galima ką ir šunim duoti.Nematau skirtumo.Neduodu tik didelių kaulų,bet jų negauna ir mano šuo blush2.gif


Pavydziu jums, baltai zinoma smile.gif As tai per dienas skaiciuoju ir skaiciuoju, jau net galva istino. Mano kitas katinas nebrokija ir fabrikinio, ir naturalaus maisto, viska valgo, viska toleruoja, nieko as jam neskaiciuoju ir nenormuoju.
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2011 05 27, 10:32)
Noriu paklaust, kiek ir kokius kauliukus duodate savo katinui ir ar juos kaip nors pasmulkinate, gal padauzote su mesos plaktuku? Ar nieko blogo katinui nuo kaulu nesidaro?


duodu vištos kaklus ir kartais vištos kojas. maniškis gauna 10% kaulų nuo bendro raciono. jei kaklas didelis, tai perpjaunu per pusę, jei ne - duodu visą. jei gauna per daug kaulų, tai išmatos baltos ir trapios pasidaro. daugiau jokių bėdų nuo kaulų nebūn. aš dažniausiai duodu kepenis ir kaulus kartu
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2011 05 27, 15:05)
duodu vištos kaklus ir kartais vištos kojas. maniškis gauna 10% kaulų nuo bendro raciono. jei kaklas didelis, tai perpjaunu per pusę, jei ne - duodu visą. jei gauna per daug kaulų, tai išmatos baltos ir trapios pasidaro. daugiau jokių bėdų nuo kaulų nebūn.  aš dažniausiai duodu kepenis ir kaulus kartu


Nu man kuo toliau i miska, tuo medziu daugiau blush2.gif Dabar jau kilo klausimas, kiek proc. kaulu ir kiek mesos yra vistos kakle? Gal yra koks tinklapis, kuriam butu surasyti tokie duomenys? Pvz. maisto medziagu kiekius tai as ziuriu tinklapy www.dieta.lt.
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2011 05 27, 12:37)
Pavydziu jums, baltai zinoma smile.gif As tai per dienas skaiciuoju ir skaiciuoju, jau net galva istino. Mano kitas katinas nebrokija ir fabrikinio, ir naturalaus maisto, viska valgo, viska toleruoja, nieko as jam neskaiciuoju ir nenormuoju.

žinot nei šuniui ,nei katinam nenormuoju maisto.Mano šuo pats reguliuojasi normas.Pats pasidaro iškrovos dieną.Daugiau kaip pusės kg jis nesuvalgo.Su katinais iš vis paprasta sauso visad yra,koncervų taip pat gauna kada nori biggrin.gif o mažasis RAW gauna kada nori ir normų aš jokių nežiūriu. blush2.gif Ir taip nuo mažų dienų.Nežinau gal kam ir reikia normuot ar dėlioti tas proporcijas,aš jų nežiūriu.Matau savo augintinius,matau kaip jie jaučias,kartą į metus pasidarom kraujo tyrimus ir man to užtenka.Pagaliau matau kaip kakina blush2.gif biggrin.gif .Jei daro kietai vadinas per daug kaulų,jei skystokai per daug supikų.Ir viskas.Man iš vis nesuprantama kam tos proporcijos blush2.gif doh.gif katinai ir šunys daug protingesni už mus ir jie valgys tai ko jiems reikia.Daug metų mano šunys ėda tik RAW ir į ką atkreipiau dėmesį kad jei mano šuniui per daug kauliukų jis jų tiesiog neėda,mažas irgi kakliukus triauškia ne kasdien.Tiesiog jo neima.Jie patys atsirenka ir tiek.O tos proporcijos g.gif nagi jas žmonės o ne gyvuliai rašė,ir jei vienam tas dešimt procentų kaulų parai tinka tai kitam į juos nusikakot ir jis jų neės.Pagal lenteles mano sabakinai dabar net nepamenu gal virš kilo reikėtų maisto.Jis jo gyvenime tiek nesuėdęs ant karto.Va tau ir proporcijos.Sauso norma apie pusė kg.Žiemą jis suėsdavo keturis šimtus ,vasarą du šimtus sausiuko.Vadinas pagal gamintojus jis paros vitaminų ir mineralų jau negaudavo.Tai jau kaip ir negerai.balanso jokio nėra.Tai ir su RAW tas pats.Aš niekad tų proporcijų nežiūriu ir nežiūrėsiu blush2.gif Mano katinas inkstų neėda,kepenų irgi nemėgsta tai kaip man jas jam įkišt ,per rūrą jų nekiši gi.O jų pagal pagal visus rašymus reikia biggrin.gif .O jam jų nereikia.Jis jų ir neėda.Jis priėdęs mėsos eina kapot sauso.Ir ką nesenai darėm kraujo tyrimus,sveikas kaip arklys.Jis turi pasirinkimo laisvę ir tiek.Mano galva svarbu kad gyvulys gautų gerą maistą,o proporcijos ir kiek ten tų procentų ir ko man negroja.
Atsakyti
Gal ir jusu tiesa. Mano vienos pazistamos kate esdama beveik vien zalius kiauliu inkstus nugyveno garbingus 17 metu. As irgi seniau nekreipiau demesio, kas kiek nori, tas tiek valgo, svarbu maistas kokybiskas. Bet su situ katinu man sunkiai sekasi, tai ir galvoju nuolat,kad gal ka ne taip darau...
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2011 05 27, 14:57)
Gal ir jusu tiesa. Mano vienos pazistamos kate esdama beveik vien zalius kiauliu inkstus nugyveno garbingus 17 metu. As irgi seniau nekreipiau demesio, kas kiek nori, tas tiek valgo, svarbu maistas kokybiskas. Bet su situ katinu man sunkiai sekasi, tai ir galvoju nuolat,kad gal ka ne taip darau...

vargu.Būna va tokių jautriaskrandžių ir tiek.Mano vienas plikutis toks.Jei kas ir daro minkštai.Jūs gal jam pabandykit kokio fermento su maistu paduoti.Bet kad RAW tokiems tinka labiau tai faktas,nes sausą atitaikyti jiems iš vis problema.Aš metus laiko vargau kol prisitaikėm
Atsakyti