Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

Sveikos
Aš ir naudojiu Talija S ir tikrai potraukio saldumynams ir bandelems neturiu,dabar jos gali guleti o man vienodai,anksčiau net praeiti negaledavau,o daar jei ir suvalgau tai viena bet tokio malonumo kaip anksčiau tai nejuntu.
Susitvarke viduriai,man kol kas tinka ir patinka.
O pirkti tai nežinau kad vaistinese yra aš praeita savaitę Camelijos vaistinej pirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukas: 27 lapkričio 2006 - 14:47
naudoju Talija S, jauciuosi geriau, vakgyti norisi maziau. O dauge kaip kirto saldumynus taip ir kerta, vat ir suprask...Man tai per 20dienu 2 kg nukrito... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arabe @ 2007 03 16, 11:22)
Jokie cheminiai "lieknėjimo" preparatai NEPADEDA lieknėti. Lieknėjama aktyviai ir reguliariai sportuojant, mažiau valgant, ypač riebaus maisto, ir nuo streso arba nuo nervų. Bet sako, yra žmonių, kurie susinervinę nori valgyti. Tada reikia labai save kontroliuoti. O tos visos piliulės tik skrandžiui ir piniginei kenkia.

Tai tiesa. Mano draugė farmacininkė šiuo metu lanko paskaitas apie lieknėjimo preparatus. Pasakojo mokslininkų išvadas, kad visi tie preparatai veikia, bet tik tol, kol juos naudoji. Nustojus naudoti, viskas grįžta į senas vėžias, jei kardinaliai nepakaiti gyvenimo būdo, maitinimosi specifikos.
Atsakyti
as pradejau savo paieskas per lieknejimo preparatus, kai neberadau laiko nubegti i sporto kluba, o jegu po darbo dienos visai nebeliko... verysad.gif na ir sustojau ties formoline. pirmiausia ji vartojo sesuo ir jai labai tiko ir padejau. tai jos pastumeta pabandziau ir as, visgi ir dienos siltyn ir megztukus jau i spintos gala nukisti galima, noris kokiu lengvesniu rubeliu. ir ka jus manot- vartoju jau menesi ir netekau 2kg!!! tongue.gif be galo dziaugiuos, nes ir jokiu skrandzio skausmu ar dar kokio nors salutinio poveikio nepajutau. matyt tiko labai organizmui! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutuze_ @ 2007 03 19, 17:25)
as pradejau savo paieskas per lieknejimo preparatus, kai neberadau laiko nubegti i sporto kluba, o jegu po darbo dienos visai nebeliko...  verysad.gif  na ir sustojau ties formoline. pirmiausia ji vartojo sesuo ir jai labai tiko ir padejau. tai jos pastumeta pabandziau ir as, visgi ir dienos siltyn ir megztukus jau i spintos gala nukisti galima, noris kokiu lengvesniu rubeliu. ir ka jus manot- vartoju jau menesi ir netekau 2kg!!!  tongue.gif  be galo dziaugiuos, nes ir jokiu skrandzio skausmu ar dar kokio nors salutinio poveikio nepajutau. matyt tiko labai organizmui!  mirksiukas.gif

o kokios nors dietos ar laikeisi vartodama formoline? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zilee @ 2007 03 18, 22:10)
va kaskodel sita reklamele ir as baisiai gundausi  blush2.gif  nors dazniausiai nesu tokiu reklamau auka. na merginos, gal kuri bandete ir turite patirtsies pasidalinti del sio preparato?  4u.gif
beje rasoma, kad jei kursas nepades,- grazins pinigelius, gal imti ir isbandyti  g.gif

Manau ras 1000 priežaščių, kad tau tų pinigėlių negražintų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristelev: 19 kovo 2007 - 20:45
[quote=kristelev,2007 03 19, 21:47]
o kokios nors dietos ar laikeisi vartodama formoline? ax.gif
Papildyta:

na, geda prisipazint, bet neturiu valios as tom dietom blush2.gif todel ir susigundziau pabandyti ta preparata, nes parasyta, jog maisto porciju mazinti nereikia. ir nemazinu! biggrin.gif o apskritai tai labai laiminga esu, nes pirmakart toks ryskus rezultatas vartojant preparatus visokius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 03 23, 21:28)
Gal kas vartojote  formoline? kazin kokie atsiliepimai  g.gif


kelios zinutes pries as apie tai kalbejau tongue.gif taip, siuo metu ji vartoju ir esu labai patenkinta, per menesi be sporto ir dietu (per darbus visai deja neturiu tam laiko verysad.gif ) pavyko numesti 2kg, dabar vartoju toliau ir laukiu dar geresniu rezultatu. sesuo, derindama formoline su sveiku maistu ir sportu, pasieke dar geresniu rezultatu. man tai labiausiai patinka, kad nebutina mazinti maisto porciju, jei nori svori tik truputeli pakoreguot wink.gif ir siaip paziurejau lapeli informacini, tai ten vien tik naturalus produktia i sudeti ieina... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inguteee @ 2007 03 26, 17:55)
o ar nuo formoline duoda sotumo jausma? g.gif


taip, duoda.
Atsakyti
kaip manot ar menesiuka pagert ta formoline apsimoka ar reik ji ilgiau naudot ir neverta del menesio net bandyt g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2007 03 31, 11:04)
kaip manot ar menesiuka pagert ta formoline apsimoka ar reik ji ilgiau naudot ir neverta del menesio net bandyt g.gif  smile.gif


na mano pasiekimas su formoline [pusantro meneiso] -3kg. taciau dabar uzsibreziau dar didesniu tikslu ir uzsirasiau i sporto kluba, nes sesute dziaugias sumazejusiais 6kg! tiesa, ji tikrai kruopsciai derino maista ir sportuodavo. dabar galvoja pavartot formoline dar menesiuka, kad svoris stabilizuotusi.
Papildyta:
QUOTE(Aida @ 2007 04 05, 10:50)
Geriau 1 menesi - jokio rezultato,  nei numeciau, nei priaugau mirksiukas.gif


hm.. idomu kodel g.gif ar vartojai tiap, kaip nurodyta informaciniam lapelyje? galbut padidinai savo maisto porcijas, nes as nors ju ir nekeiciau, bandziau islaikyti stabilias.. mano organizmas labai puikiai prieme si preparata...
Atsakyti
QUOTE(kristelev @ 2007 04 05, 22:32)
tai jei ji maistą derino ir spotavo, tai gal jai tai ir padėjo ,o ne formoline? mirksiukas.gif

galbut ir tamstos tiesa mirksiukas.gif bet man tinginiukei, tinko ir be sporto biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kristelev @ 2007 04 06, 16:50)
Jaučiu , kad reikia burną užsisiūti, bus idealiausias lieknėjimo būdas lotuliukas.gif

cia jau rieketu tamstelei uzpatentuoti si lieknejimo buda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutuze_: 06 balandžio 2007 - 17:46
mano teta naudoja as vis pasicekavinu kaip jisai g.gif sake neatsidziaugiu kadangi jis dar ir vidurius sutvarke blush2.gif sake man atradimas tik neturi svarstykliu pasisvert bet manau pirma lengvesne patapo aisku del ko biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 27 kovo 2012 - 10:47