Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo preparatai

Gal kas naudoja situ kapsuliu, koki atsilepimai smile.gif

Super fat burning bomb red

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo analat: 22 sausio 2014 - 14:39
QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 27, 13:08)
laba,
kovo men pabaigoje dovanojau draugei naturalius preparatus, kuri sportuoja (step aerobika) ir kuriai kazkodel kilogramai nekrito (matyt "labai mylejo" drauge ir nenorejo jos paleisti  biggrin.gif )
jau dabar ji dziaugiasi savo rezultatais, per puse metu padejo greiciau numesti nereikalingus kg smile.gif thumbup.gif 

1. Bioshape - unikalus subalansuotas aminorugsciu kompleksas, uztikrinantis beveik visiska organizme sintezuojamu baltymu anabolini naudinguma. Rekomenduojamas ypac norintiesiems sumazinti antsvorio, kad jis nesvyruotu veliau, siekiant isvengti liesinamuju dietu neigiamu padariniu, tokiu kaip alkis, silpnumas ar galvos svaigimas.
user posted image

2. Endura Max - padeda normalizuoti riebalu apykaita, sumazinti apetita bei nora valgyti saldumynus ir keptus patiekalus, atgauti gyvybines galias ir atsparuma
user posted image

3. o savo vakarienes ji pakeite i kokteilius, kuriuose nemazai virskinimui svarbiu fermentu smile.gif  4u.gif


Tai cia preparatas is Garcinijos ???
Atsakyti
skeptiškai žiūriu į visokius papildus ir stebuklingus preparatus lieknėjimui, bet... nuo pradžių...
Esu žiauri smaližė saldumynų maniakė, be jų nė dienos tinka viskas kas saldu. Galiu būti be rimto maisto, bet svarbiausia, kad būtų saldumynų ir daug. Jei valgyti saldainius tai tikrai ne 2-3, o 10 ir daugiau iš karto.
pradėjau gerti bio chromium ir ką????? dingo poreikis didžiulis saldumynams. saldainių išvis nebevalgau ir nebenoriu. su arbata kasdien suvalgau tik po mažytį pyragėlį. SUPER šis papildas man tiko. beje, per 3 sav. minus 5 kg (pagal kmi svoris mano yra normalus) džiugu, kad nereikia jokių didelių pastangų. matyt, tikrai mano organizmui trūko chromo, kurį kompensavau saldumynais. svarbiausia, pradėjau geriau jaustis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pedra: 28 sausio 2014 - 09:57
QUOTE(pedra @ 2014 01 28, 10:56)
skeptiškai žiūriu į visokius papildus ir stebuklingus preparatus lieknėjimui, bet... nuo pradžių...
Esu žiauri smaližė saldumynų maniakė, be jų nė dienos tinka viskas kas saldu. Galiu būti be rimto maisto, bet svarbiausia, kad būtų saldumynų ir daug. Jei valgyti saldainius tai tikrai ne 2-3, o 10 ir daugiau iš karto.
pradėjau gerti bio chromium ir ką????? dingo poreikis didžiulis saldumynams. saldainių išvis nebevalgau ir nebenoriu. su arbata kasdien suvalgau tik po mažytį pyragėlį. SUPER šis papildas man tiko. beje, per 3 sav. minus 5 kg (pagal kmi svoris mano yra normalus) džiugu, kad nereikia jokių didelių pastangų. matyt, tikrai mano organizmui trūko chromo, kurį kompensavau saldumynais. svarbiausia, pradėjau geriau jaustis  thumbup.gif



as ir sia priklausomybe turiu doh.gif pabandysiu ir as chroma smile.gif
kazkada geriau 1 men (padovanojo) tai jokio poveikio nepastebejau, gal ilgiau pabandyt.... rolleyes.gif
Atsakyti
Super Fat Burning Bomb Red.
Domina sitie papildai,kaip jie veike?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapa: 11 vasario 2014 - 15:42
laba. ka manote apie amix thermolean riebalu degintoja? http://www.activespo...an-90-kaps.html

niekaip neapsisprendziu ar vartoti karnitina, ar riebalu degintoja g.gif
Atsakyti
merginos ,grizut ir as prie temeles .
Vartojant karnitiną taip pat reikia mažinti suvartojamų kalorijų skaičių ir derinti tai su fizine veikla. Karnitinas tik paspartina maisto riebalų deginimą ir sumažina alkio pojūtį.
tai kame yra skirtumas : karnitinas ar riebalu degintojas ? abu jie veikia taip pat .
kiekvienas maisto papildas turi buti suderintas su masitu:
karnitino yra: raudonoje mėsoje (jautiena, kiauliena) ir pieno produktuose. Kiti natūralūs kartinino šaltiniai yra riešutai ir sėklos (pvz., moliūgų, saulėgrąžų, sezamo), ankštiniai (pupelės, žirniai, lęšiai, žemės riešutai), daržovės (šparagai, brokoliai, Briuselio kopūstai, česnakai, petražolės, artišokai), vaisiai (abrikosai, bananai), grūdai (grikiai, kukurūzai, avižos, ryžiai, soros, rugiai, kviečių gemalai). Be to, organizmas pats sugeba sintetinti karnitiną iš amino rūgščių – lizino ir metionino, padedant vitaminams C, B6 bei geležies mikroelementui. Galutinis karnitino sintezės etapas vyksta kepenyse, inkstuose bei smegenyse, nes tik šie audiniai turi tam reikalingus fermentus.

nera stebuklingu tableciu ar maisto papildu,kurie jums pades 100 % atsikratyti svorio: nustojus gerti greitai griztama prie pradinio.

norint netekti svorio,kuris negris: derinkite maista,o jei naudojate bet kokios maisto papildus: darykite pauzes .
mazdaug taip:
menesis maisto papildo ir maisto derinimas ---- menesis be maisto papildo tik maisto derinimas------menesis maisto papildo .................

svoris : tai lasiniai ar vanduo? mano atveju tai vanduo: as geriu daug,bet tas vanduo lieka mano organizme.metabolizmas(medziagu apykaita) letas ir prastas.tai as kiekviena ryta isgeriu silto vandnes puodeli vos islipus is lovos.menesi laiko geriu maisto papilda kuris drenuotu,o kita menesi tik silta vandeni is karto prabudus. dar naudoju ,kartais,obuoliu acta ,kuris aktyvuoja metabolizma ir padeda pasalinti is organizmo vandenis.

o dabar nusipirkau ir kava su izymia Garcinia Cambogia .
negaliu dar sakyti,kad veikia,ne ska tik nusipirkau.jei noresite parasysiu atsiliepimus veliau,nes sioje kavoje yra ir keratinas ir chromas.

Atsakyti
QUOTE(analat @ 2014 01 22, 15:38)
Gal kas naudoja situ kapsuliu, koki atsilepimai smile.gif

Super fat burning bomb red

user posted image



Kažkada girdėjau lb gerus atsiliepimus, tačiau praeitą vasarą draugė nusipirko išbandyti ir ką manot... pataikė ant "padielkos", poveikio visiškai jokio, taip kad perkant reikia būti užtikrintai, kad tai bus originalas.
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2014 02 18, 14:50)
o dabar nusipirkau ir kava su izymia  Garcinia Cambogia .
negaliu dar sakyti,kad veikia,ne ska tik nusipirkau.jei noresite parasysiu atsiliepimus veliau,nes sioje kavoje yra ir keratinas ir chromas.

Atsiliepimai butini mirksiukas.gif
Atsakyti
kai tik pagersiu kokoia savaite dvi tada galesiu sakyti ar kas nors juda ....chachahca...kas geria ,sako,kad patinka ir kad veikia,o as nenoriu taip is karto sakyti....juolba,mkad mano organizmas labai jau ismandrus: issirenka pats kas jam veikia or kas ne ....hahaha
Atsakyti
Svekos, esu 1.68 cm o svoris 87 kg. Man svoris pasidarė kančia sad.gif Tad mano tikslas yra didelis ir tikrai noriu jį įgyvendinti smile.gif
Taigi užsisakiau aš ENERGY DIET kokteilių prieš dvi savaites pradėjau nuo starto kai kas 3 val reikia gerti tik kokteilius daugiau nieko kito. Kokteilių skonis tikrai neblogas, tuo labiau kai esu saldumynų megėja tai man čia atgaiva. Tačiau buvo nuklydimų, nes jaučiau psichologinį alkį, tuo labiau tai mano pirma dieta, na tai dieta nepavadinsi, nes tai m aistas, bet vistiek norėju mėsos ar kokių cepelinų, norėjau po darbo apie 12 nakties valgyti, nes tai mano buvo baisūs įpročiai, kurių per dvi savaites beveik atsikračiau ir šiandien iš naujo pradėjau starto programą.
Tad per tas dvi savaites su nuklydimais aš numečiau iki 82,2 kg. reiškias čia ne šiaip išmislas, ir dabar tarp tų 3 val nebejaučiu alkio jausmo, nes tiesiog skrandis susitraukė.
Na kadangi šiandien pradėjau starto programą iš naujo rašysiu savo įspūdžius toliau jeigu kažkam įdomu biggrin.gif kaip sakant reikia jūsų palaikymo, nes pirmiau reikia susitvarkyti su psichologija smile.gif

Ir dar ką noriu pasakyti, kažkaip geriant šiuos kokteilius iš itesų lengviau praeiti pro lentynas pilnas saldumynų ar rūkytų mėsyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geente @ 2014 02 28, 14:14)
Svekos,  esu 1.68 cm o svoris 87 kg. Man svoris pasidarė kančia sad.gif Tad mano tikslas yra didelis ir tikrai noriu jį įgyvendinti smile.gif
Taigi užsisakiau aš ENERGY DIET kokteilių prieš dvi savaites pradėjau nuo starto kai kas 3 val reikia gerti tik kokteilius daugiau nieko kito. Kokteilių skonis tikrai neblogas, tuo labiau kai esu saldumynų megėja tai man čia atgaiva. Tačiau buvo nuklydimų, nes jaučiau psichologinį alkį, tuo labiau tai mano pirma dieta, na tai dieta nepavadinsi, nes tai m aistas, bet vistiek norėju mėsos ar kokių cepelinų, norėjau po darbo apie 12 nakties valgyti, nes tai mano buvo baisūs įpročiai, kurių per dvi savaites beveik atsikračiau ir šiandien iš naujo pradėjau starto programą.
Tad per tas dvi savaites su nuklydimais aš numečiau iki 82,2 kg. reiškias čia ne šiaip išmislas, ir dabar tarp tų 3 val nebejaučiu alkio jausmo, nes tiesiog skrandis susitraukė.
Na kadangi šiandien pradėjau starto programą iš naujo rašysiu savo įspūdžius toliau jeigu kažkam įdomu biggrin.gif kaip sakant reikia jūsų palaikymo, nes pirmiau reikia susitvarkyti su psichologija smile.gif

Ir dar ką noriu pasakyti, kažkaip geriant šiuos kokteilius iš itesų lengviau praeiti pro lentynas pilnas saldumynų ar rūkytų mėsyčių smile.gif

Man saldymynai tai dzin
irnesakyk.gif
Bet va rukyta mesyte, rukyti lasinukai ir dar alus ...griuk negyvas kaip veza swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Ramune": 28 vasario 2014 - 14:37