Įkraunama...
Įkraunama...

Arti - toli

QUOTE(Linaiva @ 2010 10 08, 16:03)
vaaaau, nagis jei tik atsipaipaliojam po šventimų tai būtinai drinks_cheers.gif smile.gif

tik reik noro 4u.gif
Atsakyti
Mano Benas serga ax.gif

Bet trumpam gal galėčiau su dviem viduriukais. Kaip tik po anglų pamokos būtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 08 spalio 2010 - 16:55
Nu va ir puiku drinks_cheers.gif . Ilgai nesėdėsim, bet bent susitiksim gathering.gif . Ir Kvaki atvažiuoja mirksiukas.gif .

Jau maniau, kad bus "atbojus" doh.gif . Nuvažiavo iki Utenos ir skambina, kad mašina sugriuvo blink.gif . Vadinas nelemta verysad.gif . O 17h paskambino ir sako: tu nepatikėsi, bet jau važiuojam toliau... į Klaipėdą ax.gif . Jau mašinai viskas OK.
Taip, kad moteros ruoškitės. Nors kokteiliuką kartu išgersim thumbup.gif
Atsakyti
ph34r.gif
meetas įvyko... draugas išgelbėjo draugą....
Atsakyti
Tai buvo tas meetas, ar ne? Nuotraukų aišku, irgi nieks nepateiks.
O mano vaikai serga pasikeisdami. Va, jau du mėnesiai iš eilės wacko.gif Dar niekad taip nėr buvę... Užkniso juodai.
Atsakyti
Buvo...
Kol Rasinka su Pajūriu žiurejo kaip vaikai čiuožia, mes su Aurute, trynėmės po akrą ir laukėm meeto. Pasirodo visi buvom akre, bet nežinojom lotuliukas.gif Po to tik susitikom, picų prisikirtom, dar ledą išbandėm thumbup.gif
Tik Rasinka išbėgt turėjo, tai gal kitą kart pavyks pamatyt, o tai tuoj gatvėj nebepažinsiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2010 10 15, 07:47)
Tai buvo tas meetas, ar ne? Nuotraukų aišku, irgi nieks nepateiks.
O mano vaikai serga pasikeisdami. Va, jau du mėnesiai iš eilės wacko.gif Dar niekad taip nėr buvę... Užkniso juodai.

Pasveiks tavo vaikai, galėsim vėl eit meetintis... drinks_cheers.gif Rasinka su Pajūriu ten pastoviai "meetinasi" gathering.gif . Po 3 - 4 kartus savaitėj doh.gif . Tai ten tik mūsų betrūksta... blush2.gif
Atsakyti
Visos pasislėpę...
Bent pasėdėkim prie žvakutės už tuos ir tas kurių nebėr... user posted image
Atsakyti
.....

Atsakyti
Taip. Liūdna. Vėlinės.

Padruškei žvakelė... user posted image
Atsakyti
Paspauskit širdutę ant Zigmintos
http://www.perkuvaik...le=competitions

smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif šimtas metų buvau gtemą pametusi, bet Jėgos dėka vėl radau biggrin.gif

Kur visos dingusios tai kada susitikima kokį padarom?
Atsakyti