Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(Reese:) @ 2013 09 27, 08:31)
O tau jis padejo?



Parasiau tau AZ
Atsakyti
Gal kam reikia vienašalės užginos žolės (боровая матка)?
Pirkta iš va čia - http://www.zlataltay...product_page/9/
Liko apie pusė kg iš didelės pakuotės.
Rašykit AŽ.

Atsakyti
Mergaites, girdejau kad deles gerina kraujotaka. Ar kuri nors bandete gydyti nevaisinguma hyrudoterapijos pagalba?
Atsakyti
Reese, šiaip jis nesiorientuoja į nevaisingumo gydymą, todėl nėra labai daug pastojusių po jo gydymo. Bent jau man kelias minėjo tik. Pas jį sunku patekti ir gydytis, bet jis iš homeopatų Klp geriausias. Aš pas jį gydžiausi metus iki IVF. Nežinia ar jo gydymas prisidėjo, kad iš vieno įsodinto embriono vienas ir įsikabino. Tik gaila neišsilaikė, kad galėtų gimti. Pas mane bėda su prolaktino hormonu, o jį sureguliuoti homeopatiškai labai sudėtinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 16 lapkričio 2013 - 20:38
http://www.lrytas.lt...tm#.UrXGLbQ085Y

stai dar vienas netradicinis budas smile.gif Gal kam pades. As nebandziau, gaila kad toloka man....
Atsakyti
O Kordicepsas tinka esant endometriozei?
Dar užsienietiškuose tinklapiuose prisiskaičiau apie masažų naudą, gal kas tuo užsiima Lietuvoj?
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2013 12 21, 23:36)
O Kordicepsas tinka esant endometriozei?
Dar užsienietiškuose tinklapiuose prisiskaičiau apie masažų naudą, gal kas tuo užsiima Lietuvoj?

na iš savo patirties tai galiu pasyt kad neverta kordisepsui pinigu metyt endometrioze labai puikiai aisku jei ji ne III ar IV st. tai labai gerai nakvišų aliejus tik aisku reikia ilga laika gerti...
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2013 12 27, 14:44)
na iš savo patirties tai galiu pasyt kad neverta kordisepsui pinigu metyt endometrioze labai puikiai aisku jei ji ne III ar IV st. tai labai gerai nakvišų aliejus tik aisku reikia ilga laika gerti...

Mano III stadija buvo prieš 1,5 m, dabar nemanau, kad sumažėjus būtu. Kaip tik kelias dienas geriu nakvišu alieju. Gal kažkiek padės. O kaip jį gerti- ar ištisai, ar tik nuo mėnesiniu iki ovuliacijos?
Jau nebeźinau ko ir griebtis, norisi kažka bandyti, nesėdėti vietoj.
Atsakyti
Keliu temą į priekį 4u.gif

Ir man įdomu kaip gerti nakvišų aliejų? g.gif nes pradėjau gert ciklo vidury ir tas ciklas truko tik 19 dienų doh.gif gal jį galima gert tik iki ovuliacijos?
Atsakyti
QUOTE(Allivo @ 2014 01 24, 09:24)
Keliu temą į priekį  4u.gif

Ir man įdomu kaip gerti nakvišų aliejų?  g.gif nes pradėjau gert ciklo vidury ir tas ciklas truko tik 19 dienų  doh.gif gal jį galima gert tik iki ovuliacijos?

O tu OVABOOST papildu nenaudoji?as galvoju jie cikla truputi itakojo g.gif nete raso, kad jie sureguliuoja cikla. Beto,ten zoliniu preparatu t.p. yra
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti