Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

QUOTE(veiducka @ 2010 11 02, 22:11)
Po desine kur select yra  smile.gif


nerandu as tokio kaip mano
Atsakyti
QUOTE(~*Juodaplauke*~ @ 2010 11 02, 20:14)
nerandu as tokio kaip mano

tai jeigu jus paraset kad pas jus EEE PC 904HD smile.gif tai ir rinkites toki as juk parasisu auksciau kaip ieskot
Papildyta:
QUOTE(~*Juodaplauke*~ @ 2010 11 02, 16:23)
EePc windows xp
Papildyta:
asus EePc 904HD

Jusu pacios parasyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2010 11 02, 22:18)
tai jeigu jus paraset kad pas jus EEE PC 904HD smile.gif  tai ir rinkites toki as juk parasisu auksciau  kaip ieskot
Papildyta:

Jusu pacios parasyta    smile.gif


na taip bet tokio man neranda
Papildyta:
QUOTE(~*Juodaplauke*~ @ 2010 11 02, 22:20)
na taip bet tokio man neranda

Atsiprasau uz ziopluma, viska radau lb aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(~*Juodaplauke*~ @ 2010 11 02, 22:33)
na taip bet tokio man neranda
Papildyta:

Atsiprasau uz ziopluma, viska radau lb aciu 4u.gif


o kaip windows isirasyt i fliasa kad nuskaitytu? ir ar gali but tam fliase dar kas nors be vindows pwz filmai?
Atsakyti
QUOTE
o kaip windows isirasyt i fliasa kad nuskaitytu? ir ar gali but tam fliase dar kas nors be vindows pwz filmai?

Flash idekit i usb lizda ir pazekit
Bet jums gal geriau rasyt windows is cd disko,taip bus paprasciau smile.gif
jus diska XP turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 02 lapkričio 2010 - 21:06
QUOTE(veiducka @ 2010 11 02, 23:04)
Flash idekit i usb lizda ir pazekit
Bet jums gal geriau rasyt windows is cd disko,taip bus paprasciau smile.gif
jus diska XP turit?

pas mane cd room nera tame ir problema g.gif
windows atsisiusiu is torrent,
Atsakyti
QUOTE(~*Juodaplauke*~ @ 2010 11 02, 21:13)
pas mane cd room nera tame ir problema  g.gif
windows atsisiusiu is torrent,

As nesu susidurus su perrasymu is flashiuku bet principas isivaizduoju toks pat,reik i flasha irasyt windowsus per nero ar dar kokia programa ir bootint jau kad butu first boot usb ar flash drive,kazkas panasaus
Bet manau paguglinus tikrai rasit infos smile.gif
Atsakyti
Patarkit prasau,turiu problemele.
Garsas dingsta uz keliu minuciu nuo to laiko kai ijungamas arba perkraunamas kompiuteris.

Kartais pats isijungia ir vel pasileidzia it tada garso ikioneles desiniam kampe visai nebera.
Atsakyti
mano kompas(laptopas) labai greit "uzmiega" tik nueinu i virtuve atsigert ir jau juodas ekranas, o po kazkur 10min pats issijungia, anskciau to nebuvo, nzn kaip tai atsitiko blush2.gif , nebent vaikas kazka paspaude, bet nemanau g.gif
kaip pakeisti, kad neuzmigtu taip greitai? ax.gif
aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2010 11 02, 22:48)
Patarkit prasau,turiu problemele.
Garsas dingsta uz keliu minuciu nuo to laiko kai ijungamas arba perkraunamas kompiuteris.

Kartais pats isijungia ir vel pasileidzia it tada garso ikioneles desiniam kampe visai nebera.

As tai pirmiausiai bandyciau perinstaliuoti arba atnaujinti garso draiverius. Jei nepadetu - praskanuociau kompiuteri antikenkejiskomis programelemis (antivirusine, spybot, anti-malware ir pan, dar su ccleaner sveika prasivalyti). Jei sitie veiksmai nepadetu, gali buti problemos su garso plokste, bet sita priezastis man atrodo maziausiai tiketina - jei jau sugestu, tai nebebutu garso isvis. Greiciau draiveriai arba kenkejai pokstauja.

QUOTE(anchelika_84 @ 2010 11 02, 23:17)
mano kompas(laptopas) labai greit "uzmiega" tik nueinu i virtuve atsigert ir jau juodas ekranas, o po kazkur 10min pats issijungia, anskciau to nebuvo, nzn kaip tai atsitiko blush2.gif , nebent vaikas kazka paspaude, bet nemanau  g.gif
kaip pakeisti, kad neuzmigtu taip greitai?  ax.gif
aciu uz pagalba  4u.gif

Start>Settings>Control Panel>Power Options. Ten nustatoma kada turi issijungti ekranas, kada visas kompiuteris - nusistatykite pagal poreiki. Vaikas galejo netycia nureguliuoti, gabus tie mazieji mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 02 lapkričio 2010 - 23:48
QUOTE(~*Juodaplauke*~ @ 2010 11 02, 16:37)
Sveiki, tikiuosi man galesit padeti, nes jau nusibodo kankintis. verysad.gif
Taigi nusipirkau sestadieni is drauges nesiojama kompiuteri taip vadinama notebook toki nediduka. Ir man iskilo problemos su rasymu. Kai spaudziu S raide man isijungia tokia lentele kaip paspaudus desini peles klavisa (raso: undo,cut,copy,paste ir t,t), kai spaudziu skaiciu 4 isijugia caps lock, kai 3 zymeklis dingsta is rasymo zonos ir turi su pele vel paspaust ant teksto kuri rasai. Per tokias nesamones rasymas uztrunka visa amzinybe. doh.gif  Gal kas zinote kaip tai isjungt ar kanors padaryt kad nebeisijunginetu? g.gif 
Labai laukiu jusu pagalbos  4u.gif



Įjunk kompą ir iškart spaudinėk F2. Pateksi į Bios meniu. Ten susirask datos nustatymus ir bandyk rašyt 4. Jeigu rašysis, tai gerai. Dar gali nueit į slaptažodžio nustatymus ir sukurti slaptažodį rašant 4, jeigu rašysis, tai gerai. Kitu atveju klaviatūros gedimas, nepadės nė windowsų perrašymas. Tad pradžioj pasitikrink ar problema mechaninė, ar programinė.
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 11 02, 23:48)
Start>Settings>Control Panel>Power Options. Ten nustatoma kada turi issijungti ekranas, kada visas kompiuteris - nusistatykite pagal poreiki. Vaikas galejo netycia nureguliuoti, gabus tie mazieji mirksiukas.gif

aciu aciuks.gif jau nustaciau kaip reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 11 03, 00:48)
As tai pirmiausiai bandyciau perinstaliuoti arba atnaujinti garso draiverius. Jei nepadetu - praskanuociau kompiuteri antikenkejiskomis programelemis (antivirusine, spybot, anti-malware ir pan, dar su ccleaner sveika prasivalyti). Jei sitie veiksmai nepadetu, gali buti problemos su garso plokste, bet sita priezastis man atrodo maziausiai tiketina - jei jau sugestu, tai nebebutu garso isvis. Greiciau draiveriai arba kenkejai pokstauja.



Aciu!
Su Ccleaner pravaliau,antivirusine Avira Premium pas mane..

O draiveriai nesenai buvo perinstalioti.

Rusiskame forume man vat tai patare:


"Попробуйте обновить версию БИОС.
Проверьте температуру мостов."
Atsakyti