Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 14

Aš irgi ateinu su klausymu.... Man tai konkrečiai su seb banku kažkokia nesamone darosi. Prisijungti leidžia, o operacijų daryt neleidžia doh.gif Vis meta į registracijos langą per naują registruotis ir t.t.
Dabar naujas kompas pas mane, su senu tokių nesamonių nebuvo. Buvo viskas gerai. O su nauju kažkokia nesamonė. Skambinau į seb banką-sakė pas juos viskas gerai, o čia problema mano kompo nustatymuose sad.gif Gal galit pasakyt ką aš turiu nusistatyti, kad veiktų? Iš anksto dėkoju kas atsakys 4u.gif
Beje, su visais kitas puslapiais viskas gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darausra: 08 rugsėjo 2010 - 14:06
taigi seb ebanko prisijungimo puslapyje yra nuoroda trecia is apacios - atlikite savo narsykles testa - paspaudi ir ismeta ar viskas ok ir ko truksta jei ne smile.gif ir dar tai, ka rekomenduoja naudoti paraso. negi taip sunku paskaityti tai, ka raso ant ekrano?
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 09 08, 17:19)
taigi seb ebanko prisijungimo puslapyje yra nuoroda trecia is apacios - atlikite savo narsykles testa - paspaudi ir ismeta ar viskas ok ir ko truksta jei ne smile.gif ir dar tai, ka rekomenduoja naudoti paraso. negi taip sunku paskaityti tai, ka raso ant ekrano?

Nesunku. Paskaičiau. Ir padariau tą testą. Ir parašė kad viskas tinkama.
Atsakyti
Padėkit doh.gif Per skubėjimą pašalinau ne tą programą, ar į manoma atkurti, išmečiau visą torenntų programą ir tikriausiai, kad su visais vyro MB torentais. Liko tik nuorodos. Galas man doh.gif
Atsakyti
labas rytas, kreipiuosi į jus patarimo 4u.gif

pakeite kompiuterio pagrindine plokstę, o parsivezus namo įjungiu kompiuteri atrodo viskas veikia, o monitorius neisijungia g.gif Kodel? KAIP MAN SUINSTaliuoti monitoriu, jai jis juoduoj, nors jis tikrai veikia g.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
SOS! Labai prašau pagalbos,nes visiškai nesuvokiu kaip išspręsti mano kompe atsiradusią problemą.Esmė tokia:vos tik įsijungiu yahoo messenger,pradeda atakuoti žinutės "is this you on pic"? Nors mano kontaktai man jų visiškai nesiuntė.Išsiaiškinau,jog mano kompas taipogi siunčia tokias turinio žinutes.Kaip šią problemą reikėtų išspręsti? Labai prašau išmanančių pagelbėti..
Atsakyti
bandai per exproreri jungtis ar per kita narsykle? cookies ijungti?
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 09 09, 08:04)
Padėkit doh.gif  Per skubėjimą pašalinau ne tą programą, ar į manoma atkurti, išmečiau visą torenntų programą ir tikriausiai, kad su visais vyro MB torentais. Liko tik nuorodos. Galas man doh.gif

Atrodo aš išgelbėta,radau sprendimą. Atnaujinau sistemą ir viskas atsinaujino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 09 09, 11:45)
bandai per exproreri jungtis ar per kita narsykle? cookies ijungti?


Pas mane Mozila Firefox.Įjungiau cookies,gal kas pasikeis į gerą pusę smile.gif
Atsakyti
Sveiki, šiandien įjungus laptopą atsirado juodas ekranas ir užrašas:

Checking file system on C:
The type of the filesystem is NTFS.

One of your disks needs to be checked for consistency.You may cancel the disk check, but it is strongly recommended that you continue.
To skip, press any key within 1 seconds

Kelias valandas tą patį rodė, po to užmigo kompiuteris, pažadinus - tiesiog juodas ekranas, nors prie klaviatūros švieselės degė. Kadangi ilgai toks stovėjo, išėmiau bateriją, bet vėl įjungus - tas pats užrašas apie skanavimą. Nors rašo to skip press any key, bet nesuveikė šitas. Taip ir rodo tą 1 likusią sekundę iki skanavimo...

Bandžiau guglint, bet kažkaip nieko nesuprantu.

Tai ką dabar man daryt patartumėt ir kas čia nutiko? smile.gif Jei vėl ilgesniam laikui paliksiu, tai kažin ar vėl neužmigs, ir istorija iš naujo.. Laptopui apie pusę metų; win7.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltona.: 09 rugsėjo 2010 - 19:25
QUOTE(xxl @ 2010 09 09, 11:45)
bandai per exproreri jungtis ar per kita narsykle? cookies ijungti?


Deja,nors ir cookies įjunti,bet niekas nepasikeitė.Gal būtų kokių minčių daugiau? O tai nors nusišauk..
Atsakyti
QUOTE(barboryte @ 2010 09 09, 11:21)
SOS! Labai prašau pagalbos,nes visiškai nesuvokiu kaip išspręsti mano kompe atsiradusią problemą.Esmė tokia:vos tik įsijungiu yahoo messenger,pradeda atakuoti žinutės "is this you on pic"? Nors mano kontaktai man jų visiškai nesiuntė.Išsiaiškinau,jog mano kompas taipogi siunčia tokias turinio žinutes.Kaip šią problemą reikėtų išspręsti? Labai prašau išmanančių pagelbėti..


QUOTE(barboryte @ 2010 09 09, 20:18)
Deja,nors ir cookies įjunti,bet niekas nepasikeitė.Gal būtų kokių minčių daugiau? O tai nors nusišauk..


Tai yra virusas! Nuskenuokite savo PC su padoria antivirusine programa ir turėtų pašalinti.

mamytės, nevaikščiokite po pron puslapius smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 09 rugsėjo 2010 - 19:44