Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

Teko naudoti Uriage firmos balinanti krema ,poveikio nepamaciau.
Atsakyti
QUOTE(Ametise @ 2011 03 07, 18:12)
Teko naudoti Uriage firmos balinanti krema ,poveikio nepamaciau.

Aš taip pat schmoll.gif
Atsakyti
Labukas Mergaites,
saulyte vis labiau lenda, kokia apsaugele nuo saules naudojate, ar galvojete naudoti g.gif per ziema neblogai issibalinau demeles, tai dabar labai bijau, kad vel nepasikartotu viskas doh.gif Noretusi tokio kremo, kad poru nekimstu ir pudra gerai dengtusi, gal jau kuri radote kazka gero?
Atsakyti
As tai naudoju Biodermos Photoderm AKN Mat (SPF 30).
Visai neblogas, lengvas, poru nekemsa, o oda mano misri, labiau i riebuma linkus.
Pries tai naudojau Iwostin kazkoki biggrin.gif, tai nelabai mum ten buvo pavyke susidraugauti, Biodermos zymiai labiau patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2011 03 14, 12:20)
Labukas Mergaites,
saulyte vis labiau lenda, kokia apsaugele  nuo saules naudojate, ar galvojete naudoti g.gif per ziema neblogai issibalinau demeles, tai dabar labai bijau, kad vel nepasikartotu viskas doh.gif Noretusi tokio kremo, kad poru nekimstu ir pudra gerai dengtusi, gal jau kuri radote kazka gero?


Aš naudoju šitą Paula's Choice Ultra-light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray
user posted image
O kuo jūs pigmentines dėmes išsibalinot?
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 03 14, 23:22)
Aš naudoju šitą Paula's Choice Ultra-light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray
user posted image
O kuo jūs pigmentines dėmes išsibalinot?

gal galima truputi placiau, kuo gera priemone?
o pigmentis demes isibalinau dvejomis priemonesmis, pradzioje bandziau TRIO A paskui dar su Alpha hydrox smile.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2011 03 16, 10:57)
gal galima truputi placiau, kuo gera priemone?
o pigmentis demes isibalinau dvejomis priemonesmis, pradzioje bandziau TRIO A paskui dar su Alpha hydrox smile.gif


Man svarbiausia yra tai, kad porų nekemša, lengva ir skalsi priemonė, nepalieka plėvelės, nenubalina.
Alpha hydrox šiuo metu pati naudoju. Dar tik kokias tris savaites, bet rezultatas tikrai yra.
Atsakyti
Man nuo to Alpha hydrox pradejo pleiskanot oda.Jums taip nebuvo? g.gif Toj vietoj kur pleiskanoja atrodo bala oda,bet kitur kur tpu tai poveikio jokio nematau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 03 16, 23:53)
Man svarbiausia yra tai, kad porų nekemša, lengva ir skalsi priemonė, nepalieka plėvelės, nenubalina.
Alpha hydrox šiuo metu pati naudoju. Dar tik kokias tris savaites, bet rezultatas tikrai yra.

sia priemone tikriausiai siuntetes? o ant jos galima pudra tepti? ax.gif
Atsakyti
O bandete sita Alpha Hydrox AHA Souffle 12% Glycolic AHA, jis daugiau nuo rauksliu ar nuo pigmentiniu demiu?


Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2011 03 17, 16:39)
sia priemone tikriausiai siuntetes? o ant jos galima pudra tepti? ax.gif

Siunčiausi iš paulaschoice.co.uk. Išsitepus leidžiu susigerti, o ant viršaus mineralinę pudrą naudoju. Su kremine pudra nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2011 03 17, 15:40)
O bandete sita Alpha Hydrox AHA Souffle 12% Glycolic AHA, jis daugiau nuo rauksliu ar nuo pigmentiniu demiu?

AHA rūgštys tiek raukšlelėms, tiek pigmentinėms dėmėms gali būti naudingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 17 kovo 2011 - 22:37