Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

Na nezinau,jus rasot,kad balinti reik tik ziema,vasara negalima.Bet as buvau pas daktare ir man dabar israse krema balinanti Unitone.Tik dabar nenusprendziu ka man naudot geraiau,kadangi yra Unitone 4 su SPF 20,it UNITONE serumas vakarais,kadangi as jau nusipirkus kitos firmos krema su 50 apsauga ,tai gal pirkt ta seruma nakciai?Dar man siule proceduda balint su ta pacia rugstim tik jau stipresne,ja atlieka kabinete,uztepa palaiko 2 min ir nuplauna,raik kokiu 3 proceduru kas savaite.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 05 10, 17:35)
Aš kalbu apie vasaros mėnesius, kai saulės aktyvumas didžiausias... patikėkit - geriau tada į lauką išvis neiti, ypač man, kadangi be pigmentinių dėmių dar turiu alergiją saulei biggrin.gif . Ir ilgos rankovės net ne visada padeda...


O kas buna, jei Jus alergiska, kai saulyte vis delto pagauna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(believe_in @ 2011 05 17, 10:10)
O kas buna, jei Jus alergiska, kai saulyte vis delto pagauna?  g.gif

na nuberia kaip žmonėms pvz. alergiškiems sintetikai ar kokiai vilnai drabužį panešiojus iš to audinio. Ir dar žiauriai niežti... klasikinė alerginė odos reakcija ir tiek..
Atsakyti
Yra kuo puikiausi kremai balinantys, kuriuos galima naudoti ir vasara (kas aktualu pavasari isryskejus strazdanoms), ir, kadangi naturalus, galima naudoti ilgai, kaip paprasta krema. Kolege turi daugybe tu strazdabneliu ir nemegsta ju, tai net pieneliu balinanciu naudojasi, ir jau senokai. Kiek zinau, ten lyg ir SPF kazkoks yra, bet be skaiciu, nes naturaliems lyg tai nebuna. Pati nenaudoju, galvos neguldyciau, bet kolege vazineja isigyti ir patenkinta NATURA HOUSE balinamasis veido ir kaklo remas kremas cia

ji perka cia, bet kad nemoketu uz siuntima, vaziuoja pasiimti
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 05 17, 15:01)
na nuberia kaip žmonėms pvz. alergiškiems sintetikai ar kokiai vilnai drabužį panešiojus iš to audinio. Ir dar žiauriai niežti... klasikinė alerginė odos reakcija ir tiek..


Bet tai kaip liudna, nei pasideginsi, slapstytis reikia 4u.gif Nera jokiu tam vaistuku?
Atsakyti
buvau nuejusi pas dermatologe , del pigmentiniu demiu , kurios atsirado po nestumo, ji man pasiule kremukus TRIO Expert pigmentines demes naikinantis prailginto veikimo serumas ir TRIO S prevencija ir apsauganti nuo saules. Ta TRIO eXPERT naudoti vakare, o kita dienos metu , kuris turi savybiu stabdyti issipletima ir dar saugo nuo saules.
Gal kas bandete? 4u.gif
klausiau ar butina naudoti juk vasara nuo saules nepabegsiu, sake bent jau issipletima stabdys.
Ar apsimoka juos naudoti, ar cia eiline daktaru reklama, kad pirktum blush2.gif nes jie kainuoja apie 90lt.
Papildyta:
teks turbut vaikscioti demetai , nes as tokiu pinigu neturiu angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 02 birželio 2011 - 10:38
Pas mane dėmės nuo nėštumų: ūsai ir kakta. Bandymų ne vienas, poveikio nelabai.
Paskutiniai bandymai: Achromin serumas - nepadėjo, Elizbeth Arden balinamasis rinkinys - nepadejo, dabar naudojamas lyg Gatineau stick (reikėtų pažiūrėt tiksliau) - nežinau, turbūt nepadeda...
Didžiausias poveikis matomas, tai SPF50 tepti tiksliai ant pigmentinių dėmių, tik reikia stengtis neužtepti aplink dėmę, nes tada jos dar labiau išryškėja: dėmė ruda, o aplink nuo SPF balta doh.gif
Perskaičius temą šiek tiek vilties atsirado bigsmile.gif negaliu apsispręsti: Trio Expert su įmaišytu hidrochinonu ar Alpha Hydrox Spot Light Targeted Skin Lightener??? Turbūt teks pabandyt abu... Jei vienas kuris bus pirmas nepadarys stebuklų lotuliukas.gif
Dar klausimas jau bandžiusioms ar bandančioms: Ar vasarą naudojate baliklius ar tik apsaugą?
Atsakyti
sveiki, Himalaja
perskaiciu si skyreli, kaip supratau, jus experte tokiu priemoniu, vienos giria achromina kitos neostrada su hidrohinonu ir kt.... bet kiekvienas turi savo trukumu, vienoms padeda, kitoms ne , nes tai priklauso nuo kiekvienos odos ar organizmo. O koki krema jus rekomenduotumete?
Papildyta:
QUOTE(Lion79 @ 2011 06 06, 13:36)
Pas mane dėmės nuo nėštumų: ūsai ir kakta. Bandymų ne vienas, poveikio nelabai.
Paskutiniai bandymai: Achromin serumas - nepadėjo, Elizbeth Arden balinamasis rinkinys - nepadejo, dabar naudojamas lyg Gatineau stick (reikėtų pažiūrėt tiksliau) - nežinau, turbūt nepadeda...
Didžiausias poveikis matomas, tai SPF50 tepti tiksliai ant pigmentinių dėmių, tik reikia stengtis neužtepti aplink dėmę, nes tada jos dar labiau išryškėja: dėmė ruda, o aplink nuo SPF balta  doh.gif
Perskaičius temą šiek tiek vilties atsirado  bigsmile.gif  negaliu apsispręsti: Trio Expert su įmaišytu hidrochinonu ar Alpha Hydrox Spot Light Targeted Skin Lightener??? Turbūt teks pabandyt abu... Jei vienas kuris bus pirmas nepadarys stebuklų lotuliukas.gif
Dar klausimas jau bandžiusioms ar bandančioms: Ar vasarą naudojate baliklius ar tik apsaugą?


o jus Lion79, gal pabandykite issitirti skydliauke, jei jums dauguma kremu nepadeda 4u.gif nes man mano dermatolge siule issitirti, nes tos demes gali buti del to 4u.gif as ir tapi prie progos ja tirsiuosi, jei nepades kremas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 06 birželio 2011 - 12:48
Labučiai, ir aš turiu bėdelę su tom rudom dėmėm. Pakako vieną dieną saulėkaitoj praleist be apsaugos ir dabar į mane veidrodį žiūri moteriškė su ūsais. Domina Unitone kremai. Randu dvi priemones: Unitone 4 SPF20 ir Unitone 4 White+serum, gal kas naudojate? Gal yra atsiliepimų?
Atsakyti
turbut teks isbandyti pigiausia krema Achromina, idomu ar galima ji naudoti siom sauletom dienom, pvz jei tepciau vakarais?
Atsakyti
kas naudojot si? Natura House whitening cream
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ištekėjusi @ 2011 06 06, 16:47)
Labučiai, ir aš turiu bėdelę su tom rudom dėmėm. Pakako vieną dieną saulėkaitoj praleist be apsaugos ir dabar į mane veidrodį žiūri moteriškė su ūsais. Domina Unitone kremai. Randu dvi priemones: Unitone 4 SPF20 ir Unitone 4 White+serum, gal kas naudojate? Gal yra atsiliepimų?


biggrin.gif prajuokinot. Aš irgi esu ta moteris su ūsais. Ir ne tik, po nėštumo ir paakiai nuėję dėmėm ir ant kaktos toks geras plėmas. Nieko nedariau, metai praėjo, jos šiek tiek paryškėjo, nes kelis kart buvau soliariume. Veido nedeginau bet vitiek kliuvo matyt. Turiu vilties, kad išnyks savaime, bent jau mano mamai taip buvo. O niekas negalvoja apie dėmių naikinimą lazeriu? Nes kiek pasiskaitau taip ir nekyla rankos pradėti viskuo iš eilės tepliotis, nes bijau, kad rezultato nebus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ricco*: 07 birželio 2011 - 16:57