Įkraunama...
Įkraunama...

Duphaston ir pastojimas

QUOTE(Selva @ 2010 08 06, 15:19)
Neturiu nieko bendro su medicina. Nebuvo lengva pastoti.



4u.gif saunuole, linkiu sekmes.
Smagu, kai nepalikai sio skyrelio ir kitas pakonsultuoji ax.gif
Atsakyti
tylu sitoj temutej... verysad.gif verysad.gif negi nebera naujojanciu D?
Atsakyti
Labas:)

naudojam, bet karsciai pritrenke ir prie kompiuterio neprisedam smile.gif)))


sulaukiam skausmingu mm doh.gif doh.gif tokieeee skausmai ir viskas gabalais eina unsure.gif negi cia irgi del D ?

trecia cikla nebegersiu as D .. kazkaip neprilipo jis man ax.gif

Atsakyti
Uzjauciu del skausmingu mmmm. Gal zirniukas neisikabino kad gabalais sirgai? Ir mano mmm buna skausmingos, ypac jei zinau kad tikrai uztaikem per ov ir tada man buna gabalais. As todel ir nusprendziau pradeti gerti D nes manau kad gal neisitvirtina... Jau 2 ciklus geriau, snd pradedu gerti 3-cia... Viltis- durniu motina...
Atsakyti
Neisizeiskite,
bet mano mama visa gyvenima dirba privaciame ginekologineme kabinete ir tiesiog bloga darosi nuo situ visu "protingu" pacienciu kurios visokiu nesamoniu prisiskaito internete,savo tyrimu rezultatus nagrinejasi pacios, o dar kjai vaistus sau pacios be receptu pradeda prisiskirineti.Ar proto truksta ar ko,as nzn? Kiekvienas zmogus individualus ir kaip jus galit pagal internete kazkokius pasisakymus nustatyti kas jum yra? Cias tas pats kas posakis "viena bobute sake" biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,as geriu D,rytoj turetu buti mmm ,kuriu nelaukiu tongue.gif ,kaip tik rytoj ryte ziuresiu ka rodys BT ir NT ir tada ziuresiu ar gerti toliau D. bet va man iskilo klausimas,ar geriant D pasikeite jums PMS pojuciai? nes man anksciau per PMS skaudedavo (.)(.) ir pora dienu pries mmm,jau praeidavo. o dabar rytoj turi buti MMM ,bet (.)(.) papilneje ir skaudus. gal cia salutinis D poveikis g.gif
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2010 08 16, 18:39)
gal cia salutinis D poveikis g.gif

Taip. Ir vaisto anotacijoje rasoma, kad krutys gali pasidaryti jautresnes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2010 08 16, 21:46)
Taip. Ir vaisto anotacijoje rasoma, kad krutys gali pasidaryti jautresnes  4u.gif

na gaila verysad.gif ,slapta tikejausi kad gal nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2010 08 16, 18:14)
Uzjauciu del skausmingu mmmm. Gal zirniukas neisikabino kad gabalais sirgai? Ir mano mmm buna skausmingos, ypac jei zinau kad tikrai uztaikem per ov ir tada man buna gabalais. As todel ir nusprendziau pradeti gerti D nes manau kad gal neisitvirtina... Jau 2 ciklus geriau, snd pradedu gerti 3-cia... Viltis- durniu motina...



net nezinau. Ant O tikrai ir mes uztaikem tongue.gif . o menesines baisios buvo.....skausmai tokie kaip per saremius buvo schmoll.gif niekada tiek vaistu nuo skausmo nesu gerusi. Gabalais viskas ejo....Buvau palangoje, tai raiciausi prie juros ne is malonumo o is skausmo doh.gif



O kas liecia D gerima, man ji paskyre daktare , o ne as pati ji nusrendziau gerti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Azianė* @ 2010 08 16, 22:34)
net nezinau. Ant O tikrai ir mes uztaikem  tongue.gif  . o menesines baisios buvo.....skausmai tokie kaip per saremius buvo  schmoll.gif  niekada tiek vaistu nuo skausmo nesu gerusi. Gabalais viskas ejo....Buvau palangoje, tai raiciausi prie juros ne is malonumo o is skausmo  doh.gif
O kas liecia D gerima, man ji paskyre daktare , o ne as pati ji nusrendziau gerti  mirksiukas.gif

ar galiu paklausti ar tu pastebejai papuliu pasikeitima geriant D?
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2010 08 16, 19:05)
na gaila  verysad.gif ,slapta tikejausi kad gal  nestuke.gif


Gali buti ir taip wink.gif
QUOTE(*Azianė* @ 2010 08 16, 19:34)
net nezinau. Ant O tikrai ir mes uztaikem  tongue.gif  . o menesines baisios buvo.....skausmai tokie kaip per saremius buvo  schmoll.gif  niekada tiek vaistu nuo skausmo nesu gerusi. Gabalais viskas ejo....Buvau palangoje, tai raiciausi prie juros ne is malonumo o is skausmo  doh.gif
O kas liecia D gerima, man ji paskyre daktare , o ne as pati ji nusrendziau gerti  mirksiukas.gif

Nebutinai zirniukas pabego. Gal tiesiog si cikla stora gleivine uzaugo ir iskart atsidalino visa.
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2010 08 16, 21:36)
ar galiu paklausti ar tu pastebejai  papuliu pasikeitima geriant D?


ne, man gal nelabai kas pasikeite siuo klausimu:) jie ir buvo, labai nezymus mirksiukas.gif


QUOTE(Selva @ 2010 08 16, 23:04)
Gali buti ir taip wink.gif

Nebutinai zirniukas pabego. Gal tiesiog si cikla stora gleivine uzaugo ir iskart atsidalino visa.



gali buti. As ir negalvoju kad cia persileidimas:)

gal ne i tema, bet man vaisingumo indikatorius rodo vaisingas dienas, siandien tik 6 ciklo diena blink.gif ar taip gali buti ??? kad moteris vaisinga iskart po mm ??? siaip mano ciklas ilgokas.... 31-35 d. budavo......
Atsakyti