Įkraunama...
Įkraunama...

Padekit suprasti vyra

jei viskas eina link vestuviu, tai kol kas nespauskite jo. as tai siulyciau palaukti, o kai pribresite prie tikrai rimtu santykiu ir pvz paduosite prasymus i zagsa,tuomet galite pasiulyti gyventi kartu, nes jau kaip ir vestuvemis kvepia, tai ko cia jau gedytis. na o jei kartu apsigyvensit, tai jau kaip sakant ir kartu nakvot sugulsit, ir sugindyti bus lengviau. ir paspausti, atseit gy greit busim vyru ir zmona, tai jau nieko baisaus, kad ir sexiuka isbandysim.
Atsakyti
QUOTE(green_eyes @ 2010 08 05, 09:52)
Kaip elgtis su tokiu vyro charakteriu

Gal tai ne charakteris, o pvz. religiniai įsitikinimai? Kiek Tu apskritai žinai apie jo pasaulėžiūrą?
Atsakyti
[quote=vilnera,2010 08 05, 15:05]
Kaip jus isivaizduojat pokalbi jo nekaltybes tema? Mazdaug-kodel tu dar nekaltas? Arba-nu nebijok,mazuti,neskaudes.. biggrin.gif

"Nu davai kaa" lotuliukas.gif

Tai man panasiai irgi atrodo, kad du suauge zmones ir as turiu ji itikineti, kad seksas yra gerai biggrin.gifD kazkokia nesamone... butu atvirksciai, tai as dar kazkaip suprascuiau, nors irgi keltu juoka... taciau dabar manau, reikia griebti jauti uz ragu, zmogui parodyti, kas tai yra prisilietimai, atsipalaidavimas, kaip gera myletis... nes tiesa pasakius, as jau nebetveriu kailyje :DDD
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 08 05, 14:05)
Kaip jus isivaizduojat pokalbi jo nekaltybes tema? Mazdaug-kodel tu dar nekaltas?

Jei temos autorė žino, kad jis nekaltas, pokalbis matyt kažkoks jau buvo.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 05, 15:10)
Gal tai ne charakteris, o pvz. religiniai įsitikinimai? Kiek Tu apskritai žinai apie jo pasaulėžiūrą?



Religiniai isitikinimai, apie tai pagalvojau... Manau, tai gali buti labai rimta priezastimi. Is esmes, kad zmogus tarkim iki vestuviu nenori myletis suprantu ir is esmes tai rimtas dalykas. Sakyciau net savotiskai palaikau, bet vyram tai nera budinga. Nors gal... Kazkaip nesitiki...
O jus pagalvokit, kaip man jaustis... Vien del to, kad pajustum, jog tau tikrai su zmogumi gera pilnumoje, turi ji vestis iki zakso...
Nesamone... Mna reikia ne tik vyro, su kuriuo buciau saugi, kuris butu namie, bet manau kaip ir kiekvienai moteriai reikia ir vyro lovoje. Is smalsumo iki vestuviu ar zakso nezadu laukti...

murka2008 - o kaip jus isivaizduojate rimtus santykius, kurie nuveda iki vestuviu ? laikymasis uz rankuciu ir vakarienes, nekalti bucinukai ir telefoniniai pokalbiai ?
ko cia bijoti as nesuprantu... rimti santykiai ir buna, kai esi pilnai atviras zmogui...
Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 05, 15:30)
Jei temos autorė žino, kad jis nekaltas, pokalbis matyt kažkoks jau buvo.



Taip pokalbis buvo, pamaciusi, kaip jis nervinasi ir jaudinasi paklausiau, kas yra, atsakymas buvo: "As dar niekada nesu turejes moters"... (ta prasme lytiskai santykiaves)...
Tada ir apsalau, aisku atrode, kad suregavau normaliai, pasakiau, kad nieko tokio, tai net pagirtina, bet si tema tuom ir baigesi...
Atsakyti
QUOTE(green_eyes @ 2010 08 05, 14:32)
rimti santykiai ir buna, kai esi pilnai atviras zmogui...

O kas labiau rodo "pilną atvirumą žmogui" - ar dalijimasis viena lova, ar galėjimas pasikalbėti bet kokia tema?
Papildyta:
QUOTE(green_eyes @ 2010 08 05, 14:35)
Religiniai isitikinimai, apie tai pagalvojau... Manau, tai gali buti labai rimta priezastimi. Is esmes, kad zmogus tarkim iki vestuviu nenori myletis suprantu ir is esmes tai rimtas dalykas. Sakyciau net savotiskai palaikau, bet vyram tai nera budinga. Nors gal... Kazkaip nesitiki...

Kai kuriems vyrams tai būdinga.
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 08 05, 14:05)
Kaip jus isivaizduojat pokalbi jo nekaltybes tema? Mazdaug-kodel tu dar nekaltas? Arba-nu nebijok,mazuti,neskaudes..  biggrin.gif

As isivaizduoju kaip suauge zmones aptarineja poziuri i gyvenima kartu...oi sorry neivertinau kad autores isrinktasis dar berniukas o ne suauges vyras ir nemoka ar nedrista kalbetis apie sexa...
man mano vyras yra pirmas, kai susipazinome buvau jau ne piemene (25 metai), bet kazkaip nebuvo idomu siaip sau pasimyleti, laukiau savo zmogaus...su savo vyru draugystes stadijoje daug bendravome,aptarinejome daug dalyku,tame tarpe ir mano nekaltuma ir nemaciau tame nieko sau gedingo, niekada nesijauciau luzere del to kad esu kitokia nei dauguma paneliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 08 05, 14:41)
As isivaizduoju kaip suauge zmones aptarineja poziuri i gyvenima kartu...oi sorry neivertinau kad autores isrinktasis dar berniukas o ne suauges vyras ir nemoka ar nedrista kalbetis apie sexa...
man mano vyras yra pirmas, kai susipazinome buvau jau ne piemene (25 metai), bet kazkaip nebuvo idomu siaip sau pasimyleti, laukiau savo zmogaus...su savo vyru draugystes stadijoje daug bendravome,aptarinejome daug dalyku,tame tarpe ir mano nekaltuma ir nemaciau tame nieko sau gedingo, niekada nesijauciau luzere del to kad esu kitokia nei dauguma paneliu 4u.gif

Man siek tiek skiriasi, kai nekalta yra mergina,ir kai vaikinas.. Su mergina kaip ir viskas tvarkoj, o vyrui-na pagalvokim-tais pokalbiais galima tik sustiprinti kazkoki nepasitikejima savim,ir gali atsitikt netgi taip,kad tas biednas vyras isvis nieko nebesugebes del to streso didelio.. Geriausiai,kad tokie dalykai vyktu savaime sioje situacijoje.. Aptarimas,pokalbiai-ka jie duos? Ka cia aptarinet? Psichoanalize uzsiimt-mazdaug-kodel? Tos psichoanalizes-daugiau bobeliu pasismaginimas-joms labai patinka ,kai ju tuos uzsilaikymus analizuoja antros puses, sielas tas pavirsiun traukia ir pan.. O vyrams,man regis,veiksmu, o ne seiliu ir plepalu norisi..
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 08 05, 15:41)
As isivaizduoju kaip suauge zmones aptarineja poziuri i gyvenima kartu...oi sorry neivertinau kad autores isrinktasis dar berniukas o ne suauges vyras ir nemoka ar nedrista kalbetis apie sexa...
niekada nesijauciau luzere del to kad esu kitokia nei dauguma paneliu 4u.gif


Tavo_Mano
Visu pirma, kokia dar draugystes stadija. Skirk, kur yra vaikai, o kur yra suauge zmones. Sis vyras yra ne 25 m, o pakankamai vyresnis, labai protingas ir iskalbus, yra kitoks nei visi vyrai ne vien del to, kad dar nekaltas. TOdel, tai man atrodo itin svarbu ir subtilu. NEs tai yra suauges vyras, kuris turi tam tirku paslapciu ir savo asmenini gyvenima, taip pat kaip ir as. Sexas nera pagrindinis dalykas ir jei net jis nera geras lovoje, tai nebutu lemiamas dalykas, tiesiog yra labai sunku suprasti tai, kas man ir juo labaiu tau yra neimanoma. Saipytis ir juokauti galima, taciau reikia zinoti, kada ir kaip.
Su juo mes galime kalbetis visomis temomis, taciau jauciu, kad as negaliu jo suprasti, nes pati esu sexualiai aktyvi.

Luzere ar ne, bet esi mergina, jei as tokiu metu buciau nekalta, man nebutu geda prisipazinti, taciau vyru psichologija yra visai kitokia. Lyginami du skirtingi dalykai...
Atsakyti
o kodėl negalima tiesiog atvirai paklaust - tu nekaltas dėl religinių įsitikinimų, erekcijos sutrikimų ar tiesiog nebuvo progos? gi galima ir neįžeidžiant normaliai atvirai paklaust, kas rave neramina. jei neįvertins atvirumo arba pats nebus atviras, tai apie kokius rimtus santykius ir vedybas čia galima kalbėt?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 08 05, 15:01)
o kodėl negalima tiesiog atvirai paklaust - tu nekaltas dėl religinių įsitikinimų, erekcijos sutrikimų ar tiesiog nebuvo progos? gi galima ir neįžeidžiant normaliai atvirai paklaust, kas rave neramina. jei neįvertins atvirumo arba pats nebus atviras, tai apie kokius rimtus santykius ir vedybas čia galima kalbėt?

Klausimai sioje vietoje jau yra spaudimas..
O autorei-gausit jus ta vyra suviliot smile.gif Paorganizuokit situacijas kokias,kad netyc kartu panakvot tektu ir pan-na ka as cia jus mokinu..Duokit jam laiko,kad pazintu jus visa. Ir gausit pati geriausia vyra visom prasmem..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 05 rugpjūčio 2010 - 14:09
green_eyes, tikrai ne visi santykiai rimti eina link vestuviu, deja buna visaip gyvenime, kad draugauja draugauja, gyvena, gyvena ir vis nesiulo vyras tapti zmona. beja ar jus jau kalbejote apie vestuves? is kur zinote, kad link to viskas eina? ar cia tik jums atrodo, kad link to yra einama? 4u.gif

o vyras tikrai gali buti nekaltas, siaip del savo drovaus charakterio, turejau kelis tokius pazistamus, na ir ka, nieko baisaus tame nemaciau. nors vienas is ju visgi laikesi principo, kad tik su zmona praras nekaltybe, tik deja jis ieskojo irgi nekaltos paneles, nezinau kuom baigesi istorija, bet kiek as ji pazinojau merginos doros jis vis tik ir nerado. o kitas vaikinas visai norejo, bet drovejosi. sake, kad jaunysteje kazkaip nebuvo kada, mokesi ir t.t. o su metais tas drovumas vis labiau augo, nes bijojo, kad mergina jau bus isbandziusi, o jis kaip liurbis nieko nemokes, ir uzsitese tai ilgai, jam jau kokie 35 buvo. bet su laiku jis susirado panele, ir viskas ten pas juos gerai gavos.

siaip is tikro as bent jau pasnekeciau ta tema, ir nemanau, kad tai spaudimas, tiesiog paklausciau kokios to yra priezastis, tiesiog smalsu ir tiek. gal jis iki vestuviu linkes saugoti nekaltybe, nieks gi nezino. o jus ten su sampanais, braskem ir nakvynem ji galite atbaidyti.
Atsakyti