Įkraunama...
Įkraunama...

Padekit suprasti vyra

QUOTE(given444 @ 2011 12 28, 09:31)
... ir abieju sveikumas/nesveikumas - panasus.

Nelabai aš čia ką supratau iš šitos litanijos g.gif Manau, diskusija beviltiška, jei jau moterų paturėjusius vyrus nekaltais vadinam... g.gif
Atsakyti
tai as ir suprantu kad dukart turejes santykiu pvz per 40m jums geriau nei isvis neturejes. o as sakau, tai tas pats.

ir isvis man keista, apie tas jusu pamokeles - suprask, kuo jaunesniam amziuj - tuo geriau tos pamokeles. noris ir palinketi jusu vaikams, kuo anskciau kuo daugiau-kad nepraleis jokiu stoteliu. bigsmile.gif o "laukiantys" vyrai ir moterys, jums psichiniai ligoniai. kagi, taip mastanti jus ne viena. sudarote didziaja pilkaja mases dali.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 12 28, 17:14)
tai as ir suprantu kad dukart turejes santykiu pvz per 40m jums geriau nei isvis neturejes. o as sakau, tai tas pats.

ir isvis man keista, apie tas jusu pamokeles - suprask, kuo jaunesniam amziuj - tuo geriau tos pamokeles. noris ir palinketi jusu vaikams, kuo anskciau kuo daugiau-kad nepraleis jokiu stoteliu.  bigsmile.gif  o "laukiantys" vyrai ir moterys, jums psichiniai ligoniai.  kagi, taip mastanti jus ne viena. sudarote didziaja pilkaja mases dali.

Iš kur toks agresyvumas g.gif Ar "trūkumas" ar "perteklius" g.gif lotuliukas.gif Ir nieko Jūs mano vaikams nelinkėkit g.gif Geriau savų susilaukit. O mano požiūrio, kad viskam savas laikas- visai nesupratot. Beviltiška. Ir iš viso, ką veikiate tokiose temose? (čia retorinis klausimas lotuliukas.gif )...O dėl pilkosios masės tai žiauriai klystat. Aš nagrinėju siutuaciją, o Jūs, kažkodėl, mane g.gif Tokius posūkius dažniausiai turi priklausomybę turintys. Ar nesate kokios sektos narė? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
esu esu. biggrin.gif
o jusu amziuj forume sedet?
man rodos, kad jums, stipriai per 40, (ir tai grazus amzius)-bet mastymas kaip sesiolikines ar 20metes. vat suprask neseksaves dvidesimties normaliai, esi luzeris, traumuotas, neteisingai nukreiptu orgazmu ir pan.
keletas mano draugiu ir pora draugu yra nekalti-turbut mane supa psich zmones, sutrikdyti, reikia jiems eit ir pasakyt anot jusu, jau turincios pauugliukus vaikus. biggrin.gif

ir visai as neagresyvi. kaip tik ramiai viduj jauciuos, as tik dar karta perverciau pacios jusu zodzius. jus sauniai juos taikote "plikai situacijai", bet ziurek, ta teigiantysis greit isizeidzia jei jojo zodziai pritaikomi gyviems zmonems, pvz kad ir jo vaikams.
jums patogu postrigauti, o is pateiktos situacijos sioj temoj - uz jos slepiasi gyvi zmones, kurie jums ne motais. todel ir pliauskiat apie psich sutrikimus.
vos tik pateikiu placiau situacija - duodu jums valgyt savo pacios zodzius - jums neskanu, (ir plius tai lieciai jusu vaikus)nes aisku, tokie pritaikymai absurdas.
pavz, jusu dukra nusprendzia rimtai laukti savo zmogaus, ir jai galbut 25, 26 ir jo dar nesutinka, na menesiniu pasimatymu yra buve, ji ne is tu kurios per 3pasimatyma atsiduoda...ir ka.jai jau sutrikimai? tuomet pasistenkite iskiepyti jai savas vertybes (nesakau, savas ligas.)


p.s. dar norejau pamineti jusu minetuosius orgazmus, bet gausis minciu kratinys. isvis negalima plakti i kruva tiek daug nesusijusiu dalyku. kalbant apie pasitenkinima, saves israiska ar patenkinima, turetume taipogi kelti klausima, jei jau taip akscentuojat kuniskas patirtis, kiek moteru realiai patiria orgazmus ar pasitenkinima turedamos nuolatines salygas uzsiimti seksu ir pan. juk turejimas sekso, nereiskia nuostabaus seksualinio gyvenimo, lygybes zenklos deti negalima. zodziu, pazeriat minti, bet sarysio su daugybe minciu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 29 gruodžio 2011 - 07:10
QUOTE(green_eyes @ 2010 08 05, 08:52)
Gal jus turite koki logiska paaiskinima? Arba kaip kalbetis su juo, kaip issiaiskinti, kame cia ne tvarkoje...

būna dar žmogus ir šiokių tokių vertybinių įsitikinimų tuo klausimu turi. Aišku kas "mūsų laikais" apie tai pagalvos, mūsų laikais jų tokių turėt "nenormalu". cool.gif
Matau matau, kad tema senoka, bet kaskart nei tai sumėto, nei tai pralinksmina, kad žmones ima pult rašinėt diagnozes ten, kur galbūt yra kaip tik kur kas labiau sveikas nesugadintas nei "visko bandytojų" požiūris. Gal žmogus neturi jokio azarto būt "bandymų poligonu". Jei nenori, vadinas tam yra priežasčių. Bet apie jas geriau su pačiu žmogum kalbėtis, nes kažkaip absurdiškai atrodo, kai žmogų bandai pažint ne su juo kalbėdamas, o mamyčių forume (tikrai, kad kvepia rimtais santykiais cool.gif ). Niekuo čia nekvepia, kol asmeniškesnius klausimus ne vienas su kitu žmonės aiškinas. O kadangi nieko perdaug nekvepia, tai viskas (jei žmogus kažkiek atsakingas) dar ir šiaip gana logiškai atrodo. rolleyes.gif

QUOTE(green_eyes @ 2010 08 05, 10:10)
kad tai man neduoda ramybes, jis mato ir zino,

jo jo, jis ekstrasensas ir aiškiaregys. Kaži kodėl jums klausimų kyla/-o ir atsakymų nematot/-ėt ... Sako gi moterų intuicija ir dėmesingumas didesni. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 29 gruodžio 2011 - 20:40
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 12 15, 19:41)
Vyriui, sulaukus 40+ ir būti nekaltam- tikrai kažkas negerai g.gif

Negerai tiem, kurie mano, kad sveikumas tik nuo sekso priklauso. Tiksliau kažkoks matymo, kad gyvenime būna įvairiai, sąmoningas ribojimas.
Tokio amžiaus tai yra negerai tik tuo atveju, kai tas vyras turi žmoną. Kitais - kad ir kaip jums nepatiktų, žmogus gali turėti ir rimtų vertybinių įsitikinimų, kurie nėra nei psichinė liga, nei dar kažkas. Kaip tik sakyčiau žmogus yra psichiškai gana stabilus jei neseksuoja vien dėl "nebandyto ant smegenų kapsinčio amžiaus". Prasta priežastis seksui. ;] Ir taip gali būt net tada kai nemūriji savo vaikų į vienuolyno sienas. lotuliukas.gif Ai ką čia kalbėt, žmonėms kartais sunku suprast, kad kažkas gali turėt tvirtesnių vertybinių įsitikinimų (o ne jų imitacijų) už juos pačius. Tai pykdo ir taip lengviau prirašyt "diagnozes". Nes kad kitas sveikas ir dar tuo klausimu gali turėt įsitikinimų gi nenormalu. Tokius nenormalumus būtinai reik pašalint. lotuliukas.gif

Va nenormalios porelės, nenormalus liudijimas. Aišku jie jaunesni, nu bet kalba visiškas nesąmones ar ne? lotuliukas.gif

QUOTE(A.######_ @ 2011 12 29, 20:52)
Visi vyrai yra šlikštiinės!!!!!!! drinks_cheers.gif

Bet ne visos šlykštynės yra vyrai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 29 gruodžio 2011 - 21:02
QUOTE(given444 @ 2011 12 29, 08:09)
o jusu amziuj forume sedet?
man rodos, kad jums, stipriai per 40, (ir tai grazus amzius)-bet mastymas kaip sesiolikines ar 20metes. ...
p.s. dar norejau pamineti jusu minetuosius orgazmus, bet gausis minciu kratinys.

lotuliukas.gif g.gif Nu, nepykit, bet tikrai turit bendravimo problemų g.gif Ir savo postuose žodžio orgazmas niekur neradau...Skaitysiu dar kartą, gal atsirado g.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
smile.gif+2011 12 29, 21:57-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 29, 21:57)
Bet ne visos šlykštynės yra vyrai.  lotuliukas.gif

Vyrus šlikštynėmis padaro šlikštynės moterys. Jau vien pats žodis vyriškai giminei nepritaikytas...
Atsakyti
pritariu hi:) mintims 200proc. aciu D yra taip mastanciu, kurie nesieja "patirciu" skaiciaus su psichikos sveikata.
Papildyta:
smile.gif+2011 12 29, 18:57-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 29, 18:57)
žmonėms kartais sunku suprast, kad kažkas gali turėt tvirtesnių vertybinių įsitikinimų (o ne jų imitacijų) už juos pačius.

thumbup.gif
Atsakyti
Padėsiu šiek tiek biggrin.gif
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 12 29, 21:50)
Ir savo postuose žodžio orgazmas niekur neradau...Skaitysiu dar kartą, gal atsirado g.gif  lotuliukas.gif

user posted image

QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 12 27, 21:18)
Normalu, kad moteris nenori šeimos, vaikučių, pasitenkina pati ir orgazmą patiria prie darbo stalo ardama viršvalandžius, bet tai tik rodo, kad ji yra pažeista.




Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 12 29, 22:50)
Vyrus šlikštynėmis padaro šlikštynės moterys. Jau vien pats žodis vyriškai giminei nepritaikytas...

Kaip galvojat, gal reiktų atlikt planetos gyventojų testą ir dar nepadarytus vyrus šlykštynių moterų šlykštynėmis - suvaryt į kokį rezervatą, aptvert ir nuo šlykštynių visuomenės tiesiog izoliuot? Kad jų nieks nepadarytų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2011 12 30, 20:38)
Padėsiu šiek tiek  biggrin.gif

[

O, pasirodo akurat atsirado g.gif lotuliukas.gif Pagirtinos pastangos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 12 31, 10:22)
O, pasirodo akurat atsirado g.gif  lotuliukas.gif Pagirtinos pastangos 4u.gif

irnesakyk.gif tiek čia tų pastangų hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 01 sausio 2012 - 16:14