Įkraunama...
Įkraunama...

Kontracepcija ar susilaikymas?

QUOTE (pypt!!! @ 2004 05 22, 09:45)
Va dar papildysiu savo postą- kodėl man seksas tapo bjaurus. Ne vien nuovargis čia kaltas. Man seksui reik įkvėpimo, polekio, aplinkos, nuotaikos. Nekenčiu buitinio sekso... o kitokiam nei laiko, neisalygų nėr...
Dažniausiai scenarijus maždaug toks: glamonės, nusteikimas, vyras apsirengia sargį- jau tuoj tuoj- ir staiga...Eeeeee!- pasigirsta iš kito kambario. Tenka žaidimėlius nutraukt ir eit ramint vaiką. Grižtu po pusvalandžio- pradedam viską iš pradžių- ir stop- vėl reik eit ramint vaiko. Po trečio karto paskubom padulkinam viens kitą vien dėl to, kad gaila išlukštento preziko. Be jokio skonio ir nuotaikos...

po velniais pas mane buvo viskas panasiai.posunkios dienos su vaiku as visai nenorejau sex.ir vyras cia visai nekaltas. Na ir aisku visaip issisukinejau.
Man, tavo situacijoje reikia pasikalbeti nuo dusios su zmona ir butinai pasakyti kad tu viska supranti.Na ir islaukti ,kol praeis tas baisus periodas,kurio as nenoriu prisiminti.
Gal tau palengves, kai pasakysiu,kad dabar as vyra vaikausi laugh.gif laugh.gif dabar jis nuo manes issisukineja .As i menesi turiu 10 iseiginiu issiilsiu ir pirmyn. blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (Mew @ 2004 05 22, 09:54)
Pypt, as cia biski ne i tema, ale ko tavo vaikas taip??? Mergina nuo 14 men miega visa nakti viena, jei neserga. Jinai nuo mazens kitame kambary, bet kol maitinavau, tai kas 3 val. nakti. Paskui, jau nutraukus maitinima, isvaziavom pas senelius, o ten kambarys buvo toli, girdedavosi tik tada, jeigu LABAI garsiai saukdavo. Tai per kokias 3 dienas pradejo ismiegoti visa nakti be aplankymo. Dabar visada lygiai 22 val. APAPA.

Miau

gal dantys, gal dar bala kas...nežinau...Bet jau daugiau kaip metai dar nesu išmiegojus nei vienos nakties, kad nebūciau bent 3 kartus pažadinta... O vakarais ta idažniausiai jaučia kad mamos nėr šalia- ir tol niurzga, kol neateinu...
Atsakyti
QUOTE (voveriukas36 @ 2004 05 21, 13:00)

Nereik kalbėt, kad vaiko auginimas (žinoma, jei jisai sveikas) yra nepakeliama našta, pas mus augo pametinukai, pampersai buvo tik pas gydytojus vedant, net skalbimo mašinos neturėjom. Taigi visi darbai x 3. Žinoma, jei tik vaikas nepaleidžiamas nuo rankų - nieko nepadarysi. Reikia augint su meile, bet protingai, tuomet laiko užteks ir vaikui ir sau, ir vyrui.

Apskritai, jei norite patarimo, paklauskite savo mamų, o dar geriau močiučių kaip suspėt, kaip jie vaikus augino ir spėdavo visus darbus (ne tik namie) nudirbt.

Jo suspedavo musu tevai viska... Nuo 2 men. eidavo i darba (tarybiniais laikais visos ejo), o mane tarkim palikdavo su kazkokia senute g.gif Nusidirbdavo visus darbus: palikdavo lovytej viena ir dirbdavo. Jei vaikas neverkdavo tai nuli demesio ir gaudavo. Ne taip kaip mes dabar. As savo maziui knygutes skaitau, masaziukus darau, zaidziu, kalbinu, pasakoju ir rodau kas kur namuose yra, suverkusi is kart ant ranku imu, ivairia literatura apie vaiku auginima studijuoju...
O musu mociuciu laikais kaime, tai vaikelius aguonapieniu, ivairiu zolyciu ivairiom arbatelem girdydavo, kad ilgiau miegotu ir visus darbus nusidirbtu...
Atsakyti
Ir apskritai - mūsų mamos daug ką suspėdavo. Bet ar kas nors išdrįstumėte paklausti apie jų seksualinio gyvenimo kokybę? Iš daugelio dabartinių 50-60-mečių požiūrio į sexą man darosi aišku, kad neretai jis būdavo naudojamas tik vaikų gamybai g.gif O visokios įmantresnės pozos, sexy apatiniai ir šiaip rafinuotesni žaidimai tai kartai - beveik sodoma ir gomora blink.gif
Atsakyti
O ir mokslus tos bobulytes, itariu, ne per auksciausius baige wink.gif
Atsakyti
QUOTE (man @ 2004 05 21, 13:31)
Klausimas paprastas-ar gali buti noramalus santykiai , kai yra nenormalus lytiniai santykiai? O nenormalus lytiniai santykiai, kai galvoji apie tai, kad tik "kazkas" blogo neatsitiktu? g.gif

Vat as daug ka pasaulyje atiduociau,kad tas "blogas" kaip Tu pavadinai atsitiktu wub.gif ...bet deja...
Atsakyti
Pritariu visų pasisakiusių, kad tavo, MAN, žmona yra pervargusi, o gal net serga depresija.

Tačiau į visą šį reikalą norėčiau pažvelgti kiek kitaip. MAN, ar nekilo tokia mintis, kad žmona atsisako naudoti tabletes ar pleistrą vien dėl to, kad tu tik 1-2 kartus per mėnesį "suorganizuoji". Čia kai kas pasisakė, kad gaila išmesti jau išlukštentą prezervatyvą. Juk pleistras tai ne prezervatyvas... Hormonai ir pašalinius poveikius moters sveikatai turi... Gal žmona mąsto, kad neverta dėl tų poros kartų jai kažko imtis... Jokiu būdu neatsisakykit intymumo. Bandykit kaip tik suartėti dažniau. Padaryk vakare jai masažą su kvepiančiu aliejum. Jei tai nebus įžanga į meilės aktą, tai bent jau žmona atsipalaiduos, geriau išsimiegos, o kitą dieną turės daugiau jėgų ir kantrybės būti su vaiku. Yra visokių galimybių, o iš tavo susirūpinimo suprantu, kad tu pasiruošęs pasistengti. Įjunk savo fantaziją.

Dar keli klausimėliai. Kada paskutinį kartą dovanojai jai gėlių ar šiaip kokią malonią smulkmeną? Kiek kartų per dieną pasakai, kad ją myli? Ar dažnai ją apkabini? Ieškok fizinio kontakto su ja. Jai ji šaukia, yra įpykusi, prieik ir pabučiuok, atsiprašyk, nors niekuo, kaip tau atrodo, neprasikaltai. Gal ji suklus... Paklaus, už ką atsiprašai. Nuo to pardėkit pokalbį... Psikalbėkit nuoširdžiai.
Atsakyti
QUOTE (man @ 2004 05 21, 12:31)
Klausimas paprastas-ar gali buti noramalus santykiai , kai yra nenormalus lytiniai santykiai? O nenormalus lytiniai santykiai, kai galvoji apie tai, kad tik "kazkas" blogo neatsitiktu? g.gif

hm... kazi ka reiskia tas zodziu junginys "kazkas blogo"? nu visokiu ivardijimu girdejau, ale... g.gif
Atsakyti
QUOTE (man @ 2004 05 21, 08:41)

O gal is vis nutraukti lytinius santykius....?
Ka galetumete patarti?

P.S. Zmona antro vaiko TIKRAI nenori, nes ja ir sis vienintelis nervina.
Lauksiu konstruktyviu patarimu. wink.gif

pirma: nutraukt santykiu nesiulyciau-gal jums vertetu visgi abiems kartu pasneket ir nusprst apie kontracepcija, o ne ce musu mamku klaust?

antra: zmona nemanau, akd vaikas nervintu... gal tiesiog ji pervargo?... g.gif gal jai reikia poilsio, ar taip nemanai?
Atsakyti
QUOTE (pypt!!! @ 2004 05 22, 09:10)
(...) Džiaugčiaus jei tokio dalyko kaip seksas išvis nebūtų...Kuo toliau- tuo šlykšetsnis jis man (...)

ai...
gerą vyra turi, tiek galiu pasakyt. Tik jis arba įsivarys neurozę, arba pradės į kairę varinėt - gali įjungt skaitliuką laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (aukse @ 2004 05 21, 09:06)
Yra puikių lubrikantų, kurie tikrai tą diskomfortą sumažina wink.gif

Kur galima isigyti tu lubrikantu? Tikriausiai sekso reikmenu parduotuveje, bet gal yra ir vaistinese?Nereikejo, tai ir nezinau. Girdejau, kad po gimdymo atsiradus hormonu pokyciams del issausejimo juos reikia naudoti.Netrukus gimdysiu, tai po kokio menesio sio dalyko gali prireikti.
Atsakyti
Aišku kontracepcija ohmy.gif blink.gif
Atsakyti