Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė, samdoma tik retkarčiais

QUOTE(Sagabona @ 2010 09 15, 14:07)
Aš mokėjau 4 Lt./h, bet visada duodavau ne mažiau 10 Lt. net jei būdavo 1,5-2 h.
Mano draugė irgi tiek moka.


Dabar jau nėviena nesutiko už 4 lt/val. Moku po 5 lt/val.
Man tai didelė parama auklytė, nes reikia ir apsipirkt, ir į kirpyklą, ir pas gydytoją, ir kitokių reikalų atsiranda, o močiutės dirba užsiėmusios, joms paliekam tik kartais savaitgaliais.
Atsakyti
Laba diena mergaites 4u.gif Perskaiciau visa tema, bet kad jau senoki kmomentarai, kas liecia kainas auklems....Mano situacija tokia, kad man aukles reiketu tik tokiu atveju, kai mano vaikas serga doh.gif Nes buna eina i darzeli kokia savaite arba 2 sav ir kokiom 2 sav suserga doh.gif ...Darbe juk neismi istisai biuleteniu, tai dar is darbo ismes:(
Tai vat klausimas toks butu....Vilniuje priziurint 2 metu mergaite, valgyti nereikia daryti ( na isskyrus pusryciams kose isvirti), visa kita maista as pati paruosiu, kad tektu tik ji pasildyti.....smile.gif Namu nereikia tvarkyti, na zodziu nieko nereiketu daryti, apart pamaitinti dukryte ir su ja buti...smile.gif Ir klausimas dabar, koks gi tas atlygis turetu buti?? As niekada nesu susidurusi su auklemis, nes visuomet pati buvau su mazyte, o dabar kai jau atostogos motinystes baigiasi, teks grizti i darba, tai istisai neimsiu juk biuleteniu (vyras taip pat to negali daryti)....tai va ir reikia auklytes tik tom dienom, kai serga vaikas. Siaip butu visa darbo diena, t.y. nuo 8 iki 17 val ar net 18 val.....
Gal galite kas is patirties pasakyti, koks tai mazdaug atlygis turetu buti....nes kai paskaiciuoji, kiek valandu reiketu buti su vaiku, tai kaip ir nemazai susidaro....Siaip vaika priziuretu pensiinio amziaus moteris, kuri niekur nedirba (mano drauges anyta). Tai vat nzn koki jai atlygi pasiulyti (kad jos nenuskriausti, o ir kad savo seimos i bankrota nenuvaryti)... g.gif
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 15, 15:35)
Laba diena mergaites 4u.gif Perskaiciau visa tema, bet kad jau senoki kmomentarai, kas liecia kainas auklems....Mano situacija tokia, kad man aukles reiketu tik tokiu atveju, kai mano vaikas serga doh.gif Nes buna eina i darzeli kokia savaite arba 2 sav ir kokiom 2 sav suserga doh.gif ...Darbe juk neismi istisai biuleteniu, tai dar is darbo ismes:(
Tai vat klausimas toks butu....Vilniuje priziurint 2 metu mergaite, valgyti nereikia daryti ( na isskyrus pusryciams kose isvirti), visa kita maista as pati paruosiu, kad tektu tik ji pasildyti.....smile.gif Namu nereikia tvarkyti, na zodziu nieko nereiketu daryti, apart pamaitinti dukryte ir su ja buti...smile.gif Ir klausimas dabar, koks gi tas atlygis turetu buti?? As niekada nesu susidurusi su auklemis, nes visuomet pati buvau su mazyte, o dabar kai jau atostogos motinystes baigiasi, teks grizti i darba, tai istisai neimsiu juk biuleteniu (vyras taip pat to negali daryti)....tai va ir reikia auklytes tik tom dienom, kai serga vaikas. Siaip butu visa darbo diena, t.y. nuo 8 iki 17 val ar net 18 val.....
Gal galite kas is patirties pasakyti, koks tai mazdaug atlygis turetu buti....nes kai paskaiciuoji, kiek valandu reiketu buti su vaiku, tai kaip ir nemazai susidaro....Siaip vaika priziuretu pensiinio amziaus moteris, kuri niekur nedirba (mano drauges anyta). Tai vat nzn koki jai atlygi pasiulyti (kad jos nenuskriausti, o ir kad savo seimos i bankrota nenuvaryti)... g.gif
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif



mhm, patarimo del atliginimo duot negaliu, bet mano nuomone yra tokia, kad jaunos paneles geriau priziuri vaika, nes dar savo vaikuciu neturi ir todel labiau stengiasi ir labiau myli tuos vaikucius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crocs @ 2011 01 16, 15:53)
mhm, patarimo del atliginimo duot negaliu, bet mano nuomone yra tokia, kad jaunos paneles geriau priziuri vaika, nes dar savo vaikuciu neturi ir todel labiau stengiasi ir labiau myli tuos vaikucius smile.gif

mano nuomone kitokia...nors jaunu aukliu tikrai nepeikiu, jos buna geros drauges vaikams, moka su jais uzsiimti, bet mes ieskojom aukles, jau turincios savo suaugusiu vaiku, musu auklei 50 metu, esam patenkinta baisiausiai....man kazkaip tikrai patikimiau zmogus su praktika, ar susirgtu staiga, ar kas nutiktu, toks zmogus jau perejes savo gyvenime nemazai dalyku, o jauna auklyte-gali pasimest...as tik uz aukle su patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2011 01 15, 16:35)
Laba diena mergaites 4u.gif Perskaiciau visa tema, bet kad jau senoki kmomentarai, kas liecia kainas auklems....Mano situacija tokia, kad man aukles reiketu tik tokiu atveju, kai mano vaikas serga doh.gif Nes buna eina i darzeli kokia savaite arba 2 sav ir kokiom 2 sav suserga doh.gif ...Darbe juk neismi istisai biuleteniu, tai dar is darbo ismes:(
Tai vat klausimas toks butu....Vilniuje priziurint 2 metu mergaite, valgyti nereikia daryti ( na isskyrus pusryciams kose isvirti), visa kita maista as pati paruosiu, kad tektu tik ji pasildyti.....smile.gif Namu nereikia tvarkyti, na zodziu nieko nereiketu daryti, apart pamaitinti dukryte ir su ja buti...smile.gif Ir klausimas dabar, koks gi tas atlygis turetu buti?? As niekada nesu susidurusi su auklemis, nes visuomet pati buvau su mazyte, o dabar kai jau atostogos motinystes baigiasi, teks grizti i darba, tai istisai neimsiu juk biuleteniu (vyras taip pat to negali daryti)....tai va ir reikia auklytes tik tom dienom, kai serga vaikas. Siaip butu visa darbo diena, t.y. nuo 8 iki 17 val ar net 18 val.....
Gal galite kas is patirties pasakyti, koks tai mazdaug atlygis turetu buti....nes kai paskaiciuoji, kiek valandu reiketu buti su vaiku, tai kaip ir nemazai susidaro....Siaip vaika priziuretu pensiinio amziaus moteris, kuri niekur nedirba (mano drauges anyta). Tai vat nzn koki jai atlygi pasiulyti (kad jos nenuskriausti, o ir kad savo seimos i bankrota nenuvaryti)... g.gif
Vat tai prirasiau......lauksiu labai nuomoniu... 4u.gif



Man uz tokia diena moka 50lt, bet dar ir palyginu, ir namus patvarkau ir mergaitei valgyt padaru, bet esu visai patenkinta smile.gif (ir zinau, kad dabar labai daug kam taip moka)
jei darbas yra valandinis, patikekit 5 lt yra tikrai mazai, pati uz tiek dirbau, laiko atmdavo daug o uzsidirbt nieko neuzsidirbdavau, nes i darba reikia ir susiruost ir atvaziuot ir gryzt, transporto islaidos, nuvaziuoji, o mama po 3 valandu gryzta, tei per savaite tarkim tokias 3 dienas atidirbi uzsidirbi 45 lt tai siutas net ima. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stg @ 2010 09 09, 09:25)
Tai kad ir jus mazokai mokat ateinanciai tik retkarciais,tai kur gi dar maziau  g.gif


Mokejom tiek 2007 m. tada uz valanda aukles gaudavo 2,5-4 lt. biggrin.gif O ir musu auklyte nebuvo sakyciau tik retkarciais, veikiau dirbdavo 2-3 sav. i menesi, o kartais ir beveik visa menesi. sunus beveik nuolat sirgo, tad auklytei susidarydavo solidi suma biggrin.gif

Dabar valandinei auklytei, bet pagal pazintis mokam 5-6 Lt. uz valanda. Kvieciam labai retai ax.gif Pati pradejau dometis kiek kainuotu siuo metu auklyte kai vaikas serga, nes musiske turi nuolatini darbeli ir mus gali tik retai isleisti vakare ir tai neilgam verysad.gif Idomu kiek kaina kiltu jei priziureti reiktu dvynukus.
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2010 09 10, 19:55)
mes mokam 5 lt, dvi mergytes, 2 ir 6 m, nieko daryti nereikia, tik jas priziureti, kol einu i kirpykla ar darbo reikalus tvarkau...ir naktim pasilieka jei reikia, jei aukliauja vienai mergytei algos nemazinam..aukle-musu kaimyne, tad eiti toli nereikia, pakvieti ir nusileidzia is 5 auksto thumbup.gif dirba jau 2 metai pas mus, i mokslus mane isleidzia, ziema keliom parom dviese su vyru...



QUOTE(Sagabona @ 2010 09 15, 13:07)
Aš mokėjau 4 Lt./h, bet visada duodavau ne mažiau 10 Lt. net jei būdavo 1,5-2 h.
Mano draugė irgi tiek moka.

kokiame mieste?
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 02 27, 23:31)
kokiame mieste?

Tikriausiai kokiame nors mažame miestelyje.
Atsakyti
Mano sūneliui greitai 8 mėnesiai. Nuo 3 mėnesių turėjome auklytę (mano draugės mamą), kuri man išleisdavo per savaitę 2 dienas po 4-5 valandas mokytis (pati studijuoju ir namie susikaupti su mažiuku negaliu blush2.gif ). Dabar mūsų auklytei pasiūlė darbą buvusioje darbovietėje, tai man liūdesys totalus, nes seminarai, konferencijos ir kita veikla, o neturiu kam savo aukselio palikt. Intensyviai ieškau, bet kol kas nieko nerandu (ieškau per pažįstamus, nes visai svetimo žmogaus tokiam mažam vaikiukui kaip mano tikrai nenoriu) ax.gif
Atsakyti
Gal kas patartumet, kur susirast gera valandine aukle kudikiui porai val per diena?
Ir kiek tai kainuotu Vilniuje?
Atsakyti
Norėjau paklausti, koks dabar valandinis atlygis auklei Kaune? Jei pvz. du kart per sav. po penkias val.? Ką papildomai suteikiat : ar apmokat transporto išlaidas, ar maisto duodat ar kt.? Nežinau kaip derėtis su savo aukle, kas yra norma,o kas ne?
Atsakyti
Manau, atlygis priklauso dar nuo to ka Jusu aukle darys, ko is jos reikalausite
Atsakyti