Įkraunama...
Įkraunama...

TARO VII - tęsiame toliau

O as merginos irgi labai jusu pagalbos noreciau blush2.gif Gal galit man kas paziuret, kas butu is santykiu - mes pazistami jau nemazai metu, tai butu idomu - praeitis, dabartis, galima ateitis ir ar man verta ka galvot to asmens atzvilgiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 08 16, 22:22)
Sausio pradzioje - oziaragis, ne saulys smile.gif

Na taip,gruodzio 23d saulio zenklas baigiasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deep pink: 16 rugpjūčio 2010 - 20:33
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 16, 22:32)
O as merginos irgi labai jusu pagalbos noreciau  blush2.gif  Gal galit man kas paziuret, kas butu is santykiu - mes pazistami jau nemazai metu, tai butu idomu - praeitis, dabartis, galima ateitis ir ar man verta ka galvot to asmens atzvilgiu  4u.gif

Lazdu 7-praeityje galbut ir norejai kazko is tu santykiu,kovojai del jo demesio ar palankumo,bet turbut buvai nepakankamai stipri ir kantri,arba atvirksciai,gal jam cia taikyti?.. g.gif
Teisingumas apv-dabar bijai/ot ryztis zengti zingsni santykiu link
I Magas-Manau verta deti pastangas,jos butu apdovanotos
Bokstas-to zmogaus atzvilgiu turetum kazka radikaliai pakeisti savo mastysenoje,galbut pakeisti poziuri i ta zmogu arba perlipti per save ir suvokti,kad tu jo ar jis taves vertas?

Ai,sorry,is manes komentuotoja...geriau gatves sluot sektusi,nei ismastyti ka kortos sako
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 16, 20:32)
O as merginos irgi labai jusu pagalbos noreciau  blush2.gif  Gal galit man kas paziuret, kas butu is santykiu - mes pazistami jau nemazai metu, tai butu idomu - praeitis, dabartis, galima ateitis ir ar man verta ka galvot to asmens atzvilgiu  4u.gif

1. Imperatorius. na šis arkanas man retai krenta ir yra labai neaiškus. Gal preity buvo globėjiški santykiai iš kurio nors pusės. Šiaip turėtų reikšti aktyvius veiksmus, o ir santykiai jūsų galėjo būti "išmintingi".
2. Taurių 7. Laikotarpis, kai daug pasiekta, sukurtastam tikras pagrindas, ir dabar tu ar jūs stovit kryžkelėj, ir atėjo laikas rinktis kur ir su kuo tau ar jums eiti toliau.Nuo dabar padaryto pasirinkimo priklausys jūsų ateitis. reiktų elgtis garbingai ir padoriai, būti ypač sąžiningu pačiam su savimi.
3. Skeptrų 9. Priekyje gana slidus kelias.
4. Pasaulis. "Atsiverk pasauliui, ir jis tau atsivers taip pat."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 16 rugpjūčio 2010 - 21:02
QUOTE(Deep pink @ 2010 08 16, 21:50)
Lazdu 7-praeityje galbut ir norejai kazko is tu santykiu,kovojai del jo demesio ar palankumo,bet turbut buvai nepakankamai stipri ir kantri,arba atvirksciai,gal jam cia taikyti?.. g.gif
Teisingumas apv-dabar bijai/ot ryztis zengti zingsni santykiu link
I Magas-Manau verta deti pastangas,jos butu apdovanotos
Bokstas-to zmogaus atzvilgiu turetum kazka radikaliai pakeisti savo mastysenoje,galbut pakeisti poziuri i ta zmogu arba perlipti per save ir suvokti,kad tu jo ar jis taves vertas?

Ai,sorry,is manes komentuotoja...geriau gatves sluot sektusi,nei ismastyti ka kortos sako


O as manau, kad tu labai teisi mirksiukas.gif
si karta as pati kortu nemeciau, bet labai jau panasus lukesciai ir kliutys siaip kyla mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dera1 @ 2010 08 16, 21:52)
1. Imperatorius. na šis arkanas man retai krenta ir yra labai neaiškus. Gal preity buvo globėjiški santykiai iš kurio nors pusės. Šiaip turėtų reikšti aktyvius veiksmus, o ir santykiai jūsų galėjo būti "išmintingi".
2. Taurių 7. Laikotarpis, kai daug pasiekta, sukurtastam tikras pagrindas, ir dabar tu ar jūs stovit kryžkelėj, ir atėjo laikas rinktis kur ir su kuo tau ar jums eiti toliau.Nuo dabar padaryto pasirinkimo priklausys jūsų ateitis. reiktų elgtis garbingai ir padoriai, būti ypač sąžiningu pačiam su savimi.
3. Skeptrų 9. Priekyje gana slidus kelias.
4. Pasaulis. "Atsiverk pasauliui, ir jis tau atsivers taip pat."



Imperatorius man aiskus - mano pacios zenklas ir klaidos mirksiukas.gif Lazdu 9 gal galetum placiau, kaip supranti smile.gif
Nu nerealu, o man vis nepavykdavo pakliut pas bureja biggrin.gif , bet jus zymiai visos geresnes bigsmile.gif
tai kur tas riteris, spindinciais sarvais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 16, 21:32)
O as merginos irgi labai jusu pagalbos noreciau  blush2.gif  Gal galit man kas paziuret, kas butu is santykiu - mes pazistami jau nemazai metu, tai butu idomu - praeitis, dabartis, galima ateitis ir ar man verta ka galvot to asmens atzvilgiu  4u.gif


Ištraukiau tokias kortas:
1. Praeitis - 9 Kardai
2. Dabartis - 8 Taurės
3. Ateitis - 5 Lazdos+2 Kardai (apv)

1. 9 kardai - labai stipri skausmo, konflikto korta. Nežinau kokie praradimai ir nusivylimai pas jus buvo...
2. To pasekoje dabar tenka perkainoti vertybes ar to žmogaus savybes...gal kitokį jį įsivaizdavai...Problemos dėl praeities klaidų...gal tik tariamasi, jog užmiršta ar atleista... g.gif
3. Ateity dabartinė situacija tik aštrės, matyt jūs nesiginčydami negalit gyvent :)Turbūt labai stiprūs charakteriai ir nei vienas nenori užleist savų pozicijų...

Šiandien man neigiamos kortos krenta blush2.gif Kaip sakiau, nenaudoju aš apverstų, bet 2 Kardai ėmė ir apsivertė bemaišant....

Kaip įdomu: tik dabar pamačiau, kad ir vėl panašios kortos krinta pas mus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sublime: 16 rugpjūčio 2010 - 21:27
3. Skeptrų 9. Priekyje gana slidus kelias. Užsispyrimas, pasipriešinimas, situacijai ar įvykiui, iš kurio mes laukiam tik nemalonumų. Nors jokio pavojaus iš tikro nėra. Yra tik mūsų prsiminimai apie ankstesnius nemalonumus, iš kur ir kyla tavo ar jo " gynybinės" sienos. Bijai, kad tave užgaus, arba prisimeni senas žaizdas. Mes užsidedam šarvus, apsaugančius mūsų vidinį AŠ, ir mokam už tai kainą- mūsų nepasiekia net tai, kas būtų mums gera ir naudinga. Skeptrų devintukas įspėja, kad jei ir toliau taip elgsimės, atsidursim visiškoj izoliacijoj, tapsim "ozloblennyje i ožestočionnyje", nes mūsų AŠ sunyks be bendravimo. Bet Skeptrų 9 kartu ir džiugina mus, pranešdamas kad iš tikro išorinis pasaulis visiškai nekelia mums jokio pavojaus.
4. Pasaulis. "Atsiverk pasauliui, ir jis tau atsivers taip pat."
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 16, 21:32)
O as merginos irgi labai jusu pagalbos noreciau  blush2.gif  Gal galit man kas paziuret, kas butu is santykiu - mes pazistami jau nemazai metu, tai butu idomu - praeitis, dabartis, galima ateitis ir ar man verta ka galvot to asmens atzvilgiu  4u.gif

Aš kol prisėdau visos jau visus klausimus išsiaiškinot, o aš irgi noriu pasipraktikuoti. blush2.gif Tai gal pabandysiu:
Praeitis: Kvailys. Žaismingi, neįpareigojantys santykiai, lengvas filtras. Nieko rimto vienas iš kito nesitikėjot, tiesiog abipusė trauka.

Dabartis: VII Lazdos - man kažkodėl ta korta visada panaši į kažką darymą per jėgą. Galbūt tam žmogui nenorit nuolaidžiauti, nesinori taikytis. g.gif

Ateitis: Lazdų pažas - gal verta su tais santykiai surizikuoti, atrasite vienas kitą iš naujo, santykiai įgaus naują atspalvį, visai neblogai turėtųmėt susibendrauti. Bet jausmai tarp jūsų gal ir liks tokie paviršutiniški. g.gif

Ar verta ką galvoti ? II Lazdos - reikia susimąstyti ar jūs to norite, ar jums to tikrai reikia. Nes panašu, kad jūsų lūkesčiai gali skirtis.
Atsakyti
Nu kadangi sau issitraukiau rytdienos kortas, tai prie to pacio ir tau mirksiukas.gif
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 16, 20:32)
O as merginos irgi labai jusu pagalbos noreciau  blush2.gif  Gal galit man kas paziuret, kas butu is santykiu - mes pazistami jau nemazai metu, tai butu idomu - praeitis, dabartis, galima ateitis ir ar man verta ka galvot to asmens atzvilgiu  4u.gif

Praeitis - kardu riteris - manau, kad santykiai buvo gan audringi
Dabartis - 7 taures - dabartis tik iliuzija, reiktu atsisakyti tai ka sumanei
Ateitis - XVI Bokstas -nebent statyti santykius ant griuvesiu
Ar verta galvot apie ta asmeni - 6 monetos - sakyciau jis yra pasiputusi asmenybe g.gif

Nu jei ka, as nepakaltinama lotuliukas.gif as tik mokinuosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 16 rugpjūčio 2010 - 21:41
Oho, jeigu pastebit: kartojasi tokie kortų skaičiai:

Taurių 7
Lazdų 7

Lazdų 2
Kardų 2

9 Kardai
9 Lazdos

Bokštas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sublime: 16 rugpjūčio 2010 - 21:42
O mano kortos šiandien su manim nedraugauja sad.gif
Ir itariu kodel smile.gif siandien pabandziau traukti is kitos kalades http://www.aeclectic...rds/sola-busca/, tai turbut uzpyko smile.gif


Aciu visoms, padėjusioms su mano klausimais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azu: 16 rugpjūčio 2010 - 21:45
QUOTE(Azu @ 2010 08 16, 22:43)
O mano kortos šiandien su manim nedraugauja sad.gif
Aciu visoms, padėjusioms su mano klausimais smile.gif


Tavo klausimą matyt būsiu pražiūrėjus blush2.gif ar dar reikia?
Atsakyti