Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklapiai, parduotuvės

QUOTE(Susidėliojusi mozaika @ 2010 08 26, 23:08)
Tai kokį kartą kai būsiu Kaune reiks i tą bazę nuvažiuot. Aš ten nė kart nebuvus, tai galit maždaug paaiškint kur tus karoliukus rast? Bent kokią vieną ar dvi parduotuves, kur nebrangu ir pasirinkimas nemažas  4u.gif

Jeigu eisi nuo stotelės pusės, tai eik į tą naujesnį, rudą pastatą. Vat ten tarp antro ir trečio sandėlio Daiwa boutique, tada dar šiek tiek paėjus Valės krautuvėlė taip iš šono. Dar tiesiai paėjus vagonėliai, kuriuose berots du skyriai smile.gif Na ir dar vienas, kiek aš žinau, tai raudonam pasaže, nusileidus laiptais kairėj pusėj langai ir juose iškaba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 08 27, 10:41)
Jeigu eisi nuo stotelės pusės, tai eik į tą naujesnį, rudą pastatą. Vat ten tarp antro ir trečio sandėlio Daiwa boutique, tada dar šiek tiek paėjus Valės krautuvėlė taip iš šono. Dar tiesiai paėjus vagonėliai, kuriuose berots du skyriai smile.gif  Na ir dar vienas, kiek aš žinau, tai raudonam pasaže, nusileidus laiptais kairėj pusėj langai ir juose iškaba smile.gif


Ačiū, tikiuosi rasiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos norejau paklausti kur senukuose kaune (draugystes g) rasti 0.6 mm vielutes nes neradau kai buvau o kai paklausiau tai nusiunte nezinia kur
aciu uz info
Atsakyti
Senukuose ploniausia 0,8, bet ji pilka ir negraži.

O kur aš galėčiau gauti vario sp. vielos? Jeigu dar sendinto vario sp. tai būtų iš vis idealu thumbup.gif
Atsakyti
Borri pasiziurek,gal kazkuri tiks smile.gif
http://www.veriu.lt/...-viela/metrais/
http://www.tavokarol...product_id=2051
http://www.perliukas...php?cPath=27_63
Atsakyti
aciuks.gif Labai pagelbėjai. Čia nežiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
sveikos
gal žinot,kur galima rast kutų,plunksnų? mačiau čia kažkas jau klausė,ir atsakymą radau,bet vilnius man ne pakeliui verysad.gif
dar gal žinot kur tokių paskirstytojų yra?
user posted image
(būtų gerai sidabriniai)
dar domina visokie dideli akmeniniai,perlamutriniai pakabukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gaby1 @ 2010 08 27, 21:08)
dar domina visokie dideli akmeniniai,perlamutriniai pakabukai  biggrin.gif


Kai paskutinį kartą pirkausi tai mačiau perliuke perlamutrinių diskų ir dažnai rankdarbiuose būna yvairiį spalvų smile.gif

o kur jūs perkat kokybišką biserį? Tokį kur karoliukai vienodo dydžio
Atsakyti
QUOTE(Susidėliojusi mozaika @ 2010 08 28, 00:00)


o kur jūs perkat kokybišką biserį? Tokį kur karoliukai vienodo dydžio

mvstudija.lt arba rankdarbiai.com

bet kokybiški tik maži karoliukai Myiuki mirksiukas.gif
Atsakyti
As daug cekisko biserio uzsipirkau Rankdarbiai.com - vienas kitas nelygus karoliukas pasitaiko, geris ir grozis po kinietisku.
Japoniski labai grazus, ale ir brangus ir beje kai norejau uzsisakyti japonisku is Rankdarbiu, jie turejo tik po labai mazai, tai net nepirkau. Dabar dar uzsisakiau susni TOHO biserio is Akmeneliai.com, bet kainos aisku doh.gif - ale ir splavos ir kokybe mmm :-)
Atsakyti
Gal kas nors pirkot vielute 0,3mm storo is www.veriu.lt ?
Noreciau nusipirkt spalvotu vieluciu, bet bijau, kad neriant gali luptis dazai? Ar gali taip but?
Atsakyti
Aš esu pirkusi iš veriu.lt 0,3mm storio spalvotą vielutę, tai man patiko su ja dirbti, labai kokybiška ir nesilupinėja 4u.gif Kol kas nusivyliau tik Kauno bazėje ir perliukas.lt pirkta spalvota vielute.
Atsakyti