Įkraunama...
Įkraunama...

Parsono ir Džeko Raselo terjerai

QUOTE(cile @ 2010 08 23, 18:09)
Ir mazesniem suniukam apkarpo, kad mamos pilvuko nedraskytu, jus tikrai drasiai galit jei per ilgi naguciai smile.gif

atsimenu kai as saviskiui kirpau doh.gif pirmas nagas buvo ir paskutinis, nes ikirpau iki kraujo, tai puse namu kruvini buvo unsure.gif man priimtinesnis variantas - pasibegiojimas po asfalta. labai greitai nudyla naguciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sangi @ 2010 08 22, 22:20)
Sveiki visi,
As tai irgi nepritariu sunu rengimui, suo turi buti suo ... o dar toks greituolis kaip PJRT tikrai nesusals net salciausia ziema ... beje mes dar turim kamuoliuku, tai jeigu kas neturi dar kreipkities ...


aš aš aš noooriu smile.gif
Pas mumi du PRT, tai gal būtų galima du? blush2.gif
Tik nežinau kaip pasiimt - gal planuojat Kaune būt 09.12 parodoj?
Atsakyti
QUOTE(arti_ @ 2010 08 24, 08:51)
aš aš aš noooriu  smile.gif
Pas mumi du PRT, tai gal būtų galima du? blush2.gif
Tik nežinau kaip pasiimt - gal planuojat Kaune būt 09.12 parodoj?


Ei, o gal Jūs atlėkit iki Vilniaus parodos 09.04-05? Būtų ir Digno, ir Bimas. Planuojam tokį šeimos susitikimą daryt (pinkinikėlis. ar kt. priklausomai nuo oro).. Prikalbinčiau ir Disco Pandą (Raiką), kad prisijungtų.
Sangi, aš tokį kamuoliuką vis noriu Upei padovanoti, tai reikia pagaliau susimatyti smile.gif Turim jau ir naujokų ant kalno..
Atsakyti
QUOTE(sangi @ 2010 08 23, 19:11)
kaip neatsakinga ... smile.gif


joooooooooo, bet turim tokią bėda kamuolius dievinam, bet vandens bijom ir jei kamuoliukas nuriedaprie pat vandens kur bangos užeina ji nebėga pasiimt, o mes nespėjom pribėgt kelios geresnės bangos ir nusineša kamuoliuką
Atsakyti
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 24, 09:46)
Ei, o gal Jūs atlėkit iki Vilniaus parodos 09.04-05? Būtų ir Digno, ir Bimas. Planuojam tokį šeimos susitikimą daryt (pinkinikėlis. ar kt. priklausomai nuo oro)..

hihihi.gif man šitas patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 24, 11:01)
hihihi.gif man šitas patiko  lotuliukas.gif


ojėj, netyčia taip gavosi smile.gif
Na turėjo būti piknikėlis.. o gavosi kažkas Pinkio garbei biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2010 08 23, 23:23)
atsimenu kai as saviskiui kirpau  doh.gif  pirmas nagas buvo ir paskutinis, nes ikirpau iki kraujo, tai puse namu kruvini buvo  unsure.gif  man priimtinesnis variantas - pasibegiojimas po asfalta. labai greitai nudyla naguciai  biggrin.gif

nu bet kad persimato tie nagučiai, matosi gyvuonis... reikia 2-3 mm iki gyvuonies palikt ir viskas wink.gif

gal labai spurdėjo šuniukas? galima tada dviese pabandyt - vienas laiko, o kitas daro manikiūrą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 24, 11:03)
ojėj, netyčia taip gavosi smile.gif
Na turėjo būti piknikėlis.. o gavosi kažkas Pinkio garbei biggrin.gif ax.gif

Pinkis nuo to tik laimingesnis! user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ernesta D. @ 2010 08 23, 18:13)
sveikos, turiu klausymeli del naguciu karpymo...mums jau 11 savaiciu, naguciai jau netrumpi, tai svarstau ar jau laikas trumpint?


Na aš saviškei nagučius kirpau nuo mažens ir po labai nedaug. Kol buvo visai mažutė(iki 4 mėn.), trumpindavau kas 1-2 sav. (pakanka nukirpti 1-2 mm, žiūrint kiek užauga).
Kadangi nedaug laiko bėgiodavo ant asfalto, jai tie nagai greitai užaugdavo smile.gif
Aišku, jei šuo laksto daug ant šaligatvio ir pan., tai gali ir nebūti ką kirpti.
Bet jei yra ką - kirpt reikia. Nesigauna patiems - vežkit pas veterinarus. Nenukirptas ir užaugęs nagas gali išlūžti, tada bus žymiai daugiau bėdų.
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2010 08 20, 12:05)
Gal galetumet trumpai nupasakot kaip ten realiai vyko sunu vet paruosimas ir patikra (na del cipo, skiepo ir titro tai daugmaz aisku)  ax.gif

na, pradėjom tvarkyt viską prieš pusmetį, nes reikėjo skiepų nuo pasiutligės ir po to tik po 4 mėn daro kraujo tyrimą, tai užtruko viskas... o po to prieš pat išvažiuojant lašiukus nuo erkių ir vaistus nuo kirmėlių, ir svarbu kad visos atžymos knygutėj būtų.
Keltuose nei ant sienų šiaip niekas nieko netikrino, nėkart šunų pasų nepaprašė, bet gali čia būnant bet kada kažkokia tarnyba prisistatyt ir paprašyt visų šitų popieriukų. Tai va smile.gif

o šiaip tai aišku, kad su šuniukais smagiau, jie toookių pasivaikščiojimų nė neįsivaizdavę... jau nusikalę grįžta tai net gražu - krenta miegot į guolį, o paėst atsikelia tik po kelių valandų lotuliukas.gif o ir mes po visų pasivaikščiojimų vos kojas bepavelkam... user posted image
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 20, 11:41)
Linkėjimai iš Norgės! kelionė buvo su nuotykiais, tikrai vėliau papasakosiu wink.gif

taigi štai, papasakosiu, kodėl šunys turi keliauti bokse, o ne mašinos salone user posted image
apie 22 val sustojam kažkur Latvijoj visi apsireikalaut, o Džiumba tik kakšt! ir užrakina mašiną iš vidaus - su raktais, telefonais, pinigais.... kokią valandą bandėm ją priprašyt, kad su koja pakrapštytų tą rankenėlę ir atidarytų - o ji tik žiovauja, dairosi tokiom nekaltom akutėm ir nieko nedaro schmoll.gif (Pinkis tai tiksliai būtų krapštęs, ypač jei pagaliuk kokį parodę būtumėm, bet jis buvo bokse...) tai visa laimė, kad sustojom ne vidury laukų, o netoli visą parą dirbančios kavinės - tai broliukai latviai pagelbėjo thumbup.gif barmenas paskambino savo draugeliui, dar kokią valandą laukėm, kol atvažiavo, po to dar išvažiavo "įrankių", na, ir apie vidurnaktį pagaliau pajudėjom link Estijos thumbup.gif
tai va user posted image

o po to Suomijoj visai netikėtai sudalyvavom agility varžybose (na, kaip žiūrovai wink.gif), dalyvavo ir 4 džekai - smagumėlis buvo stebėt! gal mes rasim čia kur treniruotis su saviškiais, tai tikrai -jei rasim, norėčiau ir aš taip su jais palakstyt! thumbup.gif

QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 20, 11:44)
Oho, kaip faina!!!!  O Jūs ten išvažiavot visa šeimyna pagyvent ar tik paatostogaut?
Manau su šunyčiais žymiai smagiau smile.gif

su šeimyna, su šunim, visi... aš dirbu, vyras pakolkas atostogauja, šiuos metelius tai tikrai čia praleisim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 24, 08:06)
gal labai spurdėjo šuniukas? galima tada dviese pabandyt - vienas laiko, o kitas daro manikiūrą  biggrin.gif

laikem, laikem... biggrin.gif jei pirma buciau sekmingai nukirpusi, tai gal iki siol dar karpyciau, bet kadangi pirmas labai nesekmingas buvo, tai ir atsisakiau sito ''malonumo'' rolleyes.gif

QUOTE(tigrizoidas @ 2010 08 24, 08:08)
Bet jei yra ką - kirpt reikia. Nesigauna patiems - vežkit pas veterinarus. Nenukirptas ir užaugęs nagas gali išlūžti, tada bus žymiai daugiau bėdų.

pries sita savo aktyvista devynis metus turejau kita bobika, tai ne sykio jam nekirpau nagu smile.gif nezinau, gal cia priklauso nuo pasivaiksciojimo vietu. na as tai stengiuosi pavaikscioti ir saligatviais, nors didysis pasilakstymas buna ant zoles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AmilkA @ 2010 08 24, 11:18)

Dekui uz info

QUOTE(AmilkA @ 2010 08 24, 12:45)
taigi štai, papasakosiu, kodėl šunys turi keliauti bokse, o ne mašinos salone 

Labai "smagus" nuotykis...iki siol teko girdet, kai ne bokse like sunys patiuninguoja masina, bet pasirodo buna ir kitaip cool.gif

QUOTE(zipzip @ 2010 08 24, 12:57)
pries sita savo aktyvista devynis metus turejau kita bobika, tai ne sykio jam nekirpau nagu  smile.gif  nezinau, gal cia priklauso nuo pasivaiksciojimo vietu.

Dar ir nuo veisles priklauso - turejau bultika, tai trumputeliai naguciai budavo, nes ans energingas sunkiasvoris, taksei vidutiniskai auga, o va blondinei manekenei, tai tik spek karpyt ilgiausius nagus doh.gif Jusiskiai energingi, bet lengvi, tai irgi ne ka turbut nusibruzina...
Atsakyti