Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

na nezinau zinok, taip istikro ir nesupratau bet irgi sake kad yra giminaite aleksandro.
Atsakyti
Nieko nesupratau. Tu buvai Vaidaugu g, ir sakai, kad ten Olia, nors Olia gyvena Statybininku pr. Vaidaugu g. Aliona, ji yra Aleksandro gim. O prie ko cia Olia, nesuprantu?
Atsakyti
nu jinai taip idomiai nukalbejo kad ja vieni vadina Olia kiti Aliona tai ir nesupratau ar ta pati ar ne,bet jei jus sakot kad gyvena Statybininku reiskias ji ne Olia ir tiek.
Atsakyti
Taip, kai kurie Alionas vadina Oliom ir atvirksciai, nors tai du skirtingi vardai.
Atsakyti
Skelbimas laikraštyje: "Profesionali burėja, čigonė Kasandra, buria iš rankų. Rankas siųsti adresu..."
Atsakyti

QUOTE(Loretukas84 @ 2010 09 17, 13:29)
nu jinai taip idomiai nukalbejo kad ja vieni vadina Olia kiti Aliona tai ir nesupratau ar ta pati ar ne,bet jei jus sakot kad gyvena Statybininku reiskias ji ne Olia ir tiek.


Sveikos merginos!

Perskaiciau visas temas ir matau kad kai kurie klausymai liko, tai galiu i viena tiksliai atsakyti.

Tai as norejau Jums visoms iskart ir atsakyti del Olios, Alionos ir Aleksandro.

Olia ir Aliona dvi skirtingos burejos. Ir Olia it Aliona ekzistuoja bet nieko bendro neturi.
Aliona tai Aleksandro giminaite, jinai tikrai labai padeda zmonems ir man irgi labai padejo jei yra sunkus atvejis ir reikia isvalyti zmogu nuo visu nuziurejimu ir t.t.
Pas Aleksandra as irgi buvau man labai patiko, ilgai ir samoningai bure ir viskas kolkas pildosi tiesiog puikiai.
Tai labai patariu is savo patirties.
Tai va Alionos tel: +37069889553.
Sekmes!


Atsakyti
Merginos, as neseniai buvau pas Alekseju. Is esmes jaunas (is isvaizdos daugiau 27 neduociau)vaikinas priima Mokyklos gatveje. Vien paziurejes i mane pasake kuom as sergu, pasake apie vaikus visa tiesa. Aiskiaregys ir juodas magas, kazkada jo senelis priiminejo zmones Kaune. Zodziu patarimas pas Alekseju. jo numeris 860812729...
Dar labai detaliai pasake apie mano problemas darbe. Uzsiima juoda magija ir matosi kad dirba su malonumu. pakankamai rustus, neslepia nemaloniu faktu.
Atsakyti
QUOTE(Mistike13 @ 2010 09 18, 18:32)
Merginos, as neseniai buvau pas Alekseju. Is esmes jaunas  (is isvaizdos daugiau 27 neduociau)vaikinas priima Mokyklos gatveje. Vien paziurejes i mane pasake kuom as sergu, pasake apie vaikus visa tiesa. Aiskiaregys ir juodas magas, kazkada jo senelis priiminejo zmones Kaune. Zodziu patarimas pas Alekseju. jo numeris 860812729...
Dar labai detaliai pasake apie mano problemas darbe. Uzsiima juoda magija ir matosi kad dirba su malonumu. pakankamai rustus, neslepia nemaloniu faktu.

O kiek ima?
Siaip juodoji magija na labai pavojingas dalykas g.gif
Atsakyti
Ima 50 lt uz burimo seansa o kas liecia magija tai kainos pas ji sutartines. Man sake kad pats klientas turi nustatyti kaina kuria moka uz savo laime sveikata ar sekme. Siaip kaip as girdejau gyde vienai pazistamai skydliaukes problemas, labai padejo. O paeme uz tai apie 150 lt.
Atsakyti
QUOTE(cacule @ 2010 09 18, 17:49)
Sveikos merginos!

Perskaiciau visas temas ir matau kad kai kurie klausymai liko, tai galiu i viena tiksliai atsakyti.

Tai as norejau Jums visoms iskart ir atsakyti del Olios, Alionos ir Aleksandro.

Olia ir Aliona dvi skirtingos burejos. Ir Olia it Aliona ekzistuoja bet nieko bendro neturi.
Aliona tai Aleksandro giminaite, jinai tikrai labai padeda zmonems ir man irgi labai padejo jei yra sunkus atvejis ir reikia isvalyti zmogu nuo visu nuziurejimu ir t.t.
Pas Aleksandra as irgi buvau man labai patiko, ilgai ir samoningai bure ir viskas kolkas pildosi tiesiog puikiai.
Tai labai patariu is savo patirties.
Tai va Alionos tel: +37069889553.
Sekmes!

sita Aliona irgi rusakalbe yra?reikia labai pas bureja siuo metu, bet niekaip neissirenku, o laukti aleksandro dar ilgai reiktu, juk jis tik lapkriti pasirodys. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 09 18, 19:14)
sita Aliona irgi rusakalbe yra?reikia labai pas bureja siuo metu, bet niekaip neissirenku, o laukti aleksandro dar ilgai reiktu, juk jis tik lapkriti pasirodys. unsure.gif



Siaip as labai patarciau pas ja nueiti, visu pirma man tai buvo labai pozityvi patirtis o kitas dalykas kad Aleksandras pats ja rekomenduoja kai jo nera Lietuvoje.
Jus tiesiog turite pas ja nueiti nors jinai ir rusakalbe, bet labai ypatingas zmogus.
Atsakyti
QUOTE(Mistike13 @ 2010 09 18, 18:32)
Merginos, as neseniai buvau pas Alekseju. Is esmes jaunas  (is isvaizdos daugiau 27 neduociau)vaikinas priima Mokyklos gatveje. Vien paziurejes i mane pasake kuom as sergu, pasake apie vaikus visa tiesa. Aiskiaregys ir juodas magas, kazkada jo senelis priiminejo zmones Kaune. Zodziu patarimas pas Alekseju. jo numeris 860812729...
Dar labai detaliai pasake apie mano problemas darbe. Uzsiima juoda magija ir matosi kad dirba su malonumu. pakankamai rustus, neslepia nemaloniu faktu.

Buvau ir as pas Alekseju. tikrai geras burejas ir, nepabijosiu to zodzio - Raganius. Vos pamates mano dukrytes nuotrauka pasake kad ji turejo operacija. Labai tiksliai nustato diagnozes. Turbut vienintelis juodas magas Klaipedoje, galintis atlikti ir mirtina prakeiksma. Labai malonus ir mandagus vyriskis. rekomenduoju drasiai, buvau pas ji ne viena karta.
Atsakyti