Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(mindira @ 2006 01 16, 19:14)
gal kas galit imest nuotraukikiu ilgu megztiniu, iki keliu, ar ilgesniu? tiek visur prisiziurejau, kad net nebeatpaistau kur ka rasti blink.gif  blink.gif

čia užeik
Atsakyti
Gal kas žinot kaip tai megzti? Reikia rašto... ax.gif jei toks yra...ar bent panašus

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Minnie @ 2006 01 18, 20:02)
Gal kas žinot kaip tai megzti? Reikia rašto... ax.gif  jei toks yra...ar bent panašus

user posted image

tokio pavyzdio neturiu sad.gif tos "skyles" gali but padarytos ant virbalo uzdejus kelis uzmetimus (nelyginis skaicius), o mezgant kita eile ismezgama tik viena akis (vidurinysis uzmetimas), kiti uzmetimai paleidziami.
Atsakyti
Radau panasu megztuka
http://www.supermama...ic=59483&st=264
kaip ir sakiau, reik kelis uzmetimus det - tarpai bus didesni.
Atsakyti
Merinos,megztuka aš mezgiau pati,iš galvos sugalvojau modeliuką,tik raštą pasiskolinau iš mezgimo knygos ir tai didinau kvadratukus,o Minnie įdėto megztuko raštas panašus,tik teisingai Veiren pastebėjo,kad akyts ten ištraukiamosios,t.y.keli užmetimai padaryti.Viasai nesenai mačiau šitą megztuką žurnale,bet niekur nerandu schemos,negi jos nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(veiren @ 2006 01 19, 09:39)
tokio pavyzdio neturiu sad.gif tos "skyles" gali but padarytos ant virbalo uzdejus kelis uzmetimus (nelyginis skaicius), o mezgant kita eile ismezgama tik viena akis (vidurinysis uzmetimas), kiti uzmetimai paleidziami.

Manau, kad čia yra megzta vašeliu.Pradėti megzti nuo vieno stulpelio be užmetimo ir didinti iki norimo kvadrato dydžio, po mažinti iki vienos akies.
Atsakyti
Na, kad kvadratai, tai tikrai megzti virbalais. g.gif Man dar tokia mintis kilo, kad gal tie kvadratai sujungti neriant vąšeliu g.gif . Nu kitaip schmoll.gif aš neišmąstau kaip galėtų būti.
Atsakyti
Sveiktes tongue.gif

radau cia supermamoi megztuko modeli bet neradau rasto verysad.gif gal galetumet kas padet? nors panasu koki.... siaip dar nelabai isivaizduoju kaip tuos krastekius padaryt ar juos rekia atskirai numegzt o paskui prisiut? o delkiseniu kaip?

sorry neesu didzioji mezgeja tai ir prasau pagalbos wub.gif

va megztukas:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2006 01 19, 17:38)
Sveikutė, šio megztuko raštas labai paprastas- mezgi nieną gerai vieną blogai, tik gerą akį reikia imti ne iš mezgamos eilės, o viena eile žemiau. Arba viena gera viena bloga, tik gera iš geros pusės neišmezgama, o tiesiog nukeliama ant dešinio virbalo, o blogoj pusėj mezgasi įprastai, tik antru būdu gausis tos akys šiek tiek mažesnės. Kaip matyti iš nuotraukos, užsegimo ir kaklo juostelė megztos atskirai, o kaip su tom kišenėm nelabai matosi.
PS toks raštas naudoja daugiau siūlų nei paprastai.


Aš sakyčiau kad megzta tokiu raštu-
geroj pusėj-gera;išvirkščia
išvirkščioj pusėj -visos išvirkščios ir tt
juostelės aišku prisiūtos,nes megztos mašina ir kišenės įleidziamos t.y.kai mezgant paliekamas tarpelis nuleistų akių,kurias vėlaiu surinkus išvirkščioje pusėje numezgama ir prisiuvama kišenė,o geroje pusėje atliekama apdaila t.y.primezgama ar prisiuvama juostele,megzta stulpeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 19, 16:47)
juostelės aišku prisiūtos


Dėl kišenių tai nežinau, bet krašteliai tai nebūtinai. Galima nuo megztuko krašto akis surinkt ir numegzt stulpelius kartu padarant kilpas, o tada taip pat kaklą (tik jis man rods čia dvigubas, tai reiktų lenkt pusiau ir prisiūt) rolleyes.gif
Atsakyti
tavo tiesa,Ladute,aš aptarinėjau duotą modeliuką,mezgant galima improvizuot rolleyes.gif primegzta juostele gražiau atrodytų
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 19, 16:47)
Aš sakyčiau kad megzta tokiu raštu-
geroj pusėj-gera;išvirkščia
išvirkščioj pusėj -visos išvirkščios  ir tt
juostelės aišku prisiūtos,nes megztos mašina ir kišenės įleidziamos t.y.kai mezgant paliekamas tarpelis nuleistų akių,kurias  vėlaiu surinkus išvirkščioje pusėje numezgama ir prisiuvama kišenė,o geroje pusėje atliekama apdaila t.y.primezgama ar prisiuvama juostele,megzta stulpeliu ax.gif


Nu aš ką tik pabandžiau pamegzti kaip tu čia aprašei, bet man taip kaip nuotraukoj nesigavo schmoll.gif
Nu tiek to, aš nesiginčysiu, tegul pati mezgėja nusprendžia kaip jai megzti, bet aš bet kokiu atveju megzčiau viena gera viena bloga, tik gerą išmezginėčiau iš prieš tai buvusios eilės...
Gal dar kas kokių pasiūlymų turi?
Atsakyti