Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Vitalija Stasiūnaitienė

Sveikos, gal kas gimdet pas gydytoja Vitalija Stasiunaitiene? o gal kas girdejot kokiu atsiliepimu apie ja? ji dirba Antakalny
Atsakyti
QUOTE(AuringaS @ 2006 01 13, 21:03)
Sveikos, gal kas gimdet pas gydytoja Vitalija Stasiunaitiene? o gal kas girdejot kokiu atsiliepimu apie ja? ji dirba Antakalny

Sveika! Pries pat naujuosius gulejau antakalnio klinikose, man buvo nestumine toksikoze. Slykstus reikalas verysad.gif Musu palatos gydytoja kaip tik buvo Stasiunaitiene. thumbup.gif thumbup.gif gydytoja!!!! Labai silta, maloni, ne pirmos jaunystes - tad tikrai patirties nestokoja. Visuomet labai paprastai ir suprantamai viska paaiskina. Zodziu gydytoja is didziosios raides!!!!! Kalbejausi su nestuke.gif nestuke.gif , kurios visa nstuma pas ja lankosi, atsiliepimai superiniai. Ji dirba ne tik Antakalnio klinikoj, bet ir privaciai. Labai noreciau pas ja gimdyt, bet labai jau nesmagus atsiliepimai apie pogimdyvini skyriu. Ten ir lankymo valandos nustatytos, ir palatose ne po viena guli, ir kiek zinau vyrui neleidzia nakti pasilikt. Darant cezari vyra t.p. isvaro, nesvarbu, kad tau tik daline nejautra pritaikyta.
Atsakyti
Mano draugė pas ją gimdė, liko labai patenkinta, bet kiek supratau, ji labai mėgsta skatinti gimdymus. Kai mano draugei artėjo gimdymas, ji turėjo kažkokių asmeninių rūpesčių (operavo mamą ar kažkas pan.), tai nutarė, kad mano draugei būtų geriau pagimdžius anksčiau laiko. Pasiguldė ir "išgimdė". Man tai nepatiktų toks planavimas, juk vaikas turi ateiti tada, kai užsinori jis, o ne gydytoja.
Na, bet tikėkimės, kad čia buvo atsitiktinumas.
Atsakyti
QUOTE(AuringaS @ 2006 01 13, 20:03)
Sveikos, gal kas gimdet pas gydytoja Vitalija Stasiunaitiene? o gal kas girdejot kokiu atsiliepimu apie ja? ji dirba Antakalny



Labutis,
As gimdziau pas sia gydytoja.Tai gydytoja is didziosios raides.Pagimdziau tris vaikus,bet tokios gydytojos neteko sutikti,ji yra atsidavusi savo darbui,ir ji atlieka su didziausia meile.Mano gimdymas buvo ilgas ir sunkus,o ji nuo manes nesitrauke ne minutes,dirbo virsvalandzius negailedama saves.Tikrai nesigailesit,jeigu pas V.Stasiunaitiene gimdysit thumbup.gif thumbup.gif Sekmes!
Atsakyti
Cia tai geras mirksiukas.gif As irgi pries Naujuosius gulejau Antakalnio klinikose Stasiunaitienes palatoj. Man ji labai patiko, noreciau pas ja gimdyti. Pas ja pagimde 3 mano palatos kambariokes. Ir visos labai patenkintos. Tik neisivaizduoju kaip ja susirasti ir susitarti del gimdymo. Bandziau tartis su ja ligoninej, bet dar buvo mazas nestumas, tai ji liepe negalvoti apie gimdyma, nes dar anksti. ax.gif
Atsakyti
Iš tikro - jei ne paslaptis -kaip pasielgė? Labai suintrigavai. Aš abu pas ją gimdžiau, tai galiu pasakyti tik tiek, kad kaip gydytoja tai ji tikrai labai profesionali. Nepasimeta jokiose situacijose, tiesiog gali jausti, kad viską t.y. visą situaciją kontroliuoja ir tvirtai laiko savo rankose. O manau, kad tai ir yra svrbiausia. Na ten visokių u-tiu-tiu -paglostymų, pakasymų tai nelabai gali tikėtis. Jos požiūriu - gimdymas tai rimtas darbas, kuriame romantikos (kaip ir visokių smilkalų su žvakėm ir panašių dalykų) nėra...
Atsakyti
Gimdžiau pas gyd. Stasiūnaitienę 2003 metų rudenį. Ją rekomendavo mano ginekologė. Man ji - gydytoja iš didžiosios raidės. Mano gimdymas buvo komplikuotas. Su gydytoja pirmą kart susitikau penktadienį. Buvo 36 nėštumo savaitė. Ji mane apžiūrėjo, pasakė, kad pasirodyčiau po gerų poros savaičių. Jei prasidės sąrėmiai, nejausiu judėsių ar nubėgs vandenys, lėkt į ligoninę ir paskambint jai. Sekmadienį nubėgo vandenys. Pasiskambinau gydytojai, ji tuo metu buvo Panevežy, bet į ligoninę atvažiavo labai greit, gal po pusantros valandos. Man gimdos kaklalis neatsidaręs buvo visiškai... Žodžiu, gimdžiau 12 val.
Pritariu leputei, nėra pas ją paglostymų ir nesitikėkit būt apšokinėtos. Man gimdos kaklelį atidarinėjo rankomis, o apie epidiūrą net nedrįsau užsimint... Bet būtent dėl to esu jai be galo dėkinga, pagimdžiau pati. Dabar gimdymą prisimenu kaip kažką nepaprasto, skausmai pasimiršo pirmąją akimirką, kai pamačiau savo mažąjį stebuklą! Po gimdymo ateidavo pas mane į palatą kelis kart per dieną, davė nemažai patarimų... Jei gimdyčiau antrą, net neabejočiau, pas kurį gydytoją. Nežiūrint į tai, kad Antakalnio žemesnysis personalas, o ir kai kurie gydytojai, žemiau kritikos ribos, bet tokie gydytojai, kai Stasiūnaitienė bei neonatologai padeda užmiršt visus nesmagumus...

QUOTE(Neringiuks @ 2006 01 18, 17:31)
Ir visos labai patenkintos. Tik neisivaizduoju kaip ja susirasti ir susitarti del gimdymo.

Turiu namuose (turėčiau turėt blush2.gif ) jos mobilų ax.gif Rašyk až 4u.gif
Atsakyti
4u.gif mes palatoje buvom dviese gimdziusios pas gyd.Stasiunaitiene. Abi nesitare is anksto, bet likome patenkintos thumbup.gif del antro butinai tarciausi su sia gydytoja. ir apskritai, as nenorejau gimdyti Antakalnio klinikose. taip aplinkybes susikloste, ir visiskai nesigailiu schmoll.gif
pogimdyvinese palatose prieziura gera, akuseres,seseles malonios, palatu yra ir vienvieciu. Bet man per 10 dienu, tikriusiai, butu "stogas nuciuozes" vienai palatoje
Atsakyti
Gimdziau Antakalnyje 2000 metais, gimdymo pradzioje mane priziurejo Stasiunaitiene. Cia jau kazkuri rase, kad ji megsta "pagreitintus" gimdymus, tai man irgi buvo panasiai - rankomis pradare gimdos kaklelis (priemime buvo atdaras tik 2 cm), paskui skatinamieji... Pagimdziau jau pas R. Daunoraviciu, nes Stasiunaitienei budejimas matomai baigesi smile.gif Tai ir tu ispudziu apie ja nelabai daug - tokia stipriu ranku moteriske! Paskui po gimdymo palatoje gulejau su moterimi, kuri pas Stasiunaitiene vazinejo per nestuma net is Utenos (sudetingas nestumas, nes nescioji 42 metu ir t.t) ir gimde Vilniuje, tai labai ja gyre, bet irgi minejo, kad labai "forsuotas" gimdymas buvo.
Atsakyti
QUOTE(AuringaS @ 2006 01 13, 19:03)
Sveikos, gal kas gimdet pas gydytoja Vitalija Stasiunaitiene? o gal kas girdejot kokiu atsiliepimu apie ja? ji dirba Antakalny

As gimdziau pas ja rugseji,man labai ji patiko,ji tikrai padejo,likau patenkinta.Aisku mes atlyginome.Man jau buvo sunku vaikscioti,sake kad bus didelis vaikas,nuvaziavom pas ja i Kubiliaus 1,pasitarem ir atsaguliau i Antakalni,ji paklause ar noriu greiciau pagimdyti,sutikau.Pradare kakleli,ir zinok saremiai buvo nestiprus,galima kentet,ji buvo salia.Gimdziau 6val.Leidzia nuskausminamuosius,duoda pailseti.jei nori,parasyk man i Lencka@mail.ru atsiusiu jos telefono numeri.Sekmes smile.gif
Atsakyti
Aš irgi vasarą gimdžiau pas šią gydytoją. Turiu pasakyti viena - super. Kaip ir rašė prieš tai moterytės, jokių caca lialia, patapšnojimų ir paverkšlenimų: konkreti ir dalykiškai profesionali daktarė. Visoms savo pažįstamoms rekomenduoju tik ją. Nežinau,kodėl kai kurios merginos taip nusistačiusios prieš skatinamuosius? Juk ir vaikeliui geriau gimti greičiau. Ar galite įsivaizduoti, kiek jam vargšeliui reikia kentėti visiškoj nežinioj, kas su juo vyksta, ir kaip jam nemalonu ir baisu kažkokiais keliais judėti šviesos link?
Atsakyti
QUOTE(AuringaS @ 2006 01 26, 10:27)
o kaip ji pasielge? jei ne paslaptis


Gulėjom mes jau 4-5 parą po gimdymo. Trečia para nebuvom mačiusios palatos gydytojos (neatsimenu net pavardės ). Mano palatokė buvo po cezario ir jai pakilo temperatūra virš 38C. O vakaras - baisu pasidarė, jos vyras paprašė pakviesti bent budinčią gydytoja, kad apžiūrėtų visgi.
Tai atbėgo budinti Stasiūnaitienė į palatą - "Kuri čia pirmą dieną po operacijos?". Ta sako "aš, bet ne pirmą, o penktą." "- O tai kodėl man akušerė parašė, kad PIRMĄ?"- apsisuko ir uždarė duris iš koridoriaus pusės.
Viskas. likom nesupratę.
blink.gif
Atsakyti