Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Vitalija Stasiūnaitienė

Aš apie ją negaliu pasakyti jokių gerų žodžių. Gimdžiasu pas ją nesitarusi. Abu su vyru buvom apakę, nuo jos elgesio, kalbų (dažnai mesteldavo, kad vaikas gims negyvas). Daugiau nenorėčiau pas ją gimdyti. Palatos kaimynės irgi buvo ja nepatenkintos. Labai grubiai elgėsi.
Atsakyti
Ir as gymdziau pas sita gydytoja nesusitarusi, gimdymas buvo sunkus ir ilgas (23val.). Ji tikrai gera gydytoja, tik nemegsta verksniu, ypac kaip moteris sugeba neuzejus saremiui rekti. O kai gydytoja sako nerek, o stumk, tai gal reikia stumti!? Ji pasakoja apie kai kurias tokias gimdyves,(as jos paklausiau) tai sake, kad pas tokias net eiti nesinori. Ne tik gydytoja turi stengtis, bet ir pati moteris turi buti labai gerai pasiruosusi, kad paskui nevaidinti nelaimingos, visoms per saremius baisiai skauda, bet...
Gdytoja tikrai nuostabi, kai as galiausiai pagymdziau (o jei ne ji, man darytu Cezario pjuvi), ji mane stipriai apkabino ir pasveikino, buvo malonu. Ir as zinojau, kad tai ne uz pinigus. Ji per stumima spedavo ne tik viska regulioti, bet ir prakaita nuo mano kaktos nusluosdavo. Ir i pagimdyvine palata ateidavo kiekviena diena, apziurejo randus, paaiskino apie randus, viska paaiskino, kas gali buti su mano sveikata, kokia manksta man daryti, ka daryti, kad susitvarkytu pilvas, kad krutine butu grazi ir t.t.
Tikrai nuosirdi, nuostabi, atsidavusi gydytoja. O kai as savo ginekologei pasakiau pas ka gymdziau, tai ji pasake: "Vitalija Stasiunaitiene...!? Nuosirdi gydytoja!"
Atsakyti
Aš atsitiktinai papuoliau į Antakalnio klinikas mane atvežė iš Trakų su inkstų uždegimu man buvo 5 mėn.Ir palatos gyd.buvo Vitalija Stasiūnaitienė labai maloni gyd.Palatos moterys labai jau ją gyrė ir ėjo pas ją tartis dėl gimdymų.Tada ir aš susitariau su ja.Vėlaiu pora kartų liepė atvažiuoti prieš gimdymą apžiūrai paklausė vaiko širdies tonus,žiūrėjo echoskopu,davė savo mob.tel.kad jei kas skambinčiau bet kada,o per gimdymą nors ir atostogavo molėtuose kai prasidėjo sąrėmei,vyras atvežė nes pati gyv.Vievyje ji nesitraukė iki pat kol nepagimdžiau nes gimdymas buvo sunkokas nesitraukė gimda tai su narkoze valė.Dar tokios gyd.nebuvau sutikus labai jau super visom draugėm išgyriau vienu žodžiu Rekomenduoju ir patariu pas ją gimdyti nes labai jau dūšios žmogus.
Atsakyti
Super gydytoja smile.gif visgi amžius ir patirtis daro savo smile.gif kaip ir daugelis minėjo, nemėgsta zirzaliukių, todėl iškart pastatė į vietą, atskaitė moralą, o paskui ėjosi viskas kaip sviestu patepta smile.gif labai džiaugiuosi, kad pas ją gimdžiau ir gimdymas tikrai siaubo nekelia, iškart po sūnelio gimimo dar ant stalo pažadėjau, kad bus ir antras smile.gif
Atsakyti
Gimdziau ir as pas Stasiunaitiene taciau nei labai ja girsiu nei labai ja peiksiu ax.gif Taip, profesionali gydytoja, nemegsta verkslenimu, kartais net gruboka.. kai pagulde mane ant gimdymo stalo, iskart perspejo kad vaikas gali buti ir negyvas...ir dar pasirode kad ji labai jau norejo kad pagimdycaiu butent ta diena nes kazkur turejo isvaziuoti, nezinau ar taip elgiasi profesionale gydytoja g.gif na visa kita lyg ir neuzkliuvo. Siaip nesu is tu kurios laukia glostymu, padrasinimu ir t.t. taciau kazkokios silumos is jos puses man stigo....
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2006 12 13, 17:10)
Gimdziau ir as pas Stasiunaitiene taciau nei labai ja girsiu nei labai ja peiksiu ax.gif Taip, profesionali gydytoja, nemegsta verkslenimu, kartais net gruboka.. kai pagulde mane ant gimdymo stalo, iskart perspejo kad vaikas gali buti ir negyvas...ir dar pasirode kad ji labai jau norejo kad pagimdycaiu butent ta diena nes kazkur turejo isvaziuoti, nezinau ar taip elgiasi profesionale gydytoja g.gif na visa kita lyg ir neuzkliuvo. Siaip nesu is tu kurios laukia glostymu, padrasinimu ir t.t. taciau kazkokios silumos is jos puses man stigo....


Ir as pas ja gimdziau, nors nesitariau, ir kadangi man pranasavo labai lengva gimdyma aisku gavosi atvirksciai verysad.gif , nes vaikas pradejo eiti kaktine pirmeiga, kur teoriskai pacios gimdyves pagimdo tik 3 proc., tai ji taip susinervinusi buvo kad ir mane iskoneiveike visaip, ka man primine toki gyd. elgesi tarybin. laikais. Ir tikrai as aisku pagimdziau pati, bet jos pyktis ir gasdinimai apie negyva vaika tikrai man jegu nedadejo. O po gimdymo kai viskas gerai baigesi tai jau labai nuosirdi buvo, bet man svarbiau buvo gimdymo metu. Siaip antra vaika noreciau bandyt gimdyt pas kita gydytoja. Po gimdymo suzinojau kad per 36 jos darbo metus neturejo tokio gimdymo, ir mane ziauriai sukarpe, bet ne ten kur reikejo, nes plysau visai kitose vietose. Taip kad kartais ne visada patirtis ateina su amzium.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tai vat, teko ir man gimdyt pas šią profesionalę gydytoją,mus su vyru ji tiesiog nuostabi buvo,o dar kaip nesitarę,tai iš vis thumbup.gif kad ji jau nemėgsta ciacialialia vaidint, tas tai tiesa,bet deja, mane ne kartą zuikeliu pavadino smile.gif nes pati matė,kad ištiesų man sunku,o kaklelis ligus lygutelis ir neatsidaro,vis stovi vietoj su 1cm,tačiau kas jau kas,ji tikrai savo patirtį ir profesionalumą turi LABAI GERĄ thumbup.gif o ir akušerė Oksana labai nuostabi,iš jos negirdėjau jokių blogų žodžių smile.gif O kad gydytoja mėgsta grąsint jog vaikelis gims ne gyvas,tai tas tiesa,ji man pati po gimdymo prisipažino ir akušerė dar tą patį pasakė,kad grąsina dėl to,kad greičiau išstumtum,nes kitaip sunuku stumt būna mamytei,tad aš nė kiek nesaigailiu,kad jos pasakė,jog vaikelio gyvybė dabar svarbesnė nei mano,užtat vyras išsigando ir padėjo mus išvystį šį nuostabų pasaulėlį wub.gif Aš GARSIAI SAKAU AČIŪ TOKIAI SUSIGYVENUSIAI KOMANDAI, KAIP GYD. Vitalijai ir akušeriai Oksanai,taip ir toliau dirbkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [LTU]Afre: 04 kovo 2007 - 14:26
pasisakysiu ir as.kaip yra ir teigiamos emocijos pas jus,o pas mane tik neigiamos.gal ji ir nusimano savo darbe,bet labai jau elgiasi grubiai ir neprofesionaliai.dalyvavau drauges gimdyme.isgirdau labai daug paniekos ir nepasitenkinimo nors drauge tares su ja del gimdymo.drauge ir siaip apkuni,tai gydytoja puse gimdymo saipesi del jos stambumo.po to isejo gerti kavos,nes drauge "nesugeba kaip visos bobos pagimdyti".cia kyla klausimas ar galima taip sneketi?gime vaikelis,tai akusere ramina kad tuoj dar pagimdysim placenta ir gales ilsetis,o stasiunaitiene pradeda rekti kad ko cia kaip mazas vaikas stena.ir ka jus manot?isvare ji is gimdyklos akusere ir pati sumaste uzbaigti gimdyma.pasake kad viskas tvarkoj ir gali ilsetis.po keliu valandu drauge jau palatoj.sedziu su ja sneku,o ji verkia kad labai skauda.bandziau ja vesti iki duso kad apsiprausti,o ji dusinej nualpo.pakvieciau sesute.atgaivinom,nuvezem iki procedurionio.o pasirodo stasiunaitiene neisvale iki galo gimdos ir placentos dar like gimdoj.pradejo daryti valyma,vedejas buvo atejes,o stasiunaitiene kita diena akis isvertus atleke,kad tipo ko cia keli veja?
galu gale israsant drauge atsivilko stasiunaitiene ir pareiske jai ir jos vyrui kad jie per mazai sumokejo.o gydytoja i rankas gavo 1200lt +saldainiai ir brendis.mes visi vos nepaspringom is pykcio.spreskit kas per gydytoja.nesiginciju kazkam ji gera ir supratinga gydytoja,o kazkam...
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2007 08 10, 09:02)
Na kadangi jus gimdete nesitare tai delto matyt situacija keiciasi g.gif tai turbut reiktu daryti isvada kad geriau gimdyti pas ja nesitarus  biggrin.gif


Gimdžiau nesitarusi, bet daugiau nenorėčiau pas ją pakliūti schmoll.gif Per gimdymą retai užsukdavo, kalbėdavo su panieka.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2007 08 10, 13:55)
Gimdžiau nesitarusi, bet daugiau nenorėčiau pas ją pakliūti  schmoll.gif Per gimdymą retai užsukdavo, kalbėdavo su panieka.

g.gif hm kokie skirtingi atsiliepimai. Mes važiavom gimdyt susitarę su kitu gydytoju, bet kadangi jis negalėjo atvykti, teko gimdyt pas budintį gydytoją, t.y Stasiūnaitienę ir mes likom sužavėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2008 03 13, 13:48)
blink.gif o blyn...
man svieciasi planinis cezaris ir kadangi mano gydytoja nebepriima jau gimdymu - tai sake sius pas ta Stasiunaitiene, bet jei ji pries cezarius tai gal ir nemoka ju kokybiskai atlikti???... jau issiandau siek tiek.... blink.gif


Planinį tkrai darys mirksiukas.gif Man irgi liepė gimdyti natūraliai, bet... dėl komplikacijų viskas baigėsi operacinėje. Vienas minusas - pjūvis susiūtas nekaip schmoll.gif Galėjo siūti per tą patį randą, bet.. Dabar turiu 2 randus verysad.gif
Atsakyti
Man sita gydytoa labai patiko, demesinga, profesonali, neseniai padejo mano suneliui i si pasauli ateiti, likom viskuo patenkinti thumbup.gif
Atsakyti