Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(argus @ 2010 10 21, 12:56)
Jums čia mėnulis veikia ar ką?
Krika, mergina TIK paklausė, o tu jau čia sukeli tokias emocijas. Relax smile.gif
Laura_k, nusiramink, kad kažkas perdėtai sureagavo. Visoms pasitaiko: PMS, mėnulis, kitos problemos priverčia kartais sureaguoti perdėtai.

aš nekalbu konkrečiai apie Laura_k schmoll.gif

va man patiko nusimanančios homeopatijoj kai dalinosi informacija, mintimis apie konstitucinį. daug buvo prirašyta, aš neskaičiau, nes aš nesupratau kas tas yr, ar skirtas mano vaikui ir man užtenka knaisiotis visoj toj makalynėj kuris vaistukas nuo kokios slogos ir pan.
bet kai pradedančios domėtis homeopatija pradeda kalbėti apei konstitucinį, tai jau sorry...

Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 10 21, 13:01)
aš nekalbu konkrečiai apie Laura_k  schmoll.gif

va man patiko nusimanančios homeopatijoj kai dalinosi informacija, mintimis apie konstitucinį. daug buvo prirašyta, aš neskaičiau, nes aš nesupratau kas tas yr, ar skirtas mano vaikui ir man užtenka knaisiotis visoj toj makalynėj kuris vaistukas nuo kokios slogos ir pan.
bet kai pradedančios domėtis homeopatija pradeda kalbėti apei konstitucinį, tai jau sorry...



Krika, o koks tau skirtumas kas kuo domisi??? pvz. aš kiekvieną vakarą užmigdžius vaikus, sėdu prie ankstesnių SM homeopatijos temų ir sąžiningai skaitau... tai kuo toliau, tuo nieko nebesuprantu doh.gif tiek daug visokios info. Kadangi beveik kas trečias postas apie konstitucinį - tai natūralu, kad forumietės domisi, kas čia "do daiktas" 4u.gif
Vienu žodžių, gal chamomillos tau pasiūlyti lotuliukas.gif
Nepyk biggrin.gif
Atsakyti
Nu tikrai krika, ramiai. Tai kad lietus ir vėjas Klp, tai dar nereiškia kad SM vėjus galim kelti biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir prijuokinot su tais vėjais smile.gif .
Konstitucinis žirnis yra:
S.Hahnemann, būdamas labai atidus ir gebėdamas pukiai analizuoti situaciją, prieš daugiau nei 200 metų, kuomet buvo gydoma primityviais ir gana drastiškais metodais, pastebėjo, jog žmonės veikiami aplinkos gali susirgti pačiomis įvairiausiomis lėtinėmis ar ūminėmis ligomis, o kokiomis jie susirgs, priklauso nuo „įgimtos kūno konstitucijos“ (Organon § 81). Šiandienos terminologijoje žodis „konstitucija“ reikštų „genetika“. S.Hahnemann skyrė konstitucinius (genetinius) žmonių tipus, jis jau tuomet galėjo pasakyti, kokiomis ligomis gali susirgti vieno ar kito konstitucinio tipo žmogus. S.Hahnemann savo laiku darė tai, ką darome šiandien genetikos mokslo dėka, kai ištiriama žmogaus DNR (ląstelėje esanti genetinė informacija) ir nustatoma, kokiomis ligomis žmogus gali susirgti arba jau serga. S.Hahnemann buvo pranašesnis už šiandienos genetikus! Jis ne tik nustatydavo, kokiomis ligomis žmogus serga ar gali susirgti, bet galėjo ir gydyti savo atrastuoju budu – homeopatiniu metodu! Kiekvienas konstitucinis žmogaus tipas turi atitikmenį gamtoje – homeopatinį vaistą, kuris veiks visas jo organizmo sistemas. „Logiška, nes mes visi pradžioje buvome embriono ląstele, kuri susidarė apvaisinimo metu ir turėjo 46 chromosomas su tam tikrais genais. Embriono ląstelė dalijosi dar ir dar, iš ląstelių unikaliai formavosi įvairūs audiniai ir organai, sudarantys kūną, kurio kiekviena ląstelė turi tą pačią genetinę informaciją, kurią turėjo ta, pati pirmoji, embriono ląstelė“ (Alf. Geukens MD, Belgija).
Šaltinis - http://www.homeopath...ine_homeopatija
Atsakyti
Gydytojos žodžiai, kad „Euphorbium compositum“ – kol sekretas yra skaidrus, beveik neveikia, man asmeniškai netinka. Veikia puikiai,ypač, jei purškiu vos pajutus, kad nosį kutena ir čiaudėti pradedu. Tai tekėti net nepradeda.
Atsakyti
Kad pradedančios domisi konstituciniu, tai yra super, nes visgi tai tiesesnis kelias i sveikimą, tik kad klasikinių homeopatų mažoka LT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2010 10 21, 21:34)
Gydytojos žodžiai, kad „Euphorbium compositum“ – kol sekretas yra skaidrus, beveik neveikia, man asmeniškai netinka. Veikia puikiai,ypač, jei purškiu vos pajutus, kad nosį kutena ir čiaudėti pradedu. Tai tekėti net nepradeda.


na cia dar vienas irodymas, kad ir kas ka besakytu, homeopatija veikia kiekviena skirtingai, ane drinks_cheers.gif as ir visada purskiu, nelaukiu, man jis visada labai gerai ir prakemsa nosi ir siaip sloga gydo.
Atsakyti
Sveikos,
Tikiuosi pataikysiu į temą su savo klausimu ax.gif Mano panelei nustatė mikoplazmą, tad kad ir kaip nenorėčiau, reikės sugerti Klacidą verysad.gif Gal galėtumėt patarti kokius homeopatinius vaistus galėtume vartoti kartu su antibiotikais, kad jų žala būtų kuo mažesnė? O gal kam pavyko susidoroti su mikoplazmom be antibų? g.gif
Atsakyti
Ilja, tikrai yra tokie žirniukai, kurie čiulpiami vartojant antibiotikus. Tik aš nepamenu... Manau, greitai parašys geriau išmanančios mamytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 10 22, 01:26)
Sveikos,
Tikiuosi pataikysiu į temą su savo klausimu ax.gif Mano panelei nustatė mikoplazmą, tad kad ir kaip nenorėčiau, reikės sugerti Klacidą verysad.gif Gal galėtumėt patarti kokius homeopatinius vaistus galėtume vartoti kartu su antibiotikais, kad jų žala būtų kuo mažesnė? O gal kam pavyko susidoroti su mikoplazmom be antibų? g.gif



O jusu mergyte kosejo? Mano mazoji budama 7 menesiu kaip isikosejo, tai irgi teko Klacida gerti, nors temperaturos nebuvo, bet kosuliukas tai negrazus, bet mums jokiu tyrimu nedare, net kraujo, ir paskyre pries tai kazkoki antibiotika, sake jis nestiprus, bet nepadejo. Vnz bande vaika gydyt antibiotikais, be jokiu tyrimu doh.gif Ir nuo to karto tik kas, kokia lengva slogyte, atsiranda kosuliukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2010 10 22, 10:35)
O jusu mergyte kosejo? Mano mazoji budama 7 menesiu kaip isikosejo, tai irgi teko Klacida gerti, nors temperaturos nebuvo, bet kosuliukas tai negrazus, bet mums jokiu tyrimu nedare, net kraujo, ir paskyre pries tai kazkoki antibiotika, sake jis nestiprus, bet nepadejo. Vnz  bande vaika gydyt antibiotikais, be jokiu tyrimu doh.gif Ir nuo to karto tik kas, kokia lengva slogyte,  atsiranda kosuliukas verysad.gif

Kosėjo, o ir kosulys ilgokai nepraėjo, tai išsireikalavau tyrimų dėl mikoplazmos. Bet čia tik dabar taip, iki 3 metų pediatrė gana lengva ranka antibus skirdavo, oa aš ja pasitikėjau, tai vaikas 11 kartų juos gėrė, iš jų 3 kartus Klacidą doh.gif Dabar jau daugiau nei 2 metus be antibų, tai labai gaila vėl visą imininę sistemą sudarkyt unsure.gif
Atsakyti
Ilja, Nux Vomica vartojant antibiotikus homeopatai dažnai skiria. Mums buvo skyrę, berods dar kažkam. Tik aš neatsimenu kaip tiksliai mes vartojom, berods 30C potenciją 2 kart dienoj (ir antiobiotikai 2 kart dienoj buvo skirti, beje gėrėm tuo pačiu tikslu kaip ir jūs - tik efekto nebuvo nuo to Klacido jokio).
Paskui pulmonologai išryškino, kad per pusę metų organimas pats susitvarko su ta mikoplazma... Nors mes po Klacido gėrėm dar kažkokių super stiprių kursą, bet kosulys niekur nedingo. Po to karto daugaiu tyrimų nedarėm, bet pagal mano įtarimus tos mikoplazmos taip ir liko...
Draugaujam su homeopatija, ir nuolatinio kosulio ilgainiui neliko visiškai smile.gif .
Atsakyti