QUOTE(Maja Di @ 2020 05 01, 17:21)
O tu daugiau aimėja tikėk, ji camabalos sesė dvynė, tik kad mažiau keikiasi.
Jei nesutaps nuomonė, tampys pletkus po visas temas. Tik nesuprantu ko ji ant lutukės tokia pikta, gi abi pritaria vaikų auklėjimui diržu. O kadangi būtent tuo kalausimu kažkada nesutarėm, tai pradėjo ant manęs varyt. Bet man nesunku gi ignore funkciją užsidėt. Nesuprantu kodėl kitos to nedaro, man nemaloniausios dvi personos SM, tai cambala ir aimėja, todėl aš ignorą ir užsidėjus, nebendrauju su jomis. Kažkada lutukei buvau uždėjus, kai labai nervino ant LT varydama, bet kartais įmomu ją paskaityt, linksmos jos paklodes iš fantastikos srities

. Ir agresijos pas ją nėra, kaip pas anas dvi.
Taip ir galvojau, kad parašysi.

Tu esi nuspėjama. Tai, kad pati tampai 10 m. senumo istorijas.
Ne, ne, mes nesutarėm nuo tada, kai tu tobula vaikų gynėja, tolerantiškoji persona, gerą penkmetį po Garliavos istorijos kiekvienam poste vis minėjai
-teisibe , Garliavos
mergaitę, psichotropinę koldrytę, aštuonias rankas ir t.t, visai ne į temą. Kai pasakiau, kad reikia liautis, nes ten už to yra vaikas, tas vaikas auga, kad tą istoriją reikia nustot vis priminti ir t.t Kai tu su Karusia puolėt mane, kad oi ne, reikia apie ją kalbėti, daug, dažnai ir t.t, jos nereikia pamiršti, tegu visi žino, bet, kad ten yra vaiko skausmo istorija, tai dzin buvo.
Ir ne tavo suknistas reikalas, kam aš pritariu. Va tu džiaugeisi, kai tavo vyras žadėjo apspjaudyti televizorių, kai ten rodė jo nemėgstamą moterį. Geras tėvas, pavyzdys vaikams, nepatinka moteris-apspjaukit. Tu labai primeni tokį niką virga. Visa tokia fainuolė, tolerantiška, beee jokio smurto, vaikų gynėja, save pateikė, kaip tobulą, bet nukrito kaukė, ką tik pagimdžiusią leliuko mamą visaip už akių išvadinusi. Dabar dingo iš forumo apsišaukusi. Aš esu tokia, kokia esu. Bjauri. O tu veidmainė pilna pagiežos, su ,,gerumo,, šypsena visada. Tokie žmonės baisiausi.
Paštininke, tu manim netikėk, tu skaityk ką žmogus rašo, kad ir šiandien.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 05 01, 17:26)
Tai va, perjungsiu dazni. Gero savaitgalio.
</p>
Ir aš perjungiu, laukas laukia. Gražaus šventinio savaitgalio.