Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 19:05)
Bet jeii vyras butu geras, mielas, nusipjautu ta savo slykstu daikta, tai gal ir  namie vietos jam butu?

tau visai kuku, kam tada vyras, jei daikta nusipjautu? blink.gif Ir kaip surista vyro meilumas ir asmenine erdve laikas su savim? Tipo jei siknom susigrude tai jau mieli vienas kitam?? Zmone sbuna vienoje lovoje miega ir pas meiluzsiu vaiksto mirksiukas.gif
As pvz Suomijoje maciau tokius pavyzdzius ir labai sauniai gyvena seimos ir po daug metu, vyras turi savo trobos puse, moteris savo ir ka? Juk kuo maziau tos buties to trynimosi, tuo lengviau islaikyti romantika, ir grazius santykius, vieno kambario bute kazin kiek ilgai zmones istemptu ilgai gyventi kartu...Visi turi tureti savo asmenine erdve, laika su savim, savo pomegiais, kazkam gal, aisku, viskas labai panasu, ir kazkam gal asmenine erdve 10m, kazkam gal 100m ir tai nieko bendro neturi su kitais zmonem, vsisa tai isiena is pacio zmogaus poreikiu...vaikai pvz man labai mieli, bet jie jau uzaugo, jau neleliukai ir man nereikia buti su jais 24 val per para salia..Man jau norisi laiko ir sau, ir savo veiklom, ir pabuvimui su savim...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 20:29)
tau visai kuku, kam tada vyras, jei daikta nusipjautu?


Tai vis del to vyras tik tam...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 06, 19:55)
Tai va dėl to tu ir būdavai viena ir dar būsi, todėl, kad neadekvačiai į viską reaguoji, net juokų nesupranti, nu visiškai nepajauti kito žmogaus ant kiek rimtai jis rašo, ant kiek tas rėkimas rimtas, isteriškas ar tiesiog juokais paleistas. Negerai būti tokiu nenuovokiu žmogum, sunku 4u.gif
Papildyta:

geras smile.gif bet vis tiek graudu smile.gif

Dabar jau teisiniesi, nes supratai pati,kaip tai idiotiskai atrodo. Ne pirma karta issiduodi, kad isterikuoji ir draskai akis savo popadiniam berniukui vos siam krustelejus ne pagal tavo nora. 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 20:41)
Tai vis del to vyras tik tam...

O tau moteris ne tik tam? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 20:49)

O tau moteris ne tik tam?  blink.gif


MB man pirmiausia drauge.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 19:41)
Tai vis del to vyras tik tam...

o kam dar? lotuliukas.gif Jei tam nereiktu butume belyciai ir daugintis ataugom kokiom biggrin.gif

O jei rimtai, tai visko gi reikia, daug ka galima gauti is draugiu moteru, bet visgi vyras turi savo privalumu, ko neturi drauges ir tu privalumu nukirpti tikrai nereikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 19:49)
Dabar jau teisiniesi, nes supratai pati,kaip tai idiotiskai atrodo. Ne pirma karta issiduodi, kad isterikuoji ir draskai akis savo popadiniam berniukui vos siam krustelejus ne pagal tavo nora.  4u.gif  biggrin.gif

o tu pavydi jai? bigsmile.gif Nu koks tau skirtumas, kaip porpoje zmones susiderine ir gyvena, jei jiem viskas tinka ir gerai, ji ekartu kiek jau kosk 10 m gal ir jie vis dar kartu ir jiem vis dar gerai? visi turi gyventi ,kaip tau atrodo teisinga? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 19:59)
MB man pirmiausia drauge.

kuri turi duoti pagal pirma pareikalavima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 21:01)

O jei rimtai, tai visko gi reikia, daug ka galima gauti is draugiu moteru, bet visgi vyras turi savo privalumu, ko neturi drauges ir tu privalumu nukirpti tikrai nereikia  biggrin.gif



Suprantu... esu drauge su privalumais... dabar suprantu is kur tokia man paklausa buvo
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 20:02)
Suprantu... esu drauge su privalumais... dabar suprantu is kur tokia man paklausa buvo

Tai ir vyrai tokie buna, tam tikrai nereikai jaustsis ne vyru, kai santykiai artimi, man pvz uz vyra nera artimesnio zmogaus, nei viena drauge jo neatstotu, draugystes plane...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 21:02)

kuri turi duoti pagal pirma pareikalavima  bigsmile.gif


Koki dar reikalavima?
Reikia pasisiulyti vos pajutus. Tai dvasiniai dalykai - atsidavimas
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 21:04)
Tai ir vyrai tokie buna, tam tikrai nereikai jaustsis ne vyru, kai santykiai artimi, man pvz uz vyra nera artimesnio zmogaus, nei viena drauge jo neatstotu, draugystes plane...


Savo vyro vieta jau paaiskinai... tegu dingsta kad ir i tvarta
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 20:59)
MB man pirmiausia drauge.

Tai kam is jos sekso reikalauji? Jei niekada neduotu, ar butum su ja? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 21:07)
Koki dar reikalavima?
Reikia pasisiulyti vos pajutus. Tai dvasiniai dalykai - atsidavimas


Nu taip, vyrai siuo klausimu tikrai atsidave, tikri dvasinguoliai, iskart pasisiulo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 21:32)
Tai kam is jos sekso reikalauji? Jei niekada neduotu, ar butum su ja? smile.gif


Ka reiskia reikalauju? As nereikalauju tokiu dalyku, mane su kazkokiu patinu maisai.
As tik pasakau, kad be sekso busiu labai nelaiminga. Ji tai supranta kaip grasinima.
Aisku buciau...
Papildyta:
O jei jau palieciant davimo tema, tai prisiminiau finansus. Galima tiket, kad esi bendroves savininkas kai turi 50 procentu plius viena akcija.

Tai galima tiket, kad moteris savo vyra myli jei sekse jai 51 procentu svarbu suteikti vyrui laime. O sau turi noret ne daugiau nei 49 procentai. Tokie biznio desniai
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 20:49)
Dabar jau teisiniesi, nes supratai pati,kaip tai idiotiskai atrodo. Ne pirma karta issiduodi, kad isterikuoji ir draskai akis savo popadiniam berniukui vos siam krustelejus ne pagal tavo nora. 

būtum buvusi protinga, būtum man atsakius, kad prigavai mane, nes ir tu juokavai, o dabar pasimatė kokia tu kaušelė biggrin.gif 4u.gif tu net popadinio nesusirasi, tik paskutinį nevykėlį, kurio niekas visai neima biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 21:02)
ji ekartu kiek jau kosk 10 m gal ir jie vis dar kartu ir jiem vis dar gerai?

daugiau mes smile.gif mes nuo visai jaunumės
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 04 06, 21:02)
Suprantu... esu drauge su privalumais... dabar suprantu is kur tokia man paklausa buvo

gali ir paprasčiau visas būti, pvz. paklausa algoje biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 15:40)
Jei tik butu tai didziausios bedos siu ometu  biggrin.gif bet tai kaip zmonem norisi prie kazo pirkibt, nu nepabendrauti, nepadiskutuoti,

Apie ka su tavim diskutuoti, gluse? Juk pries tris savaites pezejai, kad visi beprociai, kas nuo coronos saugosi. Kad pas jus visi atsipute. Durne ir padvesi durna.
O ka apie Veryga durneli? Nes nu jis , anot taves , nemelagis. Nes nu tu nk nesuvoki , gluse. Nesuvoki, kad jis pries 3 sav aiskino, kad " bukite ramus, plaukite rankas", " mes viskuom apsirupine". Svarbu veganas, ne. Reiskia GLuSius.


Ir nekomentuok manes, gluse. Pisk nx i savo trijules tema.


Papildyta:
QUOTE(uarda @ 2020 04 06, 15:49)
smile.gif
Bet tavo zodyne taisyklingai - "MAKIJAZAS"
"Makijažas - kurios dalys ar ingredientai kažką kartu sudėjus..."
Tai kaip vienas zodis (intravertas) tinka,  kitas (makijazas)-ne?

http://zodynai.iglor...o/z/makijažas/

Susmirdele, tik pats didziausias muzikas gali parasyti " makiJažas". Taip tik raso ubunte ir monteverte
.
Pisk nx, susmirdele ubunte, nemegstanti kebabu, bet juos neva esdama po visa Lietuva biggrin.gif .

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 16:21)
Suaugusios moterys, tokias protingas vaizduoja, o net pradinukai turbut geriau moka atsirinkt informacija rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
S
vartotojo įkelta nuotrauka
Tas igloro matyt kokio IT'sniko is rusio eilinis projektelis , su lietuviu kalba nieko bendro
rolleyes.gif
Cia gal koks ubuntes draugas biggrin.gif

Cia ta pati nedap* sta ubunte ta uarda.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 06, 17:25)
Monteverte isterike, o Ubuntes vyras tai paslapcia viska nuo jos daro, net i atskira kambari issikrauste, kad tik galetu laisviau kvepuoti  biggrin.gif

Oralinio pas paukstytes gauna ir tiek. Kazi nebijo ubunte covid 19, kai tokie reikalai?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 06, 17:50)
ir matai kokios mes jamamos? iš karto mus paėmė, o tu vis plaikstaisi nuo vieno prie kito biggrin.gif
daryk išvadas biggrin.gif

Tai kad taves niekas " nejame" dar.
Pries du metus buvai sena merga, gyvenai su sugyventiniu ( dar tada rasei , kad nesusituoke) , tai juolab niekas nepasikeite, kai sugyventiniui nk neleidi.
Jis juk kitur " usa suka" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 06, 17:55)
As tai nieko pries buciau ir atskira nama tureti, ateitu vyras i svecius  biggrin.gif  bigsmile.gif

Tu vyrui tik gal ir reikalinga tada, kai prostitutem nebeisgali susimoket...
Vyras i svecius... Nu glusa debile esi, slyktinanti savo vyru.
Atsakyti