Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(cambala @ 2020 04 07, 15:39)
Na zinai, kai zmogus kaifuoja nuo patycu, tai ka as zinau biggrin.gif .

Ach, jau dabar neidomus bigsmile.gif . Tai man irgi neidomus, bet paziurim kokios tavo " galios" biggrin.gif . Ar vis tik jau prisipazisti, kad esi pilnatine? biggrin.gif

Ne, nu... tu kodel tokia kvaisa? Prie ko cia Rusija?
Cia tas pats su tavim kaip ur tada, kai rasiau kad Taiwanyje tik 2 mire, tai tu aiskinai kad LT tik 1.
Tu nors atsizvelgi i gyventoju skaiciu? Ar nedasunta taip, kaip kad su prijuostes breziniu?

tai palauk, Rusija da rtik pradėjo testuot ax.gif ar tau nedašunta kaip ir su visa kita info?

jis tau neįdomus, man neįdomus, bet vistiek turiu pasižiūrėt? blink.gif biggrin.gif "auksinė logika" jei nesuvoki nieko apie aiškiaregystės principą, tai gal patylėk?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 07, 14:43)

jis tau neįdomus, man neįdomus, bet vistiek turiu pasižiūrėt? blink.gif  biggrin.gif "auksinė logika" jei nesuvoki nieko apie aiškiaregystės principą, tai gal patylėk?

Taip, turi paziureti biggrin.gif . Ir cia parasyti.
Kitaip neiisisuksi, jei teigi kad turi " galiu" ir skraidai tarp savo dievu. biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 07, 15:51)
Taip, turi paziureti biggrin.gif . Ir cia parasyti.
Kitaip neiisisuksi, jei teigi kad turi " galiu" ir skraidai tarp savo dievu. biggrin.gif .

matomai per mažai mane seki ir konspektuoji (susiimk!), jei nepastebi kur ir ką teisingai išpranašauju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 07, 15:14)
matomai per mažai mane seki ir konspektuoji (susiimk!), jei nepastebi kur ir ką teisingai išpranašauju biggrin.gif

Kad visur nesamones pilnatines pranasauji. biggrin.gif
Tai jei nori pasitaisyt - staigiai begi pas savo elfus ir klausi kaip bus su Borisu !!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 04 07, 15:10)
O ne valdininkių taip "dirbančių" nepažįstat? Aš tai pažįstu. Kur turi karts nuo karto pelę pajudinti, kad sistema neužmigtų ir kartą dienoj prisėsti valandai kokiai, nu kad būtiniausius darbus nudirbt. Nieko nedirba, algą gauna, ko ne gyvenimas... Pažįstu ir valdininkių, dirbančių daug ir intensyviai. Ypatingai šiuo metu. Gal ne nuo darbovietės valdininkiškumo priklauso, o nuo darbo pobūdžio? Visur visko yra.


Visiškai pritariu, kad priklauso nuo darbo pobūdžio, bet ką aš pažįstu tai apmokamas atostogas gavo bigsmile.gif . Valdininkai nuo verslo skyriasi tuo, kad pinigai jiem mokami iš biudžeto. Verslininkai už dyką pinigų nemoka paprastai.
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 07, 15:36)
Ir vel, jau kiek kartu ta pati skaitau, cia kas zmoniu numarinimas specialiai, paskui, jei randa corona, paraso, kad mirtis nuo jos? blink.gif  blink.gif  blink.gif

Parašysiu ne iš nuogirdų. Ketvirtadienį į Jūrininkus paguldė mano dėdę. Jis širdininkas, ėmė dusti. Dusulio priepuoliai jam kartojasi dažnai ir kone kas porą mėnesių jis periodiškai guldomas. Turi labai daug gretutinių chroniškų ligų. Žinoma, kad dažnai būna temperatūra 37 ir kelios padalos. Jam 84 metai. Iškart atliko kraujo tyrimą, kuris medikams pasirodė įtartinas, nes parodė uždegiminius procesus( oho kokia naujiena!). Sekmadienį, neatlikus jokių išsamesnių tyrimų, jis be jokių aiškinimų perkeliamas į covid skyrių. Nenešami jam gyvybiškai būtini vaistai, atimami jo turėti. Namiškiai skambina ir prašo viską paaiškinti, bent jau grąžinti žmogui jo medikų jam išrašytus vaistus. Atšaunama, kad viską, ko jam reikia, jis gauna. Pirmadienį padaromas covid testas, rezultatų nėra, žmogus toliau laikomas covid skyriuje. Dėdei labai blogai. Tai jis taps tiesiog dar vienu statistiniu vienetu. Pasakysiu tik tiek- tai siaubinga.

Dabar gultis į ligoninę senam žmogui yra visiška nesąmonė. Sirgti kitomis ligomis negalima, nuo kovido tik gydo.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 07, 16:21)
Kad visur nesamones pilnatines pranasauji.  biggrin.gif
Tai jei nori pasitaisyt - staigiai begi pas savo elfus ir klausi kaip bus su Borisu !!!  biggrin.gif

aha, kalbant apie Pilnatį, tai ji kaip tik dabar, todėl ir matomas ryškus tavo suaktyvėjiams bigsmile.gif 4u.gif
kad ne elfai atsakinėja, tai ką dabar daryt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 07, 15:30)
aha, kalbant apie Pilnatį, tai ji kaip tik dabar, todėl ir matomas ryškus tavo suaktyvėjiams bigsmile.gif  4u.gif
kad ne elfai atsakinėja, tai ką dabar daryt? unsure.gif

Tai nk nedaryt, nes esi pilnatine. Turejai proga irodyt, kad kazka gali, o dabar suki uodega, nes bijai apsikvailint.
Va todel tik sedi ir sapnus buri pasiklydusiom biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 07, 16:41)
Tai nk nedaryt, nes esi pilnatine. Turejai proga irodyt, kad kazka gali, o dabar suki uodega, nes bijai apsikvailint.
Va todel tik sedi ir sapnus buri pasiklydusiom biggrin.gif .

turėjai progą patylėt, kai pabilsnojau apie Pilnatį, bet tu negali, pati savęs nevaldai, vidiniai parazitai tave valdo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal gali kas paaiskinti, kaip Billas Geitas tapo mecinos ir vakcinu ekpertu pasauliniu lygiu, kuris turi tame didele itaka? blink.gif kas jis?

QUOTE(Maja Di @ 2020 04 07, 15:28)
Visiškai pritariu, kad priklauso nuo darbo pobūdžio, bet ką aš pažįstu tai apmokamas atostogas gavo bigsmile.gif . Valdininkai nuo verslo skyriasi tuo, kad pinigai jiem mokami iš biudžeto. Verslininkai už dyką pinigų nemoka paprastai.

Dabar gultis į ligoninę senam žmogui yra visiška nesąmonė. Sirgti kitomis ligomis negalima, nuo kovido tik gydo.

na taip, jei darbas yra tik atsedeti valandas, tai gali nieko nedirbti...


nu bet kas per absurdai, tai nei no to negydo, tik testuoja ir viskas... as nebesuprantu mediku, jie ka proto visai neteke kai kurie?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 04 07, 14:42)
Jeigu tavo giminaiciai tokio protelio kaip tu, tai gal tiesiog jiems kazkas nedasunta ir tiek. Todel ir tokios nuogirdos.

Cia jokie ne mano giminaiciai ir panasiu postu jau ne viena maciau, viena moteris rase, kad mire taip jos giminaitis ir dabar pradetas ikiteisminis tyrimas, nes zmogus irgi skundesi sirdim, o pagalba jokia nebuvo suteikta, manau greitu metu zurnalistai turetu i tai atkreipti demesi, va tada tokios kaip tu nedasuteles vel galesit apsimesti, kad nieko nematet ir nieko nenusisnekejot, o ne duok dieve reiktu savu kailiu tai patirti, galetum tada keiskmais spjaudytis...
Mano giminaiciai laimei visi sveiki ir namie.
Papildyta:
Nu va dar viena zinute is visai kito zmogaus:
Keliatas faktu is artimiausios aplinkos:
1. Viena Anyksciu ligonines sesele sake, kad dar niekada nebuvo tiek mazai ligoniu, nera net ka veikti.
2. Daktare neseniai isejusi i pensija telefonu konsultuoja savo drauge del rimtu sirdies problemu, nes pastaroji bijo gultis i ligonine ir uzsikresti virusu ar buti palikta negydoma.
3. Daktarai kalba, kad negali israsyti kitos mirties priezasties, tik covid19, nes sistema blokuoja visus kitus mirties kodus. O mirti liudijanti akta privalo parasyti per dvi valandas. Jiems nelieka kito pasirinkimo, kaip konstatuoti mirti nuo covid19. Panasiai ir su ligos kodais.

kas cia dedasi, nejau vien tik pletkai ? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 balandžio 2020 - 16:29
Antradienį Vilniuje iš Santaros klinikų Infekcinių ligų skyriaus pro langą pabėgo koronavirusu serganti moteris. Pacientė žaibiškai sučiupta.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...k...eteo

čia juoktis ar verkt? taip gerai gydo, kad net bėga žmonės?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 07, 16:32)
Antradienį Vilniuje iš Santaros klinikų Infekcinių ligų skyriaus pro langą pabėgo koronavirusu serganti moteris. Pacientė žaibiškai sučiupta.
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...k...eteo
čia juoktis ar verkt? taip gerai gydo, kad net bėga žmonės?

tai vienas vyrukas kele aparsymus i Fb, kaip ten yra kol lauke testu para gal, valgis tai atsiprasant visiskas s..., jokios arbatos, jokio karsto vandens, visas maistas saltas, o jis zmogus del sirdies issikviete greitaja doh.gif Tai jei ten rimciau sirgtum ar su temperatura, tai baisu... ten atrodo numarinti noretu kuo daugiau zmoniu is informacijos, kokia ateina dabar...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 07, 17:43)
tai vienas vyrukas kele aparsymus i Fb, kaip ten yra kol lauke testu para gal, valgis tai atsiprasant visiskas s..., jokios arbatos, jokio karsto vandens, visas maistas saltas, o jis zmogus del sirdies issikviete greitaja doh.gif Tai jei ten rimciau sirgtum ar su temperatura, tai baisu... ten atrodo numarinti noretu kuo daugiau zmoniu is informacijos, kokia ateina dabar...

jo, maistas baisus, nes gi ne vietoje dabar gamina daug kur, o atveža marmalus ir atšąla jie. Esu lankius žmogų, tai mirčiau ten su tokiu maistu. Visi giminės ligoniams neša ir tiek. Buvo skandalai po tų atvejų, bet netikiu, kad ką labai pagerino.
Šiaip tai suprantu, kad žmonės ligoninių dabar bijo, ten gi židiniai. Kiek mirusių bus namuose dabar, nes bijos pagalbos vykti
Atsakyti