Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(uarda @ 2020 04 08, 15:23)
DZIAUGIUOSIU, kad nors atmintis tavo neslubuoja.
As pasiduodu, itikinai-as lutuke  4u.gif

As tai nieko pries, jusu minciu destymas ir stilius man patinka.
Ne duok dieve kas su cambala suplaktu i viena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 08, 15:22)
Nzn ir net nesidomesiu kas yra ubuntu. Vienas aisku, kad tai glusa boba ir tiek

biggrin.gif boba biggrin.gif
cambaline, bent patylėtum
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 d04 08, 14:30)
biggrin.gif  boba biggrin.gif
cambaline, bent patylėtum

Jei tu del amziaus, tai ubunte tokio mastymo net jei butu 30 imtmete, vistiek butu glusa boba.
Turit savo trijules tema ten ir bendraukit, o cia tegul gluse neskleidzia fb debilu ereziju.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 08, 15:27)
As tai  nieko pries, jusu minciu destymas ir stilius man patinka.
Ne duok dieve kas su cambala suplaktu i viena lotuliukas.gif

Abipusiskai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 08, 15:22)
Sekso neminiu, apie ji cia nerasau. Nes normalus zmones poroj visi seksu uzsiima. O tu uzsispaudus neduodi, todel tavo vyras ir laksto pas paukstytes, nenori jis jokiu pokalbiu su tavim. Uzpypinai jau negyvai ji savo glusumu.

Kokie tavo tie zmones? Du fb debilai? Tai vienas berastis kaip ir tu, nesugeba normaliai parasyt zodziu " gydytojas" ir " siandien", o kita svaigule, kurios neva dede Jurininku ligoninej i covid skyriu perkele, nors covid infekcijos skyrius yra Universitetinej ligoninej.
Tai tu vadovaukis tokiais dauztais.

Nzn ir net nesidomesiu kas yra ubuntu. Vienas aisku, kad tai glusa boba ir tiek
O jei suda pavadinsi auksu, jis vis tiek bus sudas.
Viskas. Dabar psk nx.

o tai ejimas nx, psk, kokie cia porcesai butu? bigsmile.gif

O straipnis, kur apraso, kaip zmogus mire ?ko ta vis ignoruoji?

Va sito labai reiktu lietuviam pasimokyti:

Ubuntu („Zulu“ tarimas: [ùɓúntʼù]) [1] yra Nguni Bantu terminas, reiškiantis „žmoniškumą“. Jis dažnai verčiamas kaip „aš esu, nes mes esame“, arba „žmoniskumas kitų atžvilgiu“, arba Xhosa, „umntu ngumntu ngabantu“, tačiau dažnai vartojamas labiau filosofine prasme reiškiantis „tikėjimą visuotiniu ryšiu, dalinimosi, kuris jungia visą žmoniją “.

Antropologas vienos Afrikos genties vaikams pasiūlė žaidimą. Jis padėjo krepšį, pilną vaisių, prie medžio ir pasakė, jog pirmas nubėgęs prie medžio, gaus visus krepšyje esančius vaisius. Kuomet buvo duotas startas bėgimui, visi vaikai susikabino rankomis ir nubėgo iki medžio kartu, susėdo ir ėmė mėgautis vaisiais. Paklausus, kodėl jie nebėgo atskirai, kad vaisius gautų vienas vaikas, vaikai atsakė: "Ubuntu, kaip vienas iš mūsų gali būti laimingas, jeigu kiti liūdi?"

"Ubuntu" Xhosa kultūroje reiškia "Aš esu, nes mes esame."
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 08, 15:33)
Jei tu del amziaus, tai ubunte tokio mastymo net jei butu 30 imtmete, vistiek butu glusa boba.
Turit savo trijules tema ten ir bendraukit, o cia tegul gluse neskleidzia fb debilu ereziju.

vargeli, kokio dar amžiaus? tai terminas, kuris apskritai ne žmogų nusako, o savybes. Taip kad jau nebesvaik gal su tuo boba ar diedas biggrin.gif Be to, ji tai ne kartą minėjo. Atmintėlė vėl pastrigo? Greit bėk iš naujo forumo užrašus kalt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uarda @ 2020 04 08, 14:35)
Abipusiskai  wub.gif

Tai yra trims palikta jiems tema. Tai prisijunk, ten normalus neuzeina, niekas nx nesiuntineja. Bendtausit sau graziai wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 08, 15:39)
Tai yra trims palikta jiems tema. Tai prisijunk, ten normalus neuzeina, niekas nx nesiuntineja. Bendtausit sau graziai wub.gif .

jau tik nesvaik. Sėdi ten paromis, gi matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 04 08, 14:36)
o tai ejimas nx, psk, kokie cia porcesai butu?  bigsmile.gif

O straipnis, kur apraso, kaip zmogus mire ?ko ta vis ignoruoji?

Va sito labai reiktu lietuviam pasimokyti:

Ubuntu („Zulu“ tarimas: [ùɓúntʼù]) [1] yra Nguni Bantu terminas, reiškiantis „žmoniškumą“. Jis dažnai verčiamas kaip „aš esu, nes mes esame“, arba „žmoniskumas kitų atžvilgiu“, arba Xhosa, „umntu ngumntu ngabantu“, tačiau dažnai vartojamas labiau filosofine prasme reiškiantis „tikėjimą visuotiniu ryšiu, dalinimosi, kuris jungia visą žmoniją “.

Antropologas vienos Afrikos genties vaikams pasiūlė žaidimą. Jis padėjo krepšį, pilną vaisių, prie medžio ir pasakė, jog pirmas nubėgęs prie medžio, gaus visus krepšyje esančius vaisius. Kuomet buvo duotas startas bėgimui, visi vaikai susikabino rankomis ir nubėgo iki medžio kartu, susėdo ir ėmė mėgautis vaisiais. Paklausus, kodėl jie nebėgo atskirai, kad vaisius gautų vienas vaikas, vaikai atsakė: "Ubuntu, kaip vienas iš mūsų gali būti laimingas, jeigu kiti liūdi?"

"Ubuntu" Xhosa kultūroje reiškia "Aš esu, nes mes esame."

Psk nx, ubunte. I savo tema.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 08, 14:39)
vargeli, kokio dar amžiaus? tai terminas, kuris apskritai ne žmogų nusako, o savybes. Taip kad jau nebesvaik gal su tuo boba ar diedas biggrin.gif Be to, ji tai ne kartą minėjo. Atmintėlė vėl pastrigo? Greit bėk iš naujo forumo užrašus kalt 4u.gif

Ka ji minejo? Kad jai 42? Bet mokesi institute? Neikaip nesirisa. Be to manau atradau jos fb. Glusele tiek slapstinosi, bet taip kvailai issidave su tos Ilonos U fb😂😂.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 04 08, 14:40)
jau tik nesvaik. Sėdi ten paromis, gi matosi biggrin.gif

Tu sedi musu temoj. Ne karta jau issidavei, senmerge biggrin.gif .
Jusu temoj nera prasmes sedet.
Atsakyti
https://www.delfi.lt...s.d?id=83998161
Pabėgėlė- prostė biggrin.gif . Bėgo pas klientą, dabar gi sunku, vyrai namuose, ne visi nebijo korona apsikrėst, o čia jei atsirado darbelio, kaip nepasinaudosi biggrin.gif . Matyt koks nors imigrantas apsilankęs buvo tik neparanešė kontaktų. Geriau ne važiuavusiems autobusu, o artimiau kontaktavusiems lieptų izoliuotis biggrin.gif . Kažin kiek dreba dabar "nežinančių" su kuo kontaktavo biggrin.gif , negi pasipasakosi, kad pas prostes lankaisi.
Atsakyti
Maikos vyras matomai pas prostitutes lankosi, kad toks dauztas ir neapykantos pilnas postas.
Koks skirtumas kas pabego - prostitute ar gaisrininkas. Kam sita akcentuot? Svarbiausia siuo metu zmoniu nemastymas ir neatsakingumas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 08, 15:47)
Psk nx, ubunte. I savo tema.
Papildyta:

Ka ji minejo? Kad jai 42? Bet mokesi institute? Neikaip nesirisa. Be to manau atradau jos fb. Glusele tiek slapstinosi, bet taip kvailai issidave su tos Ilonos U fb😂😂.

Papildyta:

Tu sedi musu temoj. Ne karta jau issidavei, senmerge biggrin.gif .
Jusu temoj nera prasmes sedet.

prie ko čia jos amžius dabar? prisigėrei vidury baltos dienos? nu kaip negražu rolleyes.gif kalba ėjo apie Ubuntu žodį, o tu apie amžių ir lytį dejuoji čia biggrin.gif

aha, tam jus iš temos vijau, kad iš paskos bėgčiau? pasapnuok biggrin.gif jau ir čia nuo tavęs bloga. Kaip tik Pilnatis, taip duodies
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 04 08, 15:56)
Maikos vyras matomai pas prostitutes lankosi, kad toks dauztas ir neapykantos pilnas postas.
Koks skirtumas kas pabego - prostitute ar gaisrininkas. Kam sita akcentuot? Svarbiausia siuo metu zmoniu nemastymas ir neatsakingumas.

tai iš prostitucijos liūno ir to žuliko tave vyrelis ištraukė? dėl to dabar kilimėliu jam tiesies, kad ir ką bedarytų?
gi kitaip tu prosčių tikrai negintum, ne tavo stilius. Perskaičius tą postą turėjai ją viešai čia išegzekucinti. Juk taip nekenti apsikrėtusių, o čia dar prostė.
Va ir išsirišai kas buvai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti