Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 13, 22:10)
oops, cambala biggrin.gif o tu gi tikra lietuvė, ne? ar priėmei diedo slavizmą? biggrin.gif Putiną jau pašlovinai šiandien? biggrin.gif

Aisku ne polska dupa, kaip tu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 13:56)
Aisku ne polska dupa, kaip tu biggrin.gif .

nu tai puiku, tikra lietuvė, nebaigusi net pagalbinės biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 16:44)
nu tai puiku, tikra lietuvė, nebaigusi net pagalbinės biggrin.gif  4u.gif

Ttavo " diplomas" - pagalbinis.
Su tuo ir sveikinu 4u.gif . Todel pagiezinfai atsiliepi apie bajalaurus ir magistrantus.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 20:30)
Ttavo " diplomas" - pagalbinis.
Su tuo ir sveikinu 4u.gif . Todel pagiezinfai atsiliepi apie bajalaurus ir magistrantus.

atsiliepiu kiek jie verti. Net durnius dabar magistrą turi. Žiūr. pvz. Lavrikus biggrin.gif
Bet tu net durniaus nesieki, nes magistro neturi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 20:03)
atsiliepiu kiek jie verti. Net durnius dabar magistrą turi. Žiūr. pvz. Lavrikus biggrin.gif
Bet tu net durniaus nesieki, nes magistro neturi biggrin.gif

Abeju ar Lavrikai buvo tokie atsilik kaip tu, kuri eiliniu darbu nenupiest nesugeba Jie juk irgi lenkai kaip tu. O tu net esamojo laiko lt kalboj nemoki...
Atsakyti
Va taip vyksta dalykai. Be paaiškinimų, be dokumentų, be teisės skųstis.
O jūs dar tikitės, kad kažkas registruos tokius bereikšmius dalykus kaip rinkimų pažeidimai?

Reikalavau pateikti skundų ir pasiūlymų knygą, tačiau jos taip pat nedavė.“

oficialaus dokumento apie Maksimo sulaikymą nėra. Šiuo metu jam nesuteiktas joks statusas“, – sakė advokatė.

Į visus klausimus, kas vyksta ir kodėl sulaiko, jie atsakė nurodydami man tylėti.“

Sulaužyta nosis, smegenų sukrėtimas, sumušti audiniai, petys, pažeisti vidaus organai.

pradėjo mušti lazdomis ir sakyti: „Mes tave išmokysime mylėti tėvynę, miliciją mylėti! Išdavike! Kiek tau moka?“.


Gėles Minske protestuotojams dalinęs vyras iš vidaus reikalų valdybos išvestas šoko būsenos
https://m.delfi.lt/u...php?id=85504121
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 16, 12:36)
Va taip vyksta dalykai. Be paaiškinimų, be dokumentų, be teisės skųstis.
O jūs dar tikitės, kad kažkas registruos tokius bereikšmius dalykus kaip rinkimų pažeidimai?

Reikalavau pateikti skundų ir pasiūlymų knygą, tačiau jos taip pat nedavė.“

oficialaus dokumento apie Maksimo sulaikymą nėra. Šiuo metu jam nesuteiktas joks statusas“, – sakė advokatė.

Į visus klausimus, kas vyksta ir kodėl sulaiko, jie atsakė nurodydami man tylėti.“

Sulaužyta nosis, smegenų sukrėtimas, sumušti audiniai, petys, pažeisti vidaus organai.

pradėjo mušti lazdomis ir sakyti: „Mes tave išmokysime mylėti tėvynę, miliciją mylėti! Išdavike! Kiek tau moka?“.


Gėles Minske protestuotojams dalinęs vyras iš vidaus reikalų valdybos išvestas šoko būsenos
https://m.delfi.lt/u...php?id=85504121


aš, tiesą sakant, net negaliu skaityti tų siaubingų kankinimų aprašymų, man baisiai skaudu. Toks bejėgiškumas, ir tie žmonės nieko negali padaryti.

Kirgizijos prezidentas po kelių dienų protestų garbingai atsistatydino:

„Man visų svarbiausia yra taika Kirgizijoje, šalies vientisumas, mūsų žmonių vienybė ir ramybė visuomenėje. Nėra nieko brangesnio už kiekvieno mano tautiečio gyvenimą. Aš nelaikausi valdžios. Nenoriu likti Kirgizijos istorijoje kaip prezidentas, kuris liejo kraują ir šaudė į savo piliečius. Todėl nusprendžiau atsistatydinti “.

Ir tai Centrinės Azijos šalis, ir yra kur kas protingesnė, demokratiškesnė nei Europos centre.

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 16, 16:47)
aš, tiesą sakant, net negaliu skaityti tų siaubingų kankinimų aprašymų, man baisiai skaudu. Toks bejėgiškumas, ir tie žmonės nieko negali padaryti.

Kirgizijos prezidentas po kelių dienų protestų garbingai atsistatydino:

„Man visų svarbiausia yra taika Kirgizijoje, šalies vientisumas, mūsų žmonių vienybė ir ramybė visuomenėje. Nėra nieko brangesnio už kiekvieno mano tautiečio gyvenimą. Aš nelaikausi valdžios. Nenoriu likti Kirgizijos istorijoje kaip prezidentas, kuris liejo kraują ir šaudė į savo piliečius. Todėl nusprendžiau atsistatydinti “.

Ir tai Centrinės Azijos šalis, ir yra kur kas protingesnė, demokratiškesnė nei Europos centre.

Man bejėgiškiausiai atrodo tas skundų rašymas, kreipimasis kažkur unsure.gif Kai viskas dirba režimui, nei milicija ką fiksuoja, nei kiti organai unsure.gif

O Kirgizijos prezidentui pagarba, mažuma turbūt tokių, neapsirgusių didybe. Bet taip ir turėtų būti - žmonių valia ir išrinkti, ir atsisveikinti.
Atsakyti
Vytautui Landsbergiui – 88-eri: staigmeną profesoriui šalia jo namų surengė choras „Ąžuoliukas“

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...s.d?id=85518441

nuostabus gimtadienis !!!!
Atsakyti
Airiai siemet sutaupe apie 10 milijardu savo banko ir kredito uniju saskaitose, kazin kaip lietuviam sekasi taupyti per uzdaryma, pagundu juk maziau biggrin.gif ar jum pasijuto pinigu susitaupymas?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 10 19, 12:29)
Airiai siemet sutaupe apie 10 milijardu savo banko ir kredito uniju saskaitose, kazin kaip lietuviam sekasi taupyti per uzdaryma, pagundu juk maziau  biggrin.gif ar jum pasijuto pinigu susitaupymas?


Nusipirkus renovuotina nama, pinigai mazeja, nes vis reikia kazka irengti. Keliauti kazkaip nebuvo planuota
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 19, 13:02)
Nusipirkus renovuotina nama, pinigai mazeja, nes vis reikia kazka irengti. Keliauti kazkaip nebuvo planuota

va va pas mus tas pats biggrin.gif bet visgi pinigu susitapue, kuriuos galejom skirti namui, ne kazin ka bet va degalai 6 men reikejo vazinetis labai minimaliai, parduotuves irgi tik maisto daugiausia pirkom, nereikejo daug iv dalyku , bet jie isejo kitiem dalykam namam biggrin.gif Juokaujam su vyru, kad turim projekta 20m biggrin.gif
Atsakyti