Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

QUOTE(paštininkė @ 2021 01 24, 22:00)
Sakau, ką žinau mirksiukas.gif

tai visi mes čia tokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 24, 22:01)
tai visi mes čia tokie smile.gif

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2021 01 24, 17:44)
Būtent
Papildyta:

Visiškai nesuprantu lietuvių kalbos: kur jau ten man angel_sadangel.gif 

Pamokykite mane lietuvių kalbos, Lutuke cray.gif

Lutukės lietuvių kalba-vietoj iai rašai ei, vietoj ei-iai.
Vietoj eu -iau
Vietininke rašot a
Dzin tos giminės, vietininke rašot -uose visur, tiks
Milijonas yra tas pats, kas milijardas
pėdutės yra tas pats, kas pėdkelnės,
Niekas yra beveik visi, arba beveik niekas
Vietoj humoras rašot jumoras ir tt.
A, ir dar labai svarbu-nepamirškit rėkti kiekviena proga, kokie VISI buki ir nesupranta, ką parašėte biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montekrista.back: 25 sausio 2021 - 08:11
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 25, 08:10)
A, ir dar labai svarbu-nepamirškit rėkti kiekviena proga, kokie VISI buki ir nesupranta, ką parašėte biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

na ir vel VISI?Ne, ne visi, tik jus kelios, nesusireksminik iki visu lotuliukas.gif
jumoriste biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 25, 11:47)
na ir vel VISI?Ne, ne visi, tik jus kelios, nesusireksminik iki visu lotuliukas.gif
jumoriste biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O ką aš sakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 25, 12:40)
O ką aš sakiau smile.gif

Jau pamirsai, ka sakei? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 25, 12:51)
Jau pamirsai, ka sakei? lotuliukas.gif

Aš gi ne tu:)
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 25, 11:47)
na ir vel VISI?Ne, ne visi, tik jus kelios, nesusireksminik iki visu lotuliukas.gif
jumoriste biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tu teisi, ne visi. Tik tie, kurie tau nepritaria. Kitu atveju iškart apkaltini cambalėjimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 25, 13:58)
Aš gi ne tu:)

Gerai, kad nors ta suvoki, pazanga, mazais zingsneliais hihihi.gif taip ir kartok kaip mantra as ne tu..
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 25, 14:54)
Tu teisi, ne visi. Tik tie, kurie tau nepritaria. Kitu atveju iškart apkaltini cambalėjimu smile.gif

Kaip tau patogu taip meluoti, Nei vienas man cia 100 pr man nepritaria, bet kai kurie paparsciausiia buki, o kiti yra tolygus pasnekovai, kurie nenueina iki debilisku isvadu ar melu, smeiztu, kurybos, patyciu dugniniu, kabinejimosi prie zodziu ir t.t. ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 25, 15:29)
Gerai, kad nors ta suvoki, pazanga, mazais zingsneliais  hihihi.gif taip ir kartok kaip mantra as ne tu..
Papildyta:

Kaip tau patogu taip meluoti, Nei vienas man cia 100 pr man nepritaria, bet kai kurie paparsciausiia buki, o kiti yra tolygus pasnekovai, kurie nenueina iki debilisku isvadu ar melu, smeiztu, kurybos, patyciu dugniniu, kabinejimosi prie zodziu ir t.t. ... mirksiukas.gif

Net Idomucia ir burbančią buvai apkaltinus cambalėjimu, o juos gi laikei rimtais normaliais pašnekovais lotuliukas.gif bet nuo burbos pendelį vis tiek gavai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 25, 19:39)
Net Idomucia ir burbančią buvai apkaltinus cambalėjimu, o juos gi laikei rimtais normaliais pašnekovais lotuliukas.gif  bet nuo burbos pendelį vis tiek gavai lotuliukas.gif

nu ir? kai nusisneka taip ir sakau, kad nusisneka zmogus. Kiekvienas gali kartais nusisneketi, bet Idomucios buku niekaip nepavadinciau mirksiukas.gif Su Burbancia nelabai buvo kokiu diskusiju tik pasilazdavojimai, tai nezinau apie ja nieko negaliu pasakyti.
Bukais vadinu tuos, kurie metu metais nusisnkea su visisku neadekvatumu....kuriu pasauleziura labai siaura, ir kurie nesugeba net nereguoti neigimai i nauja informacijos, kuri neisipaiso i ju pazinimo lauka...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 26, 00:23)
nu ir? kai nusisneka taip ir sakau, kad nusisneka zmogus. Kiekvienas gali kartais nusisneketi, bet Idomucios buku niekaip nepavadinciau  mirksiukas.gif Su Burbancia nelabai buvo kokiu diskusiju tik pasilazdavojimai, tai nezinau apie ja nieko negaliu pasakyti.
Bukais vadinu tuos, kurie metu metais nusisnkea su visisku neadekvatumu....kuriu pasauleziura labai siaura, ir kurie nesugeba net nereguoti neigimai i  nauja informacijos, kuri neisipaiso i ju pazinimo lauka...

o die, tu dar tiki, kad su tavimi kažkas...diskutuoja???? biggrin.gif
Tu su pilnatine gi čia klounės, niekas į jus nežiūri tiek rimtai, kad imtų diskutuoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti