Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės ikimokyklinukams Vilniuje

Gaila, kad mamytės nelabai dalinasi patirtimi. Domintų nuomonės apie įvairias mokyklėles. Gal kas lankė ir "Žiogelio studiją"?
Mano vaikas pernai lankė Pepės mokyklėlę. Kaip rašiau man nelabai patiko tas keitimasis ir direktorius nepaliko gero įspūdžio. Sukvietė tėvelių susirinkimą ir vietoj to, kad dalykiškai pakalbėtų, pradėjo akis vartalioti: "pas mus bus naujovių, bet aš jums nieko nesakysiu, nes tai dar paslaptis". Atsiprašau, tokios frazės kaip iš traškučių reklamos. Pliusai: man patiko, kad buvo pamokėlė: pasaulio pažinimas. Vaikams ten skaitė pasakas, mokė dėstyti mintis, kalbėjo apie įvairiausius dalykus. Pastebėjau, kad dauguma mokyklėlių koncentruojasi tik į menus. Mano vaikas labai žingeidus (kaip manau ir visi kiti), jam viskas įdomu, todėl norėčiau, kad būtų ne tik šokiai, bet pamokėlės, kur būtų pasakojama apie gamtos reiškinius, apie supantį pasaulį. Skaičiau, kad vėjų fėjoje " daro bandymus, augina kristalus, sveria ir matuoja", bet ten nėra šeštadienio užsiėmimų.
Lauksiu ir kitų mamyčių pastebėjimų 4u.gif
Atsakyti
Vejų fėja
UAB "Vėjų fėja"
Upės g. 5, Vilnius
Kūrybiško pradžiamokslio studija "Žirniukas"
Vadovė –
Jurgita Zokaitytė
Tel.: 8-618-27595

Kūrybos studijos “Vaivorykštė”
Vadovai –
Agnė Tarbejevaitė (4-7m. vaikų grupė)
Tel.: 8 - 673-86318
Neringa Jurgeltaitytė (8 – 14m. vaikų grupė)
Tel.: 8-674-24888


Kūrybiško pradžiamokslio studija "Žirniukas"
Studija skirta 3 - 4 metų vaikams, ketinantiems žengti pirmuosius žingsnius link mokyklos. Tikslas - sudominti vaikus žinių ir mokslo pasauliu, žaidimų ir kūrybinių užduočių pagalba mokyti laisvai bendrauti, mąstyti, savarankiai veikti, kūrybiškai reikštis.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę -

pirmadieniais ir trečiadieniais 13.00 – 14.30.
Vadovė - Jovita
Mėnesio kaina - 110 lt,
Registracija tel.: 8-683-78747

Studijoje siekiama padėti vaikams žengti į raidelių ir skaičių pasaulį, pažinti gamtos paslaptis, kiekvienoje mokslo srityje ieškoti kūrybos ir įdomumo. Tai integralus vaikų mokymas, atskleidžiantis, regis, labai skirtingų reiškinių, mokslo sričių sąsajas. Stengiamės uždegti vaikų aistrą žinioms, parodydami, kaip matematika jungiasi su piešimu, kaip raidės kuria šokį, kaip skaičiai juokauja pasislėpdami vaikų žaidimuose. Lavindami kalbą, kartu išmokstame daug eilėraščių, apjungtų su judesiais, vaidyba. Rašome paslaptingus užšifruotus laiškus, ieškome žodžių lobio, kuriame garsų traukinius. Studijoje atliekame daug įdomių bandymų, kur teorines žinias vaikai gali patirti ir realiai - kartu auginame augalus, druskų kristalus, sveriame, matuojame daiktus ir kt. Su vaikais daug bendraujame, skatiname juos laisvai reikšti savo mintis. Atlikdami įvairias užduotėles, mokomės ne tik savarankiškumo, susikaupimo, bet ir kūrybiškos išeities iškojimo.

Kūrybos studija “Vaivorykštė”
Studija skirta vaikų kūrybiniam, dvasiniam, doroviniam ugdymui, meninių gebėjimų lavinimui (juos turi visi vaikai!), gilesniam pasaulio pažinimui ir savo unikalumo paieškoms.

Veikia skirtingo amžiaus vaikų grupės:

4 - 6 metų vaikams užsiėmimai vyksta -

trečiadieniais ir penktadieniais - 18.00 – 19.30.

Vadovė - Malvina
Tel.: 8-615 – 57907

7 – 12 metų vaikams užsiėmimai vyksta -

trečiadieniais ir penktadieniais 16.00 – 17.30.
Vadovė - Malvina
Registracija tel.: 8-615-57907

Kūrybos studijoje kiekvienas mėnuo turi užsiėmimus apjungiančią temą, kuri skirstoma į susitikimų potemes. Štai rugsėjo mėnesio pagrindinė tema - “Aš esu”. Vaikai su meno vadove mėgins naujai išgirsti savo vardą, ieškos įdomių savo bruožų ir jų atspindžio gamtoje - bandys nupiešti save kaip augalą, kaip ornamentą, gyvūną. Kartu mėginsime suvokti, kas yra žmogus, kas jį skiria nuo kitų būtybių, lipdysime žmogaus skulptūrą iš molio. Diskutuosime apie “pasaulį mano viduje” ir “pasaulį mano išorėje”, tyrinėsime gaublį ir kalbėsime apie žmogaus gebėjimą kurti. Darysime svajonių paukščius, ieškosime savos planetos grožio ir jį perkelsime į piešinius.. Ugdysime pasitikėjimą savimi ir pasauliu, mėginsime atrasti savo išskirtinumą, savo stiprybės šaltinį – kursime jėgos talismaną.
Studijos veikla vykdoma pagal Kūrybos naumčių "Vėjų fėja" programą, su kuria išsamiai gali susipažinti atvykę tėveliai. Meninei raiškai naudojamos įvairios priemonės ir technikos - tapyba ant popieriaus, stiklo, keramikos, drobės, šilko, lipdyba iš molio, modelino smėlio, įvairus aplikavimas, kūryba su gamtinėmis medžiagomis. Dažnai analizuojamą temą padeda atskleisti muzikos klausymas, daina, šokis ar žaidimas.
Tėveliams rengiame vaikučių darbų parodas.Papildyta:
Nakties_Sparnai, aciu uz nauja info, kazkodel nebuvau anksciau jos radusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tavo_Mano: 01 rugsėjo 2010 - 14:50
QUOTE(Nakties_Sparnai @ 2010 09 01, 12:15)
Gaila, kad mamytės nelabai dalinasi patirtimi. Domintų nuomonės apie įvairias mokyklėles.


Aš dar neturiu patirties, tik renku mokyklėlę - ir viena iš nusižiūrėtų yra 'Pepės' smile.gif Gal galit pasakyti, kokios ten konkrečios pamokėlės buvo (kokio amžiaus Jūsų vaikas? Mano 4 m.) Dar parašyta - dorinis (dorovinis?) ugdymas. Ar buvo toks dalykas? Jei taip, kokiu pagrindu, kokios tos vertybės? Labai ačiū, jei atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2010 09 02, 10:21)
Aš dar neturiu patirties, tik renku mokyklėlę - ir viena iš nusižiūrėtų yra 'Pepės' smile.gif Gal galit pasakyti, kokios ten konkrečios pamokėlės buvo (kokio amžiaus Jūsų vaikas? Mano 4 m.) Dar parašyta - dorinis (dorovinis?) ugdymas. Ar buvo toks dalykas? Jei taip, kokiu pagrindu, kokios tos vertybės? Labai ačiū, jei atsakysite  4u.gif


Pernai mano vaikui buvo 4 metai. Jam buvo anglų, dailė, šokiai ir pasaulio pažinimas. Per pasaulio pažinimą padainuodavo, paskaitydavo pasakų, kalbėjo apie šventes (užgavėnės, kalėdos ir pan.), mokė atpasakoti tekstą ir t.t. Tai buvo pirma mokyklėlė, mano vaikas nelanko darželio, taigi neturiu su kuo lyginti. Pernai pas juos nebuvo tarpinės grupės, ta prasme šiemet jam reikėtų eiti į grupę, kur vaikai jau ruošiami mokyklai. Jam penki metai sukaks tik lapkritį ir kitąmet į mokyklą jis dar neis. Dėl šios priežasties nenoriu šiemet rinktis "Pepės". Bendrai mano vaikui patiko, o aš džiaugiausi, kad vaikas pabendrauja su bendramečiais, "pateplioja" per dailę, "pastriksi" per šokius smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nakties_Sparnai @ 2010 09 02, 12:06)
Dėl šios priežasties nenoriu šiemet rinktis "Pepės".


O ka renkates siemet jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 09 03, 12:30)
O ka renkates siemet jei ne paslaptis?


Tai vat, laukiu mamyčių komentarų, nes nežinau ką rinktis. Pagal vietą man tiktų "Žiogelio" studija arba "Mažoji mokyklėlė" mokytojų namuose. Kainos panašios. "
Žiogelyje" yra lietuvių kalba, maniškis jau raideles pažįsta, tai manau jam visai neblogai būtų žinias įtvirtinti. Bet kai skambinau pasakė, kad yra keturios pamokos po 40 min. ir jokių pertraukų blink.gif . Tai, klausiu, kada vaikui i tualetą nueiti ar sausainį sugraužti? Sako: į tualetą galima bet kada, o valgymų čia nebūna. Mano vaikas tikrai nevalgus, bet Pepėje buvo penkių minučių pertraukėlės, ir tas sausainis -būdas atitrūkti ir pailsėti. Nors mačiau vaikų, kurie ateidavo su sumuštiniais ir antraisiais patiekalais dėžutėse. Žodžiu, tas "be pertraukų" šiek tiek nugąsdino, nes pervargęs vaikas nesusikaups ir stresuos. Labai laukčiau lankiusių mamyčių pasisakymų. Gal dar sulauksiu, jau kaip ir reiktų apsispręsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakties_Sparnai @ 2010 09 03, 14:44)
Tai vat, laukiu mamyčių komentarų, nes nežinau ką rinktis. Pagal vietą man tiktų "Žiogelio" studija arba "Mažoji mokyklėlė" mokytojų namuose. Kainos panašios. "
Žiogelyje" yra lietuvių kalba, maniškis jau raideles pažįsta, tai manau jam visai neblogai būtų žinias įtvirtinti. Bet kai skambinau pasakė, kad yra keturios pamokos po 40 min. ir jokių pertraukų blink.gif . Tai, klausiu, kada vaikui i tualetą nueiti ar sausainį sugraužti? Sako: į tualetą galima bet kada, o valgymų čia nebūna. Mano vaikas tikrai nevalgus, bet Pepėje buvo penkių minučių pertraukėlės, ir tas sausainis -būdas atitrūkti ir pailsėti. Nors mačiau vaikų, kurie ateidavo su sumuštiniais ir antraisiais patiekalais dėžutėse. Žodžiu, tas "be pertraukų" šiek tiek nugąsdino, nes pervargęs vaikas nesusikaups ir stresuos. Labai laukčiau lankiusių mamyčių pasisakymų. Gal dar sulauksiu, jau kaip ir reiktų apsispręsti doh.gifgal nemirs badu per 2,5 val g.gif
mano 4 metu sunus valgo 3 k per d nes, kaip jusiskis , kaip minit nevalgus smile.gif
nors man isvis toks pamoku isdestymas 4 meciui keistas. bizni daro ir tiek.
nes tokio amziaus vaikui sunku isisavinti tiek ziniu per viena diena. as pati uzsiimu su vaiku. 30 min tai yra maximumas, kiek vaikas gali koncentruotis i viena veikla. mokau raidziu, tada keiciu daile, po to galima daryt vel darbelius reikalaujancius konsentracijos..
idelaiusia, kada vaikas pats to nori 4u.gif
todel bandysiu vezt i moksleiviu rumus.
negi nieks nelankot ? 4u.gif g.gif
nezinau i kuria grupe. eidavom pagal amziu-jam neidomu, nes visa tai jau zino.
idomu, kaip cia ???
bandysim eit i
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2010 09 04, 00:06)
gal nemirs badu per 2,5 val  g.gif
mano 4 metu sunus valgo 3 k per d nes, kaip jusiskis , kaip minit nevalgus  smile.gif
nors man isvis toks pamoku isdestymas 4 meciui keistas. bizni daro ir tiek.
nes tokio amziaus vaikui sunku isisavinti tiek ziniu per viena diena.  as pati uzsiimu su vaiku. 30 min tai yra maximumas, kiek vaikas gali koncentruotis i viena veikla. mokau raidziu, tada keiciu daile, po to galima daryt vel darbelius reikalaujancius konsentracijos..
idelaiusia, kada vaikas pats to nori  4u.gif
todel bandysiu vezt i moksleiviu rumus.
negi nieks nelankot ?  4u.gif  g.gif
nezinau i kuria grupe. eidavom pagal amziu-jam neidomu, nes visa tai jau zino.
idomu, kaip cia ???
bandysim eit i


Badu tikrai nemirs biggrin.gif . Norėjau pasakyti, kad pertraukos reikalingos: vienam sausainį sugraužti, kitam į tualetą nueiti, trečiam per koridorių perbėgti. Ne apie studentus šnekam, zuikiai dar. Sėdėjau atviroj anglų pamokėlėj kai lankėm Pepę: matosi, kad susikaupia 15 min., o paskui pradeda tyrinėti lubas, sienas, batus, vėduojasi sijonais lotuliukas.gif
Skambinau į moksleivių rūmus dėl pamokėlių: šeštadieniais nėra gimtosios kalbos. Vieną savaitę menai (dailė, keramika, šokiai, muzika), o kitą savaitę kūno kultūra, anglų ir vėl keramika. Žodžiu anglų tik kas antrą savaitę. Dėl mokytojų lygio nežinau, bet moksleivių rūmai turi seną istoriją, tai manau mokytojai su patirtim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakties_Sparnai: 03 rugsėjo 2010 - 23:40
QUOTE(Nakties_Sparnai @ 2010 09 01, 13:15)
Gaila, kad mamytės nelabai dalinasi patirtimi. Domintų nuomonės apie įvairias mokyklėles. Gal kas lankė ir "Žiogelio studiją"?
Mano vaikas pernai lankė Pepės mokyklėlę. Kaip rašiau man nelabai patiko tas keitimasis ir direktorius nepaliko gero įspūdžio. Sukvietė tėvelių susirinkimą ir vietoj to, kad dalykiškai pakalbėtų, pradėjo akis vartalioti: "pas mus bus naujovių, bet aš jums nieko nesakysiu, nes tai dar paslaptis". Atsiprašau, tokios frazės kaip iš traškučių reklamos. Pliusai: man patiko, kad buvo pamokėlė: pasaulio pažinimas. Vaikams ten skaitė pasakas, mokė dėstyti mintis, kalbėjo apie įvairiausius dalykus. Pastebėjau, kad dauguma mokyklėlių koncentruojasi tik į menus. Mano vaikas labai žingeidus (kaip manau ir visi kiti), jam viskas įdomu, todėl norėčiau, kad būtų ne tik šokiai, bet pamokėlės, kur būtų pasakojama apie gamtos reiškinius, apie supantį pasaulį. Skaičiau, kad vėjų fėjoje " daro bandymus, augina kristalus, sveria ir matuoja", bet ten nėra šeštadienio užsiėmimų.
Lauksiu ir kitų mamyčių pastebėjimų 4u.gif

Atsakyti
Dar pabandykit čia pasižiūrėti:

http://www.kiemas.lt...imokyklinukams/
Atsakyti
Jeigu Jūsų vaikučiai mėgsta piešti, lipdyti, galiu rekomenduoti nuostabią dailės mokytoją Viliją, kuri, kiek žinau, renka mažylių 4-6 metų grupę Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centre, Žirmūnų g. 1B. Rytiniai užsiėmimai du kartus per savaitę po dvi valandas, kaina mėnesiui 50 litų.
Internetiniame tinklapyje tik nėra užakcentuotas vaikų amžius, bet yra vadovės kontaktai:) http://www.lmitkc.lt/lt/daile

Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2010 08 24, 17:22)
yra realiai lankanciu/lankiusiu  g.gif
ketinu vezti sunu i moksleiviu rumu baseina ir dailes ir muzikos uzsiemimus...


Ar jau vezete? pasidalinkite ispudziais
Atsakyti