Įkraunama...
Įkraunama...

Batukai darželyje

Naturalios odos basutes.
Del crocsu - ortopedai sako, kad jie tobulai tinka kaip slepetes, neleidzia formuotis kulno ataugom ir pan, tik darzelyje gal aukletojas nervina, kad lengvai nusiima vaikai ir ima basom lakstyt smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat basutes,atvirais pirstukais ir uzdaru kulnu nesiojam. 4u.gif
Atsakyti
Mes nešiojam ortopedines basutes. Atviru priekiu ir uždaru kulniuku.
Atsakyti
nesioja basutes.
Atsakyti
Clarks gumines, lengvas basutes (turejome next tapkutes, prakaituoja koja)
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2012 08 24, 01:10)
Aš taip pat svarstau, turbūt apsistosiu ties basutėmis tvirtu užkulniu ir lanksčiu paduku. cool.gif
Dėl crocs'ų, tai pati nusipirkau orginalus į darbą tenka pastoviai judėti - esu juodai nusivylus, nes man kojos neprakaitavo, o su jais tikra tragedija, tai neįsivaizduoju kas pas nuolat zujančius vaikus ten turi dėtis.. Mano manymu jie tinkamesni lauke, vasara per balas ar kaime, sode, bet ne patalpoj.

maniškiai namie su odinėm basutėm, rudenį nešiojam vasarines, per žiemą ir sudrožiam biggrin.gif dabar į darželį irgi eis su vasarinėm basutėm - uždaru užkulniuku. crocsai mano nuomone visiškas nesusipratimas, galvojau gal tik tiek maximiniai, bet ir originalūs tas pats velnias, nu kaip galima vaikui visą dieną ant kojų kažkokią gumą laikyt doh.gif koja prakaituoja, o jau kai dar apačioje kojinės, iš vis juokingai dar ir atrodo, kažkokia kaimo mada doh.gif mums jie tik aplink namus palakstyt ir dar tinkami į baseiną, į dušą, kai poilsiaujam. man dar daržą ravėt tinkami biggrin.gif
Atsakyti
Sunus eis i mokykla. pus nulinukas - paruosinukas.
reikalinga persiauti avalyne.
ar rinktis basutes ar dar populiarius sporbatukus ?
pasimetuus nezinau ka rinktis.

user posted image
Atsakyti
Aš tik už tapkutes. Medžiagines ar odines. Pati nenorėčiau visa ą dieną vaikščioti su basutėm ar sportbatukais, ypač guminiu padu
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 08 28, 18:45)
Aš tik už tapkutes. Medžiagines ar odines. Pati nenorėčiau visa ą dieną vaikščioti su basutėm ar sportbatukais, ypač guminiu padu

Gal galite pavyzdziu ideti, kur ieskoti.
Maniskiai abu auga nuo mazens be batų namuose, todel nezinau ka rinktis, kad būtų patogu
Atsakyti
Pvz. http://tapukai.lt/
https://www.facebook...588457771283090

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 08 28, 19:10)

jau sie gal labai minkstuciai.
Nes reikes persevus batus uzeiti i 3auksta (nes spinteles rusi, o klase ju 3a) ir dar pietu eis i valgykla, wc.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 08 28, 19:38)
jau sie gal labai minkstuciai.
Nes reikes persevus batus uzeiti i 3auksta (nes spinteles rusi, o klase ju 3a) ir dar pietu eis i valgykla, wc.

tada tikrai reik tvirtesniu padu drinks_cheers.gif
Atsakyti