Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos gydytojai Šiauliuose

QUOTE(saulyte33 @ 2014 04 09, 13:53)
Vaikai yra centrinėje poliklinikoje. Norime pereiti į Varpo šeimos centrą arba Alsavitą.
Neapsisprendžiu kurią gydytoją rinktis ar J.Čelutkaitę (Varpo g.) ar N.Kunickienę (Alsavitoje)? Gal turite rekomendacijų? Būčiau dėkinga, galima į a.ž.


As lankausi pas N. Kunickiene. Neturiu nusiskundimu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif....Gal kuri esat susidurus su Lieporiu seimos gydytoju centru ? Ten,mano dukros zodziais,dirba kazkokia sena gydytoja su atvipusiom lupom (tiesa,gal jai tuo momentu ta gydytoja sitaip pasirode)....As bandziau skambintis ir klaust kokia gydytoja vakar is ryto dirbo,bet man nesuteike jokios informacijos,o vaziuot ir tiesiogiai koliotis nelabai noriu....
Trumpai bandysiu nupiesti paveiksleli kas ivyko vakar. Mes gyvenam Ginkunuose,beet dukra studijuoja pietiniam esanciam Soc.mokslu fakultete,ir siuo metu kaip tik raso bakalauro darba,tad kiekviena diena vazineja i univera.Tad ir vakar ryte visi kilom-kas i darbus,kas i mokykla,o jai i univera reikejo.Isleke veluodama i autobusa,truputuka teko pabegti ,bet spejo i autika.Aisku ,ankstus rytas daug zmoniu,ji ilipo,sako atsisest nera kur.Atsikvepavau lyg ir nieko,bet kuo toliau tuo jai daresi blogiau.Sako pradejo trukti oro,kazkas uzspaude krutine,pradejo sirdis maskatuotis.Siaip ne taip ji datrauke iki akropolio (ji ten susitinka su bendrakurse,ir toliau jau pesciomis eina i fakulteta),tad tik islipus prie akropolio atsisedo ant suoliuko,sako akyse tik pabalo ir pradejo alpet.Drauge is to rajono ,tai nutempe i Lieporiu seimos centra pagalbos.Zmoniu ten buvo daug ir gydytoja tokia pagyvenus.Pirmi jos zodziai -narkomane? dukrai paneigus,sako-prisigerei vakar,dukra vel paneige,tai sako zoles apsirukei? Dukra sako as bandau jai paauiskint ,kad man truksto oro,kad stojasi sirdis,bet nenori net girdeti.Vel klausia is kur esi? Atsakymas-is Ginkunu.Tai kaip sako cia atsidurei is to kaimo???....Na ,trumpiau,kazkokia tai pagalba suteike,iskviete greitaja ir mes toliau savo nuotykius tesem priemime. Bet esme apie ka as norejau parasyti,kaip visi esam matuojami vienu matu,nesvarbu kas tu toks,kaip tu atrodai,bet tau is karto prilipdo etikete-narkomanas. As kaip mama labai nesmagiai jauciuos uz save,uz savo vaika,uz kitus zmones,kuriuos sitaip koneveikia....Tokia mano istorija
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2014 05 14, 09:08)
Labas rytas smile.gif....Gal kuri esat susidurus su Lieporiu seimos gydytoju centru ? Ten,mano dukros zodziais,dirba kazkokia sena gydytoja su atvipusiom lupom (tiesa,gal jai tuo momentu ta gydytoja sitaip pasirode)....As bandziau skambintis ir klaust kokia gydytoja vakar is ryto dirbo,bet man nesuteike jokios informacijos,o vaziuot ir tiesiogiai koliotis nelabai noriu....
  Trumpai bandysiu nupiesti paveiksleli kas  ivyko vakar. Mes gyvenam Ginkunuose,beet dukra studijuoja pietiniam esanciam Soc.mokslu fakultete,ir siuo metu kaip tik raso bakalauro darba,tad kiekviena diena vazineja i univera.Tad ir vakar ryte visi kilom-kas i darbus,kas i mokykla,o jai i univera reikejo.Isleke veluodama i autobusa,truputuka teko pabegti ,bet spejo i autika.Aisku ,ankstus rytas daug zmoniu,ji ilipo,sako atsisest nera kur.Atsikvepavau lyg ir nieko,bet kuo toliau tuo jai daresi blogiau.Sako pradejo trukti oro,kazkas uzspaude krutine,pradejo sirdis maskatuotis.Siaip ne taip ji datrauke iki akropolio (ji ten susitinka su bendrakurse,ir toliau jau pesciomis eina i fakulteta),tad tik islipus prie akropolio atsisedo ant suoliuko,sako akyse tik pabalo ir pradejo alpet.Drauge is to rajono ,tai nutempe i Lieporiu seimos centra pagalbos.Zmoniu ten buvo daug ir gydytoja tokia pagyvenus.Pirmi jos zodziai -narkomane? dukrai paneigus,sako-prisigerei vakar,dukra vel paneige,tai sako zoles apsirukei? Dukra sako as bandau jai paauiskint ,kad man truksto oro,kad stojasi sirdis,bet nenori net girdeti.Vel klausia is kur esi? Atsakymas-is Ginkunu.Tai kaip sako cia atsidurei is to kaimo???....Na ,trumpiau,kazkokia tai pagalba suteike,iskviete greitaja ir mes toliau savo nuotykius tesem priemime. Bet esme apie ka as norejau parasyti,kaip visi esam matuojami vienu matu,nesvarbu kas tu toks,kaip tu atrodai,bet tau is karto prilipdo etikete-narkomanas. As kaip mama labai nesmagiai jauciuos uz save,uz savo vaika,uz kitus zmones,kuriuos sitaip koneveikia....Tokia mano istorija


As tokio atvejo ramiai nepalikciau. Jei registraturoje jums nesuteikia informacijos kokia gydytoja dirbo, tai siulyciau kreiptis i ziniasklaida. Kad ir i vietini laikrasti ar televizija. Tos senos gydytojos isvis nebesiskaito su zmonemis. Senatve savo matyt daro ir Hipokrato priesaikos nebeprisimena fool.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif

labai teisingai, negalima palikt kaip niekur nieko. Gerai, kad gerai baigėsi, o jei kas rimčiau. Kai kokį bomžą atveža, tai tuoj apžiūri, paguldo šiltai į palatą, matot humaniškai žiūrėt reikia. o jauną mergaitę tai ir iškoliot negėda. Būtinai nueičiau ir pažiūrėčiau į akis tai senei, kas žino gal pačios anūkai narkomanai, kad visus vienu matu matuoja.

Stiprybės Jums ir sveikatos 4u.gif !!!!
Atsakyti
Tikrai sukaupkit jėgas ir nueikit išsiaiškinti. Taip negalima elgtis su žmonėmis. Jeigu jau gydymo įstaigos nesiskaito su žmonėmis, tai kas tada turi skaitytis? doh.gif
Atsakyti
As parasiau laiska to centro direktorei.Gavau atsakyma (kopijuoju)
Laba diena,
Labai atsiprašome,ši situacija nemaloni ir mums.Darbuotojai ir Jus priėmusi gydytoja supažindinti su Jūsų laišku.Dar kartą atsiprašau ir tikiuosi ,kad daugiau tokia situacija nepasikartos.


Pagarbiai direktorė V.Glodenytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munyte: 14 gegužės 2014 - 19:03
QUOTE(munyte @ 2014 05 14, 20:00)
As parasiau laiska to centro direktorei.Gavau atsakyma (kopijuoju)
Laba diena,
Labai atsiprašome,ši situacija nemaloni ir mums.Darbuotojai ir Jus priėmusi gydytoja supažindinti su Jūsų laišku.Dar kartą atsiprašau ir tikiuosi ,kad daugiau tokia situacija nepasikartos.


Pagarbiai direktorė V.Glodenytė

Pasikartos - nepasikartos, bent jau situaciją žino...
Atsakyti
Sveikos, šiandien prisirašiau Šiauliuose centre poliklinikoje, prirašė prie gyd. Čečinos, gal kas žinot kokia ji? Skaičiau šią temą ir neradau nieko apie ją... Pas gydytoją nebuvau jau ne vienus metus, kalta būtent gydytoja, tokia nemaloni, tai baisu ir pas kitus eit paliko, bet jau reikia būtinai, norėtųsi žinot, bent jau kaip nusiteikti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemėgstu pieno @ 2014 09 18, 18:43)
Sveikos, šiandien prisirašiau Šiauliuose centre poliklinikoje, prirašė prie gyd. Čečinos, gal kas žinot kokia ji? Skaičiau šią temą ir neradau nieko apie ją... Pas gydytoją nebuvau jau ne vienus metus, kalta būtent gydytoja, tokia nemaloni, tai baisu ir pas kitus eit paliko, bet jau reikia būtinai, norėtųsi žinot, bent jau kaip nusiteikti.  smile.gif

dukra mano buvo automatiskai pas ja perrase, kai musu gyd isvyko.. tai tas buvo pries pora metu kazkur.. nu man nepatiko.. aisku, ji tada buvo katik baigusi, nepatyrusi gal dar.. nu man nepatiko, mes persirasem pas kita..
Atsakyti
Kokia vaiku gydytoja ir kodel rekomenduotumete Dainu poliklinikoje? 4u.gif
Atsakyti
Jau senokai kas cia rase apie gerus Siauliu seimos gydytojus. ax.gif Gal galetumet vel pasidalinti savo atsiliepimais apie juos? pas ka rekomenduotumete registruotis? unsure.gif buvau pas viena taip aklai uzregistruota, kai persikeliau gyvent i Siaulius ir reikejo tik pazymos darbui del sveikatos, bet susidurus su ja istikus ligai labai nusivyliau sios gydytojos mastymu bei poziuriu i ligos gydyma... verysad.gif Noreciau pakeisti, tik nzn i kokia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geinela @ 2015 10 13, 21:53)
Jau senokai kas cia rase apie gerus Siauliu seimos gydytojus.  ax.gif Gal galetumet vel pasidalinti savo atsiliepimais apie juos? pas ka rekomenduotumete registruotis?  unsure.gif buvau pas viena taip aklai uzregistruota, kai persikeliau gyvent i Siaulius ir reikejo tik pazymos darbui del sveikatos, bet susidurus su ja istikus ligai labai nusivyliau sios gydytojos mastymu bei poziuriu i ligos gydyma... verysad.gif Noreciau pakeisti, tik nzn i kokia... unsure.gif

sveiki, aš patenkinta savo šeimos gydytoja Loreta Ulienė, bet kiek girdejau pas ją jau neberegistruoja nauju pacientų. Klinika Aksavita
Atsakyti