Įkraunama...
Įkraunama...

Man amžinai šalta

QUOTE(manu @ 2006 01 14, 15:25)
nezinau, kur tokia tema deti, tiksiuosi tiks siame skyrelyje  4u.gif

turiu tokia beda - pastoviai salu  blush2.gif
nebezinau kaip apsirengti  ir  ka daryti, kad nejausti to bjauraus salcio.
o gal yra kitokiu budu pagerinti savijauta, ga kokia akupunktura padetu  rolleyes.gif

drabuzius ziema nesioju tik vilnonius, ir dar keliais sluoksniais. batai butinai storu padu ir su kailiu. be kepures ir  saliko ne zingsnio is namu.  paltas nesildo  blush2.gif  butinai reikia naturaliu kailiniu. ai, vienas vargas  - graziai rengtis be sansu, negaliu  schmoll.gif  uztat varvanti nosis pastoviai garantuota  schmoll.gif

tikrai, kaip kažkas minėjo, sportas padeda. Reikia daugiau judėti, nebūtinai vaikščioti į klubą. Kažkur skaičiau, kad labai gerai per dieną kelis kartus padaryti labai intensyvią trumpą mankštą - pvz., 5 min šokinėti per virvutę tongue.gif arba pritūpimai, jogos pratimai apšilimui - čia kas kam patinka. Tokiu būdu pagreitėja pulsas, pagerėja kraujotaka. Čia ir laikantis dietos labai geras būdas.

O kas liečia apsirengimą, tai aš jau senai pastebėjau, kad apsirengti šiltai ne visada yra tas pats kas apsirengti storai tongue.gif . Kartais plonytės vilnos megztukas gali šildyti ne prasčiau nei storiausias megztinis.

Ir dar labai padeda karštos žolelių arbatėlės tongue.gif
Atsakyti
kada jau mūsų tiek daug, Bendraminčiuose galim atidaryti temą "varliagyviai renkasi čia" bigsmile.gif
Atsakyti
kas dėl batų ir kojinių, tai aš turiu patirtį, kad kuo storesnės kojinės ir kuo tampriau apsiauni, tuo šalčiau wink.gif
Reikia plonyčių, bet naturalių medvilninių kojinyčių ir, aišku, gerų batų wink.gif
Aš, kadangi kerzus nešioju, tai mano koja nebešala žiemą smile.gif
Atsakyti

as irgi pastebejau, kad koja nesaltu ji butinai turi buti laisva. as zieminius batus visada perku bent vienu dydziu didesnius. geiausia, kad batai butu lasvi esant kojai su kojine. dar reikia, kad batu padas butu storas ir isideti siltus vitpadzius.
bet jeigu stovi ilgiau vienoj vietoj, ta prasme nejudi, vis tiek kojos pradeda salti schmoll.gif , man jauciu reiktu sildomu batu biggrin.gif
Atsakyti
padeda tik sportas, pati isbandziau biggrin.gif biggrin.gif liuks!
Atsakyti
o jojoj kaip man si beda artima...
sala kojos nepaprastai,nors ir tik -2 - -3 kieme,o as su vilnoninem kojinem,su kailinem pirstinem.atrodo,kad as varle,o ne zmogus.net ligu ilgai kratausi,nes kraujotaka tragiska.ziema gyventi negaliu!!!
o tikrai pritariu,kad turi buti nesuspausta kojyte,daug vietos. o ka patartumet be sporto?gal kokius lasiukus ar preparatus esat naudojusius? mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau senai senai dar mokyklos laikais vaiksciojau melynom lupom ir rankom!vaiksciojau apsimuturiavusi silciausiais megztukasi!klasiokai juokdavosi bet ir praejus jau tiek daug laiko man vis dar salta!net sia vasara praleidau ten kur kas dien po 30ir daugiau karscio bet man koju oda stirdavo nuo salcio!nebezianu ka daryt!sportuot dabar tikrai nesportuosiu nes as nestuke.gif tad geriau palauksiu kol viskas praeis ir pulsiu i sporto sale fitness3.gif gal pades! g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigree81 @ 2006 01 16, 18:15)
o ka patartumet be sporto?gal kokius lasiukus ar preparatus esat naudojusius? mirksiukas.gif

bandziau sildanti tepala, tikrai demesio nevertas daiktas, jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as i Jusu gretas,nes saltisius esu kaip reta blush2.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi amžinai sušalus. Jau net pripratau ax.gif Tik vyras dar pyksta, kaiį lovą su kojinėm įsiropsčiu blush2.gif Bet kitaip negaliu doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif na va ir as prisijungsiu prie jūsų biggrin.gif .. Kai tik baigiasi vasara, vel pradedu jos laukti, nes zinau kad teks šalti, drebėti... brrrrrrrrr... Kad ir kiek beprisivilkčiau, vistiek nepadeda... Kartais darbe net pirštines užsidedu bigsmile.gif biggrin.gif ..
o prieš kelis metus turėjau tokia bėdą, kad negalėjau ilgiau vasarą ežere paplaukioti, pradėdavo tinti galūnės, kūnas atrodydavo lyg subraižytas, kreipiausi į medikus, tai nustatė šalčio alregiją.. Kas baisiausia, kad nuo jos nėra jokių vaistų... Ir dabar ilgiau vandenyje neužsibūnu, nes žinau kad geruoju nesibaigs... taigi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 17, 00:32)
Aš irgi amžinai sušalus. Jau net pripratau ax.gif Tik vyras dar pyksta, kaiį lovą su kojinėm įsiropsčiu blush2.gif Bet kitaip negaliu doh.gif


net smagiau pasidarė, kad netik aš einu miegot su kojinėmis ax.gif . blush2.gif Dar pasakysiu, kai jau labai labai šalta būna,aš prisipilu tokią guminę pūslę(termoforą) įsimetu į lovytę , sušyla kojytės ir galiu užmigt. 4u.gif
Atsakyti