Įkraunama...
Įkraunama...

TARO VIII - tęsiame toliau

QUOTE(Sublime @ 2010 08 23, 10:08)
Tai viskas gerai  bigsmile.gif pergalė, valdžia, valios jėga, užtikrintinumas  bigsmile.gif manau, kad tu puikiai valdai savo kaladę....


arba ji mane unsure.gif

Siandienos korta - DA Pasaulis, turetu buti gera diena smile.gif ko visoms ir linkiu .
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2010 08 23, 08:49)
Sveikutes,

Paklausiau Golden kalades, kokie musu santykiai, tai gavau atsakyma Tauriu 5. Tad ne kas. Na bandysiu prisijaukinti  4u.gif  Gal susidraugausime.

Kol kas turbut jos ir netikslinga klausineti, gal geriau naudoti senaja Waito kalade? Ar net jei nesame labai susidraugave, atsakymai turi buti teisingi?


Tu gi klausi ne apie buitine kasdienybe, o apie santyki su viena energetiskai stipriausiu kaladziu...Tai ir pamastyk placiau.....Kas yra 5...Jod-he-shin-vau-he....IX-XVII-XX-V-XVII....Pentograma mirksiukas.gif Tai ko gi "ne kas" ? bigsmile.gif Galeciau daugiau prirasyti sia tema, bet jei bus idomu, pati susirasi....Pvz. Didziojo darymo formules ir 5 (pentogramos) rysi... bigsmile.gif Ir paaiskes, kad netgi labai kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar pastebejau toki dalyka.
Pries 5-6 m. draugas vaziavo i uzsieni. Tada istraukiau 5 diskus ir 6 kardus. Vakar del keliones Obuoliu delciai istraukiau irgi tas dvi kortas. Jau kai baigiau interpretacija prisiminiau sias dvi kortas. Ir tada pamasciau o kaip gi tada draugo kelione klostesi.
DA Zvaigzde as nelabai suprantu ir jauciu. Bet karta ja istraukiau pazistamai i klausima "kas ivyks jei ji vaziuos pas vyra i uzsieni" . Jinai isvyko ir ten pastojo.
Atsimenu dar daugybe klausimu ir kokios kortos i juos atasake ir kaip klostesi ivykiai po to. Ir taip as atrandu "savas" kortu reiksmes. Supratimas deliojasi kaip koks lego ar mozaika. Todel man kita karta nesinori skaityti ka apie kortu reiksmes raso knygos. Bijau kad "nesudrumstu" jau kazkokio zinojimo.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 08 23, 10:24)
Tu gi klausi ne apie buitine kasdienybe, o apie santyki su viena energetiskai stipriausiu kaladziu...Tai ir pamastyk placiau.....Kas yra 5...Jod-he-shin-vau-he....IX-XVII-XX-V-XVII....Pentograma  mirksiukas.gif  Tai ko gi "ne kas" ? bigsmile.gif Galeciau daugiau prirasyti sia tema, bet jei bus idomu, pati susirasi....Pvz. Didziojo darymo formules ir 5 (pentogramos) rysi... bigsmile.gif Ir paaiskes, kad netgi labai kas  mirksiukas.gif


Chiromante, labai aciu. Labai idomiai viska susiejote 4u.gif Man iki tokio 'priejimo' kaip iki Romos pesciomis, tad net nesusivesciau i tai atsakymo. Labai idomu. Butinai pasidomesiu apie Didziojo darymo formules ir pentograma.
Atsakyti
Azu, mano ištrauktas Taurių Riteris dėl profesijos. Gal esi politikė ar advokatė g.gif O gal tai galėtų būti susiję su visuomenine veikla.

Nors Taurių Riteris susijęs su didelėm emocijom , bendravimu ir tai galėtų būt susiję su menais, muzika, gamta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 08 23, 11:15)
Azu, mano ištrauktas Taurių  Riteris dėl  profesijos. Gal esi politikė ar advokatė g.gif O gal  tai galėtų būti susiję su visuomenine veikla.

Nors Taurių Riteris susijęs su didelėm emocijom , bendravimu ir tai galėtų būt susiję su menais, muzika, gamta smile.gif


Truputį žiūrėjau ir numerologiškai, ir astrologiškai pagal prieš tai kritusias kortas - linkmė tokia pati - labai aktyvi veikla (gali būti net su kelionėmis), susijusi su soc. gyvenimu, gamta, menais, literatūra. Puikiai realizuotų save ir kaip advokatė, ir kaip žurnalistė, ir kaip renginių organizatorė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2010 08 23, 11:25)
Truputį žiūrėjau ir numerologiškai, ir astrologiškai pagal prieš tai kritusias kortas - linkmė tokia pati - labai aktyvi veikla (gali būti net su kelionėmis), susijusi su soc. gyvenimu, gamta, menais, literatūra. Puikiai realizuotų save ir kaip advokatė, ir kaip žurnalistė, ir kaip renginių organizatorė smile.gif


Apie renginių organizavimą buvau irgi pagalvojusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 08 23, 11:35)
Apie renginių organizavimą buvau irgi pagalvojusi. smile.gif


Belieka sulaukt Azu komentaro biggrin.gif
Atsakyti
Ka as galiu pakomentuoti.
Visi Astrologai, pas kuriuos esu buvusi, sake kad man geriau tiktu rasyti, o ne skaiciuoti. Darbas su menais, groziu, galbut vadovaujamas darbas grozio industrijoje. Viena is viso sake , galvojau "kokia cia menininke pas mane ateis " smile.gif. Tiktu su reklama, zurnalistika, destytojavimas, kaimo turizmas, gamta.
Bet kas del menu... tai man rankos ne is tos vietos dygusios. Nebent literatura, bet kur jau kai tiek klaidu darau smile.gif
O del renginiu organizavimo, nieko panasaus siame gyvenime nedarau, nebent kokiam renginy, kai reikia kazka sugalvoti o nera lyderio, tada man neblogai sekasi suvadovauti ir ideju is kazkur atsiranda .
Atsakyti
Ar nebusi kokios nors sodros, mokesciu, buhalterijos ar panasios istaigos darbuotoja?
Atsakyti
Bent esu pastebejus, kad kartais dirbi ne ta darba, kas yra tavo nataliniam astro, bet tavo darbas pasirodo tinka pagal bendras charakteristikas to zodiako zenklo.

Azu, gal tau taip tinka?
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 23, 12:59)
Bent esu pastebejus, kad kartais dirbi ne ta darba, kas yra tavo nataliniam astro, bet tavo darbas pasirodo tinka pagal bendras charakteristikas to zodiako zenklo.

Azu, gal tau taip tinka?


Ne visai smile.gif gal biski ne savo lekstej sedziu sad.gif gal surasiu savaja , jei pasiseks siame gyvenime smile.gif
Atsakyti