Įkraunama...
Įkraunama...

Pramoginiai Lotynų Amerikos šokiai

Gal galėtumėte pagelbėti ir pasakyti iš kur būtų galima parsisiūsti muzikos lotynams. blush2.gif
O gal kas turi sarašą tinkamų dainų. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meelisaa @ 2011 02 01, 17:37)
Gal galėtumėte pagelbėti ir pasakyti iš kur būtų galima parsisiūsti muzikos lotynams.  blush2.gif
O gal kas turi sarašą tinkamų dainų. Ačiū.  4u.gif

as ieskau cia http://www.wrzuta.pl/
pvz cha cha http://www.wrzuta.pl...audio/cha cha/1
ir siunciuosi per cia http://www.sciagnik.net/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 01 vasario 2011 - 19:28
O yra lankiusių pas keletą mokytojų, kas galėtų palyginti kaip yra pas vienus ir kaip pas kitus?
Aš galiu palyginti iš dviejų lankytų.
Pirmas yra Dileksa, (jei neklystu). Užsiėmimai vykdavo po du kartus per savaitę. Per vieną pamoką pamokindavo po penkiolika- dvidešimt minučių tai valsą, tai svingą, tai tango, tai dar kažką. Paskui kitą pamoką kartodavosi tas pat, tik dar prisimindavom žingsniukus, išmoktus anksčiau. Rezultate po pusmečio anei vieno šokio dorai šokti nemokėjom. kaip už tokį progresą apie šimtą litų per mėnesį mokėti manau yra per daug.
Antri šokiai, kuriuos lankiau buvo lindy hop'as. Ten iš esmės per triskart saveitėje vykstančias pamokas mokindavo vieno šokio ir jo variantų (lėčiau, greičiau). Mokindavo vis naujų žingsnelių, variacijų, mokindavo improvizuoti, kad galėtum iš išmoktų žingsnelių prisitaikydamas prie muzikos suimprovizuoti šokį. Ir ten nuolatos (kas penkias minutes) reikėdavo keistis partneriais. Rezultate kekvienas vaikinas privalėjo išmokti vesti partnerę, merginos- būti vedamos, o ne prisitaikyti prie savo nuolatinio partnerio. Užsiėmimų kaina, kaip ne keista, dvigubai mažesnė nei pramoginių šokių. Gali būt todėl, kad jie stengėsi sukurti šito šokio bendruomenę. Gal dabar jau ir daugiau prašo. Nežinau, nes teko kuriam laikui užraukti šokius. Bet kai paaugs vaikas, tai būtinai liesimės atgal į šokėjų gretas.
Gal dar smagu būtų kažkada lotynų šokius palankyti.
Atsakyti
QUOTE(Barzdotas @ 2011 01 10, 23:10)
Klausimas is kitos operos.
Pavelaves (gyvenimo tekmes prasme) sumasciau eit sokiu pasimokyt.
Maniau tai masinis reiskinys, pasirodo nelabai. Noretusi sokt bendraamziu gretose (kam uz 40  biggrin.gif ) - kokie pramoginiu sokiu klubai (pradedanciajam) tokius surenka?
Nuejau i VRM, o ten jaunimelis, ar Piekautaites tas pats? Gal dar kur yra tokiems "atsilikeliams"?  blush2.gif

mes Petreikio sokiu studijoj sokam, tai amzius apie 30-40, dar Kristinoss sokiu studijoj galima susiorganizuot kelias poras grupinei pamokai jei turit bendraamziu norinciu sokt. As noreciau dar atskirai salsos karta i savaite, bet irgi daugumoj jaunimelis... smile.gif
Atsakyti
Nerealios salsos pamoku kainos D-Dance Akademijoje tongue.gif
Gal kas lankot? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, šokėjos 4u.gif

Aš vasarą po mokslų žadu sugrįžti į Lietuvą ir noriu per tą laiką, kol būsiu, su SB pramoginius šokius palankyti (tai būtų liepa - rugsėjo vidurys), bet va, nerandu niekur tokių užsiėmimų, kurie būtų vasarą organizuojami. Jokių grupių nerenka, visur tik rudenį prasideda. Gal turit šiuo klausimu kokių gerų naujienų, kur būtų galima surasti grupę būtent vasarai? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, šokėjėlės, ar galit kas patarti, kur Kaune smagiausia lankyti solo Latino? Na, ir ne paauglė jau aš blush2.gif Virš 30, o šokt ir pajudėt labai noriu. Matyt, vakarykštis filmas "Purvini šokiai" įspūdį padarė blush2.gif Beje, gal kas žinote panašių filmų? Labai gražūs tokio tipo man blush2.gif
Atsakyti
mes bandysim BOOGIE DANCE, nes arciausiai namu smile.gif niekada nelankem,tai labai laukiu smile.gif
Atsakyti
Ahoy, tai kur sokat solo latino, kur boogie sokat Kaune? Aš vėl noriu šoooookt bigsmile.gif Gal kas šokat pas Džineta (ŠPC)? Jetus, pramazinau grupės rinkimą, bet gal būtų galima prisiungti ir pasivyt.. man latino lb lb smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kreipiuosi i tas kurios, jau yra sokusios ne karta ir turi sokiu avalines batelius, ka rekomenduotumete, patartumete perkant naujus batelius? 4u.gif

Papildyta:
mes su vyru sokam pramoginius sokius, neseniai tik pradejom bet labai patinka, musu seimai asmeniskai sokiai padejo dar labiau tapti artimesniais, daugiau laiko praleidziam kartu, megstam ir pasisukti namuose ant parketo:) smagu:) patariu tikrai daug kam 4u.gif

taigi ruosiuosi pirkti batelius, esu siek tiek girdejusi apie kulniuku auksti, kulniuko padeti, bet labai mazai informacijos apie turiu, gal galetume ja pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(lotoso.ziedeliss @ 2012 03 28, 12:26)
Sveikos merginos, kreipiuosi i tas kurios, jau yra sokusios  ne karta ir turi sokiu avalines batelius, ka rekomenduotumete, patartumete perkant naujus batelius? 4u.gif

http://dancemania.lt...ute=common/home
Atsakyti
QUOTE(lotoso.ziedeliss @ 2012 03 28, 12:26)
Sveikos merginos, kreipiuosi i tas kurios, jau yra sokusios  ne karta ir turi sokiu avalines batelius, ka rekomenduotumete, patartumete perkant naujus batelius? 4u.gif


Specialiai batukų nesisiuvau ir reikalavimų nežinau, bet man patogiausia šokt su 5-6cm kulniuku, o svarbiausia, kad padas nebūtų amortizuojantis, nes kitaip suktis bus sunku smile.gif
ir dar sakė šokių mokytoja, kad geriau būtų bateliai su dirželiu per viršų smile.gif
Atsakyti