Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasipuošia Jūsų dukrytės papuošalais?

Sveikos mamytės 4u.gif
neradau tokios temutės, bet būtų labai įdomu sužinoti, ar pasipuošia jūsų mergatės vaikiškais papuošalais? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2010 08 17, 15:45)
Sveikos mamytės  4u.gif
neradau tokios temutės, bet būtų labai įdomu sužinoti, ar pasipuošia jūsų mergatės vaikiškais papuošalais?  ax.gif  ax.gif


Specialiai papuošalų neperkam, man kažkaip negražu mažos mergaitės apsikarstę blizgučiais, bet mamos papuošalus mėgsta "matuotis" biggrin.gif
Atsakyti
megsta ir mano, mociutes papuosalus matuotis, o turi savo, kuriais ir pasipuosia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 08 17, 19:02)
megsta ir mano, mociutes papuosalus matuotis, o turi savo, kuriais ir pasipuosia ax.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2010 08 17, 23:57)

o berniukai tikriausiai irgi megsta "pasimatuoti" mamu grozybes? rolleyes.gif
Atsakyti
mano papuosalais - ne.
Mano daiktai yra mano daiktai ir prie ju kitiems lysti be atsiklausimo nevalia. O man paciai kazkaip visiskai nekyla savo papuosalus deti vaikui - ne ta maziaus grupe. Veliau paauglysteje ziuresim - gal ir skolinsiu, o gal ka ir atiduosiu.

Savo papuosalu dukra kazkiek turi, kartais uzsideda, bet didelio poreikia jiems nereiskia.
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 08 18, 05:59)
o berniukai tikriausiai irgi megsta "pasimatuoti" mamu grozybes?  rolleyes.gif

nea, uzsideti tikrai nesiverzia, bet is stalciu ishtraukia 4u.gif
Atsakyti
oi puosiasi, turi ji nemazai grandineliu, karoliu, vis ja palepina kas nors, auskaru (prie ausies) apyrankiu. O savo tai jau as neduodu ir ji niekada net neima, nes jie padeti tokioje vietoje, kur jai negalima. Mano dukrai 5.8
Atsakyti
tai zinoma biggrin.gif ax.gif mazoji dama ji pas mumis biggrin.gif
Atsakyti
manaisiais ji bando pasipuosti retsykiais,bet slapcia ,nes zino kad mano daiktu imti nevalia biggrin.gif o is savuju turi pakankamai,bet va ji is namu apsikarscius neiseina,nebent su kokiu ziedeliu g.gif
Atsakyti
Manoji puošiasi,bet retai.turi savo dėžutę su karoliais,apyrankėm,žiedukais.Tai dažnai juos perdelioja,pakilnoja,pasimatuoja ir sudeda į vietą smile.gif
Atsakyti
Manoji taip pat turi savo dezute su savo grozybem tai dabinas pastoviai biggrin.gif ,nors kartais yra noras ir manaisiais pasidabinti lotuliukas.gif
Atsakyti