Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinės Amerikos Valstijos

QUOTE(merilda @ 2009 06 01, 23:52)
iš Varšuvos skrisime į Londoną (ten 7 val turesim laukti) ir tada i JAV. ar tas 7 val galėsim praleisti kur norim? ar nebus galima išeiti iš orouosto?  nieko aš nežinau, pirma tokia didelė kelionė    blush2.gif


O ką jūs kaliniai kokie? biggrin.gif
Aišku galimą, tik jau išėjus iš tranzitinės zonos atgal eisit vėl per visas patikras mirksiukas.gif
Bet aš kada skrendu su tiek laukimu persėdimuose visada išeinu į lauką, man mirk gyvenk norisi gryno oro, ir parūkyt lauke, o ne tuose mažučiuose rūkomuosiuose blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dimming @ 2009 06 01, 12:47)
Super! bus uz ko uzsikabinti smile.gif Dar karta labai aciu!


Aš kiek kartų pirkau vietinius reisus visada būdavo pigiausi per airtran avialinijas smile.gif
Bet kaip pvz pasakysiu apie kainas, per porą savaičių kaina paaugo 100 dolerių doh.gif nes žiūrėjau prieš porą savaičių kada reikėjo kaina buvo 99 doleriai iš West Palm BEach per Atlanta į Chicago, o po dviejų savaičių kaina pasidarė 198 doleriai ir teko pirkt doh.gif
Atsakyti
Kokie garsus pastatai, tiltai, aikstes ir gatves NYC - jau issiaiskinau. Mane domintu NYC naktinis gyvenimas, dienos atrakcijos (kaip pvz., aplink Bangkoka ir jame yra tetralizuoti vakariniai pasirodymai, istorinis parkas, kur gali elektromobiliu per pusdieni apvaziuot ji, sustot, pasifotkint, nusipirkt suvenyru, kaip Pattajoj yra garsusis transvestitu show, sex turizmas, tigru, gyvaciu ir krokodilu fermos). Domina visa egzotika - t.y. tai, ko nera LT. Dar domina laukine gamta - bet turbut jos aplink NYC nera.
Ka patartumet aplankyt? Lonely Planet aprasytos tik "kulturingos" lankytinos vietos (pastatai, parkai ir t.t.). Kas ten yra gero ne is kulturos srities?
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2009 06 02, 16:15)
kas galėtų pasidalinti info?
kiek kvepalų buteliukų galima nusipirkus duty free neštis į lektuvą skrendant iš USA?
būčiau labai dėkinga  4u.gif
(užsisakė draugės, kad parvežčiau, tai suabejojau dėl leidžiamo kiekio)


limitas tikrai yra, bet nezinau koks. O jus i Lietuva parskrisit? Si info turetu but muitines puslapyje wink.gif
Kai mes grizinejom, tai kiekvienas su savim turejom bent po 3-4 buteliukus, bet kadangi leidomes ne Lietuvoj, tai problemu nebuvo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Archideja @ 2009 06 02, 17:02)
Kokie garsus pastatai, tiltai, aikstes ir gatves NYC - jau issiaiskinau. Mane domintu NYC naktinis gyvenimas, dienos atrakcijos (kaip pvz., aplink Bangkoka ir jame yra tetralizuoti vakariniai pasirodymai, istorinis parkas, kur gali elektromobiliu per pusdieni apvaziuot ji, sustot, pasifotkint, nusipirkt suvenyru, kaip Pattajoj yra garsusis transvestitu show, sex turizmas, tigru, gyvaciu ir krokodilu fermos). Domina visa egzotika - t.y. tai, ko nera LT. Dar domina laukine gamta - bet turbut jos aplink NYC nera.
Ka patartumet aplankyt? Lonely Planet aprasytos tik "kulturingos" lankytinos vietos (pastatai, parkai ir t.t.). Kas ten yra gero ne is kulturos srities?


Is dienos atrakciju galeciau pasiulyti Six flags atrakcionus, bet jie yra uz NY. Del naktinio gyvenimo nieko negaliu patart smile.gif o del laukines gamtos, tai aplink NY vargu ar rasit biggrin.gif
O kiek laiko planuojat but NY?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 02 birželio 2009 - 16:11
QUOTE(VilkoSesuo @ 2009 06 02, 09:15)
kas galėtų pasidalinti info?
kiek kvepalų buteliukų galima nusipirkus duty free neštis į lektuvą skrendant iš USA?
būčiau labai dėkinga  4u.gif
(užsisakė draugės, kad parvežčiau, tai suabejojau dėl leidžiamo kiekio)


duty free apsipirkineti galima, bet siaip ten niekuo nepigiau, pigesniu kvepalu gausi paprastose parduotuvese JAV wink.gif


QUOTE(Archideja @ 2009 06 02, 10:02)
Kokie garsus pastatai, tiltai, aikstes ir gatves NYC - jau issiaiskinau. Mane domintu NYC naktinis gyvenimas, dienos atrakcijos (kaip pvz., aplink Bangkoka ir jame yra tetralizuoti vakariniai pasirodymai, istorinis parkas, kur gali elektromobiliu per pusdieni apvaziuot ji, sustot, pasifotkint, nusipirkt suvenyru, kaip Pattajoj yra garsusis transvestitu show, sex turizmas, tigru, gyvaciu ir krokodilu fermos). Domina visa egzotika - t.y. tai, ko nera LT. Dar domina laukine gamta - bet turbut jos aplink NYC nera.
Ka patartumet aplankyt? Lonely Planet aprasytos tik "kulturingos" lankytinos vietos (pastatai, parkai ir t.t.). Kas ten yra gero ne is kulturos srities?


parasyk savo klausima i mamu uzsienyje subforuma niujorkieciu tema - ten tau is vietiniu puses parasys, kur ten karstosios vietos yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2009 06 02, 18:37)
duty free apsipirkineti galima, bet siaip ten niekuo nepigiau, pigesniu kvepalu gausi paprastose parduotuvese JAV wink.gif
...


ačiū už atsakymą 4u.gif
aš pati nesu susidūrus su tuo, tačiau JAV 5 metus praleidusi mergaitė sakė, kad duty free pigiausia g.gif

dar man kilo klausimas dėl to kiaulių gripo. Vis dar atsiranda žmonių, grįžusių iš JAV, kuriems pasireiškia tas gripas (šiandien delfyje rašo apie Ukrainos atvejį).
Ir mane tai pradėjo labai neraminti, buvau tikra, kad iki mūsų kelionės viskas aprims... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2009 06 03, 10:30)
ačiū už atsakymą  4u.gif
aš pati nesu susidūrus su tuo, tačiau JAV 5 metus praleidusi mergaitė sakė, kad duty free pigiausia  g.gif


duty free kainos tikrai didokos. Nebent butu kolia akcija, kad perkant pvz. 3 buteliukus kvepalu duotu 30 proc. nuolaida. Mum keleta kartu buvo taip, kad i duty free parduotuves net neileisdavo, jeigu skrydis budavo amerikos viduje. Jeigu busit vienoj vietoj ilgiau, siulyciau uzsisakyti is interneto smile.gif arba galit is Lietuvos uzsisakyt, o paskui parsivezt.
As pati taip padariau, uzsisakiau prekes is Lietuvos ir griztantys zmones is JAV man jas parveze smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 03 birželio 2009 - 13:06
Sveikos, vakar buvau San Diego, l.grazus ir tvarkingas miestas, tinkamas gyventi seimom vaikais, buvom zoo, tai tokio zoo nemacius dar=)pats miestas paliko ispudi, aisku man L.A labiau, gal todel dar kad naktinis gyvenimas labiau rupi, bet siaip suzaveta mirksiukas.gif
Atsakyti
Pernai buvau balandi- geguzi Floridoje(Tampa) skridau per Atlanta.
Ruosiuosiu spalio -lapkricio men, bilietus ismeta per Vasigtona. Kaip ten oro uostas. Man tai labai patiko Atlanta. Gal kas galvojat tokiu laiku skristi.
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 06 18, 23:41)
Jeigu kam reikia kompanijos skrendant galiu palaikyti bet kada tik bilietus nupirkit cool.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif manau daug kas sutiktu kompanija palaikyt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(apolionija @ 2009 06 18, 16:30)
Ruosiuosiu spalio -lapkricio men, bilietus ismeta  per  Vasigtona. Kaip ten oro uostas.


As skridau is Vasingtono i Majami. Vasingtone oro uostas nera didelis. Viskas ten aisku ir paprasta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 06 19, 03:12)
thumbup.gif  manau daug kas sutiktu kompanija palaikyt  lotuliukas.gif
Papildyta:
As skridau is Vasingtono i Majami. Vasingtone oro uostas nera didelis. Viskas ten aisku ir paprasta wink.gif


Visi oro uostai JAV panasus, ta prasme pagal dydi jeigu lyginant. Visuose yra aiskus zenklai kur ir ko eiti, galu gale pas darbuotojus galima pasiklausti... Is LT bilietu ieskant, tranzitinis oro uostas tikrai neturetu buti nusprendziamas faktorius wink.gif Jau mano mama anglishkai ne bum bum nesnekedama susigaudo tiek Europoj tiek cia JAV, tai neprazusit ir jus wink.gif
Atsakyti
sakykit, ar yra tiesioginiu skrydziu is Rygos i Cikaga?
Atsakyti


QUOTE(kovinukė @ 2009 06 20, 09:44)
sakykit, ar yra tiesioginiu skrydziu is Rygos i Cikaga?


ne smile.gif
Atsakyti