Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(BUCI @ 2010 09 15, 12:23)
Mergaitės, gal galėtumėte man pagebėti. Gimtadienio proga noriu iškepti daug mažų tortukų (geriau viena žvakutė ir daug tortų  biggrin.gif ). na tokio mažumo, kad vienam žmogučiui būtų kaip tik porcija tortuko. Gal turite kokių minčių? nes net neįsivaizduoju kokį tortą kepti, nei kaip daryti. Ačiū už bet kokią pagalbą.

kepciau viena dideli kvadratini biskvita, pertept, ir paskui supjaustyt arba su stikline ispaust - ir bus tortukai, aptept kremu ir kokia glyte ant virsaus ax.gif
Atsakyti
Oi , zuliaska, kiek nauju torciuku receptu mmmmmmmmmmmmmmmm
Atsakyti
Merginos,turiu toki klausima-biskvitui Stiklo sukes tortui reikia 1,5 (ousantro)kiausinio,kaip tai reikia padaryti?As kepsiu tikriausiai dviguba norma is 3 kiausiniu g.gif ,nes nezinau kaip atskirti,aciu uz pamokymus is anksto smile.gif
Atsakyti
Mergaites ir man reikia pagalbos blush2.gif
Darysiu viena porcija MMG ir naudosiu Cipciuko baltarusiskus dazus, pasakykite kiek mazdaug reikia deti tu miltuku i sirupa? g.gif ant saukstelio galo, puse arbatinio saukstelio...? blush2.gif
Spalva butu zalia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2010 09 16, 11:15)
Mergaites ir man reikia pagalbos  blush2.gif
Darysiu viena porcija MMG ir naudosiu  Cipciuko baltarusiskus dazus, pasakykite kiek mazdaug reikia deti tu miltuku i sirupa?  g.gif  ant saukstelio galo, puse arbatinio saukstelio...? blush2.gif
Spalva butu zalia  4u.gif

Ziurint kokios zalumos Jus norite. As , jei darau macvyna, beveik visa pakeli suberiu raudonos
Atsakyti
Sveikutes,
kepu siandien tortuka. Pirmakarta bandau biskvita su riesutais. Galvojau, kad nieko nesigaus, bet atrodo nieko. Na dar beliks idara sugalvoti. Ir kai bus padarytas ir isragautas idesiu foto ir receptuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2010 09 16, 12:51)
Ziurint kokios zalumos Jus norite. As , jei darau macvyna, beveik visa pakeli suberiu raudonos


Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Laba,
gal kas galėtų paprotyt, kokiais pavadinimais ieškot drugelių, gėlyčių formų ebay? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2010 09 16, 16:59)
Laba,
gal kas galėtų paprotyt, kokiais pavadinimais ieškot drugelių, gėlyčių formų ebay?  blush2.gif


Daugiausia tokius drugelius naudojam, o gėlyčių čia gali visokių pavadinimų pasieškot arba čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 09 16, 11:51)
reikia 1,5 (ousantro)kiausinio,kaip tai reikia padaryti?

Du mažiukus imk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 09 17, 07:12)
Du mažiukus imk  mirksiukas.gif


aš dedu du ir bėdų nekilo mirksiukas.gif labai purus man šis biskvitas thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,

Na, pasakykit kokį kepimo popierių naudoti, kad lakštai nepriliptų ir gerai nusiimtų rolleyes.gif
Atsakyti