Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(jurate_b @ 2010 10 29, 20:11)
as kepiau 24 cm formoj ant 170 laipsniu. Is pradziu lyg ir viskas buvo grazu, iskilo toks kos turi buti (dejau irgi 2 saukstelius kepimo milteliu), bet po kokiu 25 min, subliusko ir gavosi toks sulinys  verysad.gif Taip ir nesuprantu, ka ne taip padarau  g.gif
Ir si karta taip sunkiai kiausiniai su cukrumi plakesi, ech  doh.gif


iš savo patirties sakyčiau,kad kai šitaip ydumba biskvitas,tai vadinasi per mažai miltu.....
Atsakyti
aciu Olesta labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 10 29, 21:07)
iš savo patirties sakyčiau,kad kai šitaip ydumba biskvitas,tai vadinasi per mažai miltu.....

nu lyg ir sveriau viska, o kiek jus dedat miltu, kaip parasyta recepte-230 gr?
Ir kiek laiko jus kepat toki biksvita? Bandysiu as ji iveikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2010 10 29, 21:50)
nu lyg ir sveriau viska, o kiek jus dedat miltu, kaip parasyta recepte-230 gr?
Ir kiek laiko jus kepat toki biksvita? Bandysiu as ji iveikti  ax.gif

dedu 230 g kaip recepte parašyta, bet ir kepu kaip recepte parašyta 190 laipsnių, tiek per 4 kartus tiek per kartą iškepa puikiausiai, tiek iš 3 kiaušinių, tiek iš 5 kiaušinių, ant trijų kiaušinių turiu išsiskaičiavus normas miltų ir t.t.

čia neseniai Spyglis2 įdėjo fanstastišką irgi biskvitą, iškepa lygus kaip stiklas, labai purus ir skanus biskvitas irgi, gal tas Tau gautųsi 4u.gif Rafaelai kai kurioms ne visada gaunasi, gal ir nuo dujinių kažkiek priklauso g.gif mano jei skalbiankė įjungta ir kepu, tai kepa biskvitai ilgiau doh.gif

Išbandžiau Ruby spalvą, nu nieko tokia ax.gif pastiliažą menkiau nudažė, marcipaną labai gerai perėmė cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 29 spalio 2010 - 21:07
vat aš irgi norėjau pasiūlyt mano biskvitą išssikept 4u.gif visada puikiausiai iškepa, tik nereikia orkaitės atidarinėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 10 30, 09:30)
vat aš irgi norėjau pasiūlyt mano biskvitą išssikept 4u.gif visada puikiausiai iškepa, tik nereikia orkaitės atidarinėt  4u.gif


Aciu mergaites 4u.gif siandien is pat ryto pasiraitojau rankoves ir vel bandziau ji kepti , ir viskas puikiai pavyko thumbup.gif
Spyglis2, pasivartysiu keletas psl atgal ir butinai isbandysiu tavo biskvito receptuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 10 30, 10:30)
vat aš irgi norėjau pasiūlyt mano biskvitą išssikept 4u.gif visada puikiausiai iškepa, tik nereikia orkaitės atidarinėt  4u.gif



KURIAM PSL JUSU RECEPTAS, PERVERCIAU ATGAL KELIS PSL NERADAU
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 10 27, 22:20)
swoon.gif
aš tai pagal receptą  cool.gif  ir paskui dar kažkas minėjo tai 3 auk6telius sukroviau dirol.gif

jaučiu čitą biskvitą paliksiu... galės bernai suvalgyt... ir jaučiu iškepsiu biskvitą iš ananasinio torto  g.gif

3 kiausiniai
250 g .cukraus
1 pakelis vanilino
100g. miltu
100g. krakmolo
1 pakelis kepimo milteliu

kaži ar baisus jau ten skirtumas bus  g.gif



Akvilyte as naudoju doktor otkr. kepimo miltelius bet dedu visada 1 valg sauksta nes pakelis ligtais 20gr uztat tau ir jauciasi tai is pakelio 2 saukstai iseina ir dar gal truputis todel tau ir jauciasi niekada tiek daug nereikia det schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 10 30, 12:59)
KURIAM PSL JUSU RECEPTAS, PERVERCIAU ATGAL KELIS PSL NERADAU

čia 4u.gif
Atsakyti
LABUKA
uzsikreciau ir as tortu kepimu ax.gif

noreiu paklaust, ar rafaelo biskvita galima issikept tarkim pries savaite? g.gif
ir kur ji laikyt? maiselyje kad nesudziutu? g.gif
Atsakyti
mergainos, padėkit. neberandu Cipsiuko (?) glajaus iš kakavos (nepamenu, jog šokolado būčiau dėjus), mat kepu tortą su kavos aromatu (kažkodėl nesu sužavėta matytu vaizdu, bet gal skonis bus geras).
kažkada dariau tą liejimo masę, patiko. savo užrašuose nerandu. čia verčiau - vėl nerandu. po studijų savaitės galvoj nebegerai doh.gif

mildama, aš nekepčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 31 spalio 2010 - 11:26
QUOTE(mildama @ 2010 10 31, 11:06)
LABUKA
uzsikreciau ir as tortu kepimu  ax.gif

noreiu paklaust, ar rafaelo biskvita galima issikept tarkim pries savaite? g.gif
ir kur ji laikyt? maiselyje kad nesudziutu? g.gif



Gali, bet ir laikyti turesi saldytuvo kameroje.Kada reiks issitrauksi paliksi atsilti ir turesi sviezu biskvita
Atsakyti