Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(eglute82 @ 2010 09 01, 10:04)
na dabar visai sugundei  ax.gif o pudryciu spalvos tebuvo trys? kuria tu emei? prasysiu laso kito pabandymui blush2.gif

blizgi galvojau pirkti nvey cristal, bet sis taip puikiai blizga manau teks vaziuoti pas prancuzus  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Spalvos trys. Pagal tai, kaip rodė kompiuterio ekranas Mondebio puslapį, rinkausi šviesiausią Sable. Kitos man atrodė, kad būtų per tamsios. Nors, kaip rašė Chippie, šviesiaodėms siūlo gamintojas spalvą "per vidurį", į rausvumą. Biolander, iš kur siunčiausi, puslapyje irgi šviesiausia Sable pasirodė smile.gif

lengvai krempudra tepasi, lygiai pasiskirsto, greitai įsigeria, pasidaro matinė, o veidas lieka neapkrautas, ko labiausiai bijojau smile.gif Bet jau vien į sudėtį pasižiūrėjus matosi, kad labai lengva wink.gif

aš turiu Nvey spalvą Seduce me. Tai tikrai pavyko spalvą atitaikyti, bet kažkodėl mieliau dažosi su Naturado. Svarstau, kaip Naturado su spalvom dažytų, bet Nvey man labai geriasi į lūpas (sausos), o Naturado ilgiau laikosi, kiek gali laikytis blizgesiukas smile.gif
Atsakyti
Visa vasara pragyvenau su aliejais ir hidrolatais, ant rudens "pasiprase" oda drekinimo.Vakar isigyjau drekinanti dienini veido krema Organix. Nesate bandziusios? Neprasta sudetis?
Aisku pasidomet reikejo visu tuo pries nusiperkant, bet cia kazkaip neplanuotai gavosi sis pirkinys.
Atsakyti
kaip ant odos? Iš aprašymo atrodo, kad sertifikuoti tik augalai, kaip kad Natura Siberica (Bio Suisse, Ecocert). O visas kremas nėra sertifikuotas? g.gif Ir kodėl būtent jį pasirinkai? mirksiukas.gif
Atsakyti
na va pabandziau isideti i mondebio krepseli Naturado blizgiuka ir man ismeta "ous let us regret, this product cannot be exported in Lithuania" kaip cia suprast g.gif
Atsakyti
o tu užsiregistravai? Ir vistiek neleidžia? Chippie, aū !!!!!! unsure.gif Na turėsim su lenkais draugauti, jei prancūzai su mumis nenorės draugauti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 01 rugsėjo 2010 - 09:38
QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 10:28)
kaip ant odos? Iš aprašymo atrodo, kad sertifikuoti tik augalai, kaip kad Natura Siberica (Bio Suisse, Ecocert). O visas kremas nėra sertifikuotas?  g.gif Ir kodėl būtent jį pasirinkai?  mirksiukas.gif


Si ryt pasitepiau pirma karta, susigere labai greit. Po kokiu 3-4 min, jau tepiau mineraline pudra.
O kaip as ji nusipirkau? Pakeliui is darbo kartais sustoju Rojaus sode maisto nusipirkti. Stoviu prie kasos, uzmeciau aki i kosmetikos lentyna ir prisiminiau, kad man kremo reikia. Tai buvo sitas is drekikliu, ir Aqua Bio (kazkoks koncentruotas, stiprus drekiklis) jo kaina buvo berods 128 lt doh.gif , o Organix'o 41 Lt. Pardaveja sako, as naktini toki naudoju, man labai patinka. Ir meginuka turejo tik naktinio kremo. O as nakti nieko netepu, tik hidrolatas ir miegot. Tai sakau, bala nemate, duokit man ta krema. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 01, 09:38)
o tu užsiregistravai? Ir vistiek neleidžia? Chippie, aū !!!!!!  unsure.gif Na turėsim su lenkais draugauti, jei prancūzai su mumis nenorės draugauti  g.gif

taip, vargais negalais per babel fish biggrin.gif o parduoti tai nenori biggrin.gif jau su prancuzu man sunku, tai su lenku kalba visai ne draugyste lotuliukas.gif teks laukti kol kam nors, ko nors prireiks
Atsakyti
man tai panika: viskas baigiasi unsure.gif
tusas pradejo rodyti pozymius dziuvimo
veido kremas ant ribos ir nebezinau koki pirkti
D&G muiliukai turbut prazioplinau doh.gif
nu zodziu juodadienis kazkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 01, 10:41)
taip, vargais negalais per babel fish  biggrin.gif o parduoti tai nenori  biggrin.gif


kas tas babel fish? Įdomiai, pvz. toks Couleur Caramel pats neparduoda nieko už FR ribų, tai gal ir tarpininkai verčiami įsipareigoti neparduoti? Bet tai kodėl Naturado sėkmingai Lenkijos rinkoje parsiduoda? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Odrey @ 2010 09 01, 10:38)
Pardaveja sako, as naktini toki naudoju, man labai patinka. Ir meginuka turejo tik naktinio kremo. O as nakti nieko netepu, tik hidrolatas ir miegot. Tai sakau, bala nemate, duokit man ta krema. irnesakyk.gif


antra diena ir aš tą Buta'i naktinį iš ryto tepu biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
babel fish vertejas internetinis smile.gif

manau i bloga reiktu itraukti zalio lapo tusa wink.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti