Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas, 5 dalis

QUOTE(kristynka* @ 2015 09 25, 05:57)
21d jis buna pas jus. Tada 7d be jo.
jei menesines pasirode anksciau, gal per silpnas, nes kai as geriau kt tabletes taip buvo. Praasideda mm pries savaite, bsigi ger tabletes vel mm prasideda.

Zinau, kad 21 dienas. Man dar liko 1 diena, o topks jausmas, kad menesines. Su KT buvo tepliojimai, bet tikrai ne tokie cirkai. doh.gif
Istverciau pora menesiu as ir dvigubas menesines, bet baisu, kad nebutu rizikos pastoti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 09 25, 12:50)
Zinau, kad 21 dienas. Man dar liko 1 diena, o topks jausmas, kad menesines. Su KT buvo tepliojimai, bet tikrai ne tokie cirkai.  doh.gif
Istverciau pora menesiu as ir dvigubas menesines, bet baisu, kad nebutu rizikos pastoti.  unsure.gif

jei jums su KT tabletems tepliojo, ir su ziedu visai mm pasirode. gali buti, kad ziedas persilpnas Jums (reiktu paziureti Jums tableciu ir ziedo stiprumus)

O Jums zieda paskyre gine ? nes jei tepliojo su tabletemis, ( bent mano gine sako, kad ziedas silpnas hormonas)
jei as ir kazkada geriau kazkokias tabletes, ir po 1m pradejo atsirasti menesines. dvejos per menesi. pries nutraukima tableciu, ir paskui kai jos turi buti vienos. Paskyre stipresnes, susitvarke.... paskui neatsimenu kaip ten man klostes, bet kazkaip pradejau vartoti zieda, ir su ziedu viskas OK jau po dvieju gimdymu ji naudoju.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 09 25, 12:35)
jei jums su KT tabletems tepliojo, ir su ziedu visai mm pasirode. gali buti, kad ziedas persilpnas Jums (reiktu paziureti Jums  tableciu ir ziedo stiprumus)

O Jums zieda paskyre gine ? nes jei tepliojo su tabletemis, ( bent mano gine sako, kad ziedas silpnas hormonas)
jei as ir kazkada geriau kazkokias tabletes, ir po 1m pradejo atsirasti menesines. dvejos per menesi. pries nutraukima tableciu, ir paskui kai jos turi buti vienos. Paskyre stipresnes, susitvarke.... paskui neatsimenu kaip ten man klostes, bet kazkaip pradejau vartoti zieda, ir su ziedu viskas OK jau po dvieju gimdymu ji naudoju.

Gine paskyre. Kol kas palauksiu, nes nenoriu prie tableciu grizti. Jei per 3 men nesusitvarkys, tada ziuresiu ka daryt. Dabar tik svarbu, kad nepastociau per ta laika
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2015 09 25, 14:54)
Gine paskyre. Kol kas palauksiu, nes nenoriu prie tableciu grizti. Jei per 3 men nesusitvarkys, tada ziuresiu ka daryt. Dabar tik svarbu, kad nepastociau per ta laika

Pasitarkite su ginekologe.
Atsakyti
Vartojau, bet man kažkaip labai jautėsi svetimsalis manyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 05 26, 15:17)
Na, nebūtinai dėtis 4-5 ciklo dieną  mirksiukas.gif

Kaip pradėti naudoti pirmą žiedą?

Jei pastarąjį mėnesį hormoninių kontraceptikų nevartojai


Pirmąja ciklo diena vadinama pirmoji mėnesinių kraujavimo diena. Žiedą reikia įsidėti pirmąją ciklo dieną. Tai galima padaryti ir vėliau, bet ne vėliau nei 5 ciklo dieną (net ir tuo atveju, jeigu kraujavimas dar nepasibaigęs). Jei žiedą įsidėsi pirmąją ciklo dieną, jis bus veiksmingas iš karto. Jei žiedą įsidėsi 2–5 ciklo dieną, kitas 7 dienas (savaitę) turėsi naudoti papildomas apsaugos priemones, pvz., prezervatyvą.


O man tai sakė pirmą dieną dėtis, kai tik prasideda mmm
Atsakyti
Sveikos. Klausykit, jeigu pamiršau išsiimti zieda, turėjau išsiimti penktadienį, o issiemiau šiandien. Tai man naują zieda kisti po savaitės nuo šiandien?
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2016 08 23, 13:47)
Sveikos. Klausykit, jeigu pamiršau išsiimti zieda, turėjau išsiimti penktadienį, o issiemiau šiandien. Tai man naują zieda kisti po savaitės nuo šiandien?

Man taip buvo. As lig islaukiau tas 7d, kad mm butu.
Atsakyti
Galima su KZ nutest mm nors porai sav? hmm.gif Man per pati mm malonuma kelione nusimato :o Jei panaudojus 3 sav KT ir pakeisciau nauju? Ar neatsirastu mm?
Atsakyti
QUOTE(PussBoots @ 2016 10 19, 14:44)
Galima su KZ nutest mm nors porai sav?  hmm.gif Man per pati mm malonuma kelione nusimato :o Jei panaudojus 3 sav KT ir pakeisciau nauju? Ar neatsirastu mm?

ginekologes pasiklauskite.
man gine kazkada apie tai pasakojo, bet bijau sumeluoti...
Atsakyti
Jau 3 metai naudoju, labai gerai sureguliavo ciklą, skausmų didelių nebėra,oda graži bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos, gal atgaivinsiu temą :)

Ieškau patarimo

Atsitiko toks dalykas, kad vasarą buvo trumpam nutrūkęs Nuvaring tiekimas į LT, to nežinojau ir taip jau išėjo, kad Rugpjūčio mėnesiui negavau to žiedo ir likau be(prieš tai metus naudojau).. Na išlaukiau mėnesinių rugsėjio pradžioje, jos buvo pavėlavę, bet pagalvojau jog tai normalu. Taigi, pirmąją dieną įsidėjau žiedą ir.. mėnesinės niekaip nesibaigia :( Jau savaitė su viršum.. Aš taip spėju, kad turbūt visą mėnesį bus, nes gavosi kaip ir disbalansas.. tai turbūt laukt ir tikėtis, kad su kitu žiedu susitvarkys plius minus viskas? Pilvo apačią kartais paspazmuoja, bet man visad mėnesinės būna su lengvais skausmais. Aišku ir kraujavimas keistokas, jis ryškiai raudonas, kaip suprantu šviežias kraujas. Jo nėra taip kaip per mėnesines būna, bet jo yra.. Ir tai nėra kažkokios kaip tąsios išskyros.. žodžiu, gal kas esat susidūrę ir galit mane nuramint? Kreipčiausi pas savo ginę, bet artimiausia vieta pas ją už pusantro mėnesio...  :unsure:​ 

Atsakyti