Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

Tesiam temą!
Laikas pasirūpinti kūno oda!(Jūsų nuomonė apie šias priemones ir ne tik...)
user posted image
user posted image
user posted image
Katalogas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukee: 22 rugpjūčio 2010 - 19:41
Labas visoms naujoje temuteje 4u.gif
Kadangi senoje temoje nesulaukiau ats.i visus man rupimus klausimus tai vel uzduodu juos cia:
gal galit pasakyti, kuri dabar spalva kaip atrodo tu nauju piestuku?
spalva Mocha, bus labai ruda? nepanasu i seselius granite?
o kaip soft Jade? jie ryskus zali ar kokie? ir sparking blush ? vaje kaip visko vis reikia kas nauja o jie tik sausi tept?


Papildyta:
to rutuliukė:
kataloge nelabai atitinka lemongrass seseliu spalva, naturoje ji nera tokia ryski g.gif
o tas Jusu turimas zalias piestukas,ir tas zalias seselis i zalia labiau panasus, ar i toki balta perlamutra kaip buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 08 24, 12:10)
Labas visoms naujoje temuteje  4u.gif
Kadangi senoje temoje nesulaukiau ats.i visus man rupimus klausimus tai vel uzduodu juos cia:
gal galit pasakyti, kuri dabar spalva kaip atrodo tu nauju piestuku? 
spalva Mocha, bus labai ruda? nepanasu i seselius granite?
o kaip soft Jade? jie ryskus zali ar kokie? ir sparking blush ?  vaje kaip visko vis reikia kas nauja  o jie tik sausi tept?


Papildyta:
to rutuliukė:
kataloge nelabai atitinka lemongrass seseliu spalva, naturoje ji nera tokia ryski  g.gif
o tas Jusu turimas zalias piestukas,ir  tas zalias seselis i zalia labiau panasus, ar i toki balta perlamutra kaip buna?  g.gif


Pomona33 4u.gif na kaip cia ivardinti ? doh.gif sviesiai zalias perlamutras - va taip thumbup.gif ne baltas schmoll.gif geriausiai jums butu pabandyti visas 4 spalvas naturoje pas savo konsultante arba direktore 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2010 08 24, 13:42)
Pomona33  4u.gif na kaip cia ivardinti ? doh.gif sviesiai zalias perlamutras - va taip  thumbup.gif ne baltas  schmoll.gif geriausiai jums butu pabandyti visas 4 spalvas naturoje pas savo konsultante arba direktore  4u.gif  ax.gif

Geriausia butu doh.gif bet kad as savo konsultantei visas naujienas pirma papasakoju doh.gif ji net nezino kad tokie yra... schmoll.gif lotuliukas.gif tai ir klausineju cia iki smulkmenu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 08 24, 15:30)
Geriausia butu  doh.gif  bet kad as savo konsultantei visas naujienas pirma papasakoju  doh.gif ji net nezino kad tokie yra... schmoll.gif  lotuliukas.gif tai ir klausineju cia iki smulkmenu  ax.gif  blush2.gif

Ot, tai kodėl pati netampi konsultante? g.gif

Ką naudojate kūnui? Ir kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2010 08 24, 20:32)
Ot, tai kodėl pati netampi konsultante?  g.gif

Ką naudojate kūnui? Ir kodėl?

Cia nelabai galima diskutuoti apie konsultanciu veikla ax.gif bet netampu nes nedaryciau uzsakymu ir t.t. naudoju tik del saves wub.gif

o kunui naudoju ta duso zele kur Tigriuke ikele virsuj foto, ne zalia o rausvu virseliu, tai senoje temoje jau rasiau, kad man ji nelabai blush2.gif uz tokia kaina noretusi,kad daugiau kvepetu, o kvepia tik kol prausiesi g.gif na tikejausi kazko daugiau is jos unsure.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie vit C ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2010 08 24, 21:32)

Ką naudojate kūnui? Ir kodėl?

as naudoju ananasini rinkini, man kvapas patinka ir to rinkinio sudetis thumbup.gif

QUOTE(Ziu Ziu @ 2010 08 27, 10:40)
kokie atsiliepimai apie vit C ax.gif

man patinka thumbup.gif ,
ilgai naudojau serumus, jie pasibaige, tada pabandziau siuos,issitepu -oda net girgzda biggrin.gif
Atsakyti






QUOTE(editaite @ 2010 08 27, 21:06)
ilgai naudojau serumus, jie pasibaige, tada pabandziau siuos,issitepu -oda net girgzda biggrin.gif

drinks_cheers.gif ,taciau as naudoju ir serumus su vitaminu C ir kitus abu smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri uzmate - kur galima internete rasti MK priemoniu sudeti?
Atsakyti
Sveikutės,

turiu klausimą - ar įmanoma nusipirkt kelis mėginukus makiažo pagrindo riebiai oda pabandymui?
Atsakyti
Mane vis dar labai domina, ar spalva Mocha to naujo piestuko, bus labai ruda? nepanasu i seselius granite? ax.gif
Atsakyti