Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės - 3 dalis

Dalinamės patirtimi, nuomonėmis kaip romanetes pasisiūti pačioms thumbup.gif

Romanetės - 1 dalis

Romanetės - 2 dalis

user posted image
Atsakyti
Sveikos, namuose turiu sirma aplink terasa ir nutiko man nelaime...sirmoje atsirado skyle blush2.gif To uzuolaidu salono jau nebera, todel tokios medziagos nerandu. Prabegau visa Urma, tokios medziagos yra, bet nera tokio atspalvio, gal cia galeciau rasti kokia siuveja, kuri galetu ir patarti ir padeti persiuti. Nes reiktu arba iterpi kokia detale, arba jungti su kita medziaga. Tiesa sakiau dar bandysiu salonuose pasizvalgyti, bet daug vilciu nededu g.gif
Parasykit kas galit padet. (Kaunas)
Atsakyti
gal atsirastu kokia siuveja, kuri galetu pagelbeti ir pasiuti romanetes Panevezyje?
Atsakyti
ieskaua kaune siuvejos kuri padetu pasisiuti romantes?
kur geriausia pirkti mechanizma?
Atsakyti
apmirusi temele, toks jausmas kad niekas nebesiuna sad.gif

as galiu pagelbeti ir papuosti jusu langus nuo uzuolaidu iki romaneciu. padedu issirinkti audinius, patariu kas labiau tiktu. reikiamas detales, mechanizmus uzsakau pati, dirbu su tiekejais jie man pasiulo geriausia kaina.
šiauliu regionas
Atsakyti
laukiu ir aš, kas pasigirs savo darbeliais - ruošiuosi iš lininės medžiagos siūtis ir aš
Atsakyti
Labas
gal pasakytumet koks max tarpas gali buti tarp vertikaliu romanetes virveliu ir kiek cm daugiausia virveles gali buti nutolusios nuo sonu?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 06 26, 21:32)
Labas 
gal pasakytumet koks max tarpas gali buti tarp vertikaliu romanetes virveliu ir kiek cm daugiausia virveles gali buti nutolusios nuo sonu?

standartiniuose romaneciu mechanizmuose 1 m plocio buna 3 virveles, o 2,5 m plocio 5.
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 06 26, 23:09)
standartiniuose romaneciu mechanizmuose 1 m plocio buna 3 virveles, o 2,5 m plocio 5.

pas mane mechanizmas 80 cm plocio, nezinau kokiu atstumu isdestyti virveles... g.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 06 27, 20:06)
pas mane mechanizmas 80 cm plocio, nezinau kokiu atstumu isdestyti virveles... g.gif

ta ik as suprantu tai jus turit standartinius mechanizmus.. tai ten juose yra rites. kiek riciu prie vieno yra?
jei 3 tai viena prie vieno krasto, kita prie kito ir 3 per viduri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 06 27, 22:01)
ta ik as suprantu tai jus turit standartinius mechanizmus.. tai ten juose yra rites. kiek riciu prie vieno yra?
jei 3 tai viena prie vieno krasto, kita prie kito ir 3 per viduri smile.gif

2 rites, kiek max kazin galiu atitraukti nuo krasto virveles, kad gerai kilnotusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 06 27, 22:21)
2 rites, kiek max kazin galiu atitraukti nuo krasto virveles, kad gerai kilnotusi g.gif

priklausomai koks audinys, bet galit atitraukt iki 10 cm
Atsakyti