Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės - 3 dalis

Prieš metus laiko planavau siūti, bet tik dabar turiu mechanizmą ir medžiagą smile.gif Pirkau drobelę 2,20 m pločio, nes reik uždengti 1,80m. Tik vat dar klausimas iškilo dėl klosčių - kokio gylio geriausia daryti? Kokio gylio gražiausiai atrodo? Skaičiavau, kad horizontaliai lysteles siūti kas 40 cm, dabar pradėjau abejoti,gal kas 30 cm g.gif Klostė gaustųsi 15 cm, ne 20..
Mano mechanizmas 1,80 m pločio, standartiškai deda 5 virvutes, aš prašiau, kad dėtų 7 - isgi ir aukštis ir plotis nemažas, o dar medžiaga ne iš lengvųjų..

Ką esu pasižymėjusi iš ankstesnių temų:
1. Tarpas tarp romanetės apačios iki pirmosios lystelės turi būti didesnis nei tarpas tarp pirmos ir antros lystelės - kam to reikia? Galvoju, nebent kokia apačia graži, tai kad matytųsi išsikišusi g.gif
2. Vertikalios virvutės kas 40 cm, o jei medžiaga sunki, tai kas 25-30 cm.

Kiek skaičiau tai Kvankšt siuvo iš lino wub.gif Pati labai irgi lino norėjau, bet vat pabijojau vertikaliai jungti medžiagą, nes lino pločiai iki 1,60 m patinkančius radau.
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 07 01, 14:16)
Prieš metus laiko planavau siūti, bet tik dabar turiu mechanizmą ir medžiagą smile.gif Pirkau drobelę 2,20 m pločio, nes reik uždengti 1,80m. Tik vat dar klausimas iškilo dėl klosčių - kokio gylio geriausia daryti? Kokio gylio gražiausiai atrodo? Skaičiavau, kad horizontaliai lysteles siūti kas 40 cm, dabar pradėjau abejoti,gal kas 30 cm  g.gif  Klostė gaustųsi 15 cm, ne 20..
Mano mechanizmas 1,80 m pločio, standartiškai deda 5 virvutes, aš prašiau, kad dėtų 7 - isgi ir aukštis ir plotis nemažas, o dar medžiaga ne iš lengvųjų..

Ką esu pasižymėjusi iš ankstesnių temų:
1. Tarpas tarp romanetės apačios iki pirmosios lystelės turi būti didesnis nei tarpas tarp pirmos ir antros lystelės - kam to reikia? Galvoju, nebent kokia apačia graži, tai kad matytųsi išsikišusi  g.gif
2. Vertikalios virvutės kas 40 cm, o jei medžiaga sunki, tai kas 25-30 cm.

Kiek skaičiau tai Kvankšt siuvo iš lino  wub.gif  Pati labai irgi lino norėjau, bet vat pabijojau vertikaliai jungti medžiagą, nes lino pločiai iki 1,60 m patinkančius radau.


kokio aukscio jusu romanet bus?
as nesiulau daryti skirtingu tarpu, tike nuo apacios tiek nuo viraus padaryti vienodus tarpus geriau, nes paskui kvailai ziurisi.. manau gali buti tarpas nuo 30 iki 40 cm. reikia ziuret kaip pagal audini ziurisi, koks rastas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 07 01, 14:27)
kokio aukscio jusu romanet bus?
as nesiulau daryti skirtingu tarpu, tike nuo apacios tiek nuo viraus padaryti vienodus tarpus geriau, nes paskui kvailai ziurisi.. manau gali buti tarpas nuo 30 iki 40 cm. reikia ziuret kaip pagal audini ziurisi, koks rastas ir t.t.

246 cm aukštis, tai man reikia kas 41 cm siūti horizontalias juosteles. O kaip reikia apskaičiuoti kiek užims vietos, sutraukta romanetė?
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 07 01, 15:47)
246 cm aukštis, tai man reikia kas 41 cm siūti horizontalias juosteles. O kaip reikia apskaičiuoti kiek užims vietos, sutraukta romanetė?

as sau 270 auksciui dejau 9 vyteles.
sutraukta romanete uzims vietos panasiai kaip per viena vyteles auksti, na apie 30-40 cm
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 07 01, 17:07)
as sau 270 auksciui dejau 9 vyteles.
sutraukta romanete uzims vietos panasiai kaip per viena vyteles auksti, na apie 30-40 cm

o skaičiavot, su apatiniu tuo balastu? 9 vytelės ir tas apatinis balastas, ar 8 vytelės ir tas apatinis?
Jei gerai supratau, tai sutraukus romanetę, užims tiek kiek yra tarpas tarp vytelių?
Atsakyti
Pasisiuvau ir aš langui grožį smile.gif Iš tikro nieko sudėtingo. Tik baisiausias kirpimas buvo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 08 24, 18:01)
Pasisiuvau ir aš langui grožį smile.gif Iš tikro nieko sudėtingo. Tik baisiausias kirpimas buvo  biggrin.gif
user posted image


GRAZU thumbup.gif
Atsakyti
nuostabu smile.gif balla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipire: 25 rugpjūčio 2011 - 13:55
Labai dailiai pasiuta romnete.
Kaip supratau, mechanizma pirkote gatava, beje, kur ir kiek kainavo?
Siuvote is medvilnes? Jei taip, ar butina plaut pries siuvima audinio susitraukimui, kad paskui nesitrauktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitte: 26 rugpjūčio 2011 - 14:54
ir medziagyte labai grazi smile.gif ir perdaug neuztamsina ir rastas puikus.
kaip suprantu, romanetems kuo plonesnis audinys, tuo graziau krenta per klostes?
Atsakyti
Na ir as po truputuka bandau romanetes susimeistrauti... smile.gif labai jau daug man laiko uzima, nes "gamyba" prasideda kai vaikas miega. Na kai pabaigsiu butinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 08 24, 19:01)
Pasisiuvau ir aš langui grožį smile.gif Iš tikro nieko sudėtingo. Tik baisiausias kirpimas buvo  biggrin.gif
user posted image

Nerealiai smile.gif
Atsakyti