Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių namučiai

QUOTE(fonema_79 @ 2010 11 09, 20:29)

ogo kiek visko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2010 11 09, 21:29)
4u.gif  Sveika prisijungusi prie mūsų. Kantrybės Jums, tėveliai  4u.gif

aciu ax.gif

QUOTE(NikeZ @ 2010 11 09, 22:45)
ogo kiek visko  unsure.gif

jo, daug...na, bet kiekvienam savos bedos ir savi dziaugsmai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 11 09, 14:25)
mano cia draugiai reikia,uzklause snd,mes negautume,nes neturim savo butuko ax.gif

Kazkur spaudoj skaiciau, kad nuomojantis buta galima susitvarkyti kompenacija, tik nuoma turi buti legali, na sudaryta sutartis, tada gali tvarkytis mirksiukas.gif
pasidomes soc. skyriuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domicele: 10 lapkričio 2010 - 08:42
Labas iš ryto visom,

QUOTE(fonema_79 @ 2010 11 09, 20:29)

vaje bėdelių kiek turit, bet džiugu, kad tikit stebuklais, nes jų tikrai būna smile.gif

Kad ir tokių

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fonema_79 @ 2010 11 09, 20:29)
labai aciu, kad taip siltai priemet i savo bureli 4u.gif
mano berniukas gime su kloakos sekvencijos ekstrofija, t.y. daugybines igimtos vystymosi ydos:slapimo pusles ekstrofija, lytiniu organu vystymosi anomalijos, dvigubas k. inkstas, anus atrezija, enterostoma, malabsorbcijos sindromas, eksikoze II-III, ŠRB - elekrolitu sutrikimai; Igimta hipotrofija; Mazakraujyste misrios etiologijos vidut.sunkumo; meningocele; neurorefleksinio dirglumo sindromas. (siauriau Q42.3, Q63, G24.8)
Kiek zinau Lietuvoje mes esam tokie vieninteliai.Laukia labai daug operaciju, jau turejom tris. Teoriskai, pagal medicina tokie vaikai kaip musu negyvena, stebuklas, kad mes gyvenam, keiciam medicina ax.gif

Labas rytas
na pas jusu ir bedeliu daug doh.gif va eilini karta teorijos priestarauja praktiskai,va ir jusu atvejis tai parodo,daug kantrybes,jegu,sveikatos jum linkiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2010 11 10, 09:42)
Kazkur spaudoj skaiciau, kad nuomojantis buta galima susitvarkyti kompenacija, tik nuoma turi buti legali, na sudaryta sutartis, tada gali tvarkytis  mirksiukas.gif
pasidomes soc. skyriuje

kazin ar noretu legaliai kas sudaryti kokai sustarti, g.gif juk jiem nuo to mokesciai butu.jei viskas pavyks,tai ryt issinuomotumem butuka,ir ten mazi mokesciai,laikykit kumscius thumbup.gif
bet as ziuriu seimininkai isprotejo doh.gif vakar perskambinau del vieno buto,na sako as dar vis laukiu kada zmogus sumokes pinigus,as klausiu o tai kazkokio avanso norit,sako taip,1000lt,ir nusterau doh.gif o tai butu ne iprieki uz menesisu isskaiciuota,o ta suma butu jei tarkim sugadinsim kazka,sienas subraizysim,sulauzysim,ir istos sumos isskaiciuos,o jei sako nieko nesugadinsit kai iseisit lauk,grazinsiu ta suma.a jus esat tokiu bajeriu girdeje lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 11 10, 11:13)
Labas rytas
na pas jusu ir bedeliu daug doh.gif va eilini karta teorijos priestarauja praktiskai,va ir jusu atvejis tai parodo,daug kantrybes,jegu,sveikatos jum linkiu 4u.gif
Papildyta:

kazin ar noretu legaliai kas sudaryti kokai sustarti,  g.gif juk jiem nuo to mokesciai butu.jei viskas pavyks,tai ryt issinuomotumem butuka,ir ten mazi mokesciai,laikykit kumscius thumbup.gif
bet as ziuriu seimininkai isprotejo doh.gif vakar perskambinau del vieno buto,na sako as dar vis laukiu kada zmogus sumokes pinigus,as klausiu o tai kazkokio avanso norit,sako taip,1000lt,ir nusterau doh.gif o tai butu ne iprieki uz menesisu isskaiciuota,o ta suma butu jei tarkim sugadinsim kazka,sienas subraizysim,sulauzysim,ir istos sumos isskaiciuos,o jei sako nieko nesugadinsit kai iseisit lauk,grazinsiu ta suma.a jus esat tokiu bajeriu girdeje lotuliukas.gif  doh.gif

sveikute,saunu kad radot butuka smile.gif laikysiu kumscius,kad viskas payktu ,taip kaip planuojat. smile.gif

o apie tokias sutartis esu girdejus. tikrai ,tikrai, buna tokiu smile.gif
Atsakyti
Labas šlapias rytas smile.gif
Vikma, tikrai taip, vilniuje tik tokią praktiką ir taiko, nes nuomininkai sugeba ne tik nesumokėti už komunalinius, jei jiems patiki patys šeimininkai mokėti, bet ir sulaužyti, sugadinti arba net ir parduoti, jei geresnis koks daiktas, todėl ir ima depozitą, kad būtų užtikrinti esant nuostoliams, jog už viską bus sumokėta. O kad ima į priekį, tai kitaip ir būti negali, ne kartą teko girdėti, kad pasiplauna nesusimokėję nuomos blink.gif na visokiu gi yra, aišku, dėl to kenčia sąžiningi nuomininkei unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Senokai pas jus nebuvau blush2.gif As labai uzsikreciau zaidimu"mano ukis" drauguose.....negaliu dar apsiprast...net sapnuoju.....

kompensacija as susitvarkiusi,ir tureciau gauti.....

Sveika prisijungusi naujoke 4u.gif tikrai labai daug bedeliu turite....betgi buna ir stebuklu thumbup.gif Beje ir pas mano mama vienoje puseje dvigubas inkstas.....taigi is viso:3 ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Prisėdu trumpam nusivarius nuo mankštelės. Šiandien laisvesnė diena tai truputi pailsėsiu.

Žiūriu baigiam temuke, kas kuriam naują? Ir kaip dėl naujokėlių, traukiam jau į sąrašėlį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 11 10, 14:01)
Sveikos merginos  4u.gif

Prisėdu trumpam nusivarius nuo mankštelės. Šiandien laisvesnė diena tai truputi pailsėsiu.

Žiūriu baigiam temuke, kas kuriam naują? Ir kaip dėl naujokėlių, traukiam jau į sąrašėlį? smile.gif

sveikute smile.gif
paisek,kas be ko. jei kunas negaus poilsio,tik vargs,tai irgi nieko gero .
mes tai vakar mankstose buvom. sake,kad pas migle kojos pakankamai lengvai tiesiasi. na nera ji nei pritraukta,nei issinkta....
tik ta spastika didele,ir sako keista,jog skausminga. neturetu taip skaudeti. sako matyt rekia,daugiau nei jai skauda. toks amzius pereinamas,paumejimas...
siandiena abi vartomes lovoj.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2010 11 10, 14:58)
sveikute smile.gif
paisek,kas be ko. jei kunas negaus poilsio,tik vargs,tai irgi nieko gero .
mes tai vakar mankstose  buvom. sake,kad pas migle kojos pakankamai lengvai tiesiasi. na nera ji nei pritraukta,nei issinkta....
tik  ta spastika didele,ir sako keista,jog skausminga. neturetu taip skaudeti. sako matyt rekia,daugiau nei jai skauda. toks amzius pereinamas,paumejimas...
siandiena abi vartomes lovoj.


Žinok labai galimas daiktas kad rėkia daugiau nei iš tiesų skauda, ir man taip vaikystėje buvo. Pakakdavo tik isivaizduot kad "gali" skaudėt ir kakarinė atsidarydavo. biggrin.gif Ypač prie mamos mankštinantis, nes žinodavau kad pasigailės ir lieps nebedaryt. blush2.gif doh.gif
Tad reikia užsigrūdinti širdelę ir nekreipt dėmesio į ašarytes, pamatys kad jos neveiksmingos ir nebeverks. Dar kai pradėsit Baclofeną, pamatysi kaip sutvirtėsit, sumažės spastiką. Man baclofenas labai padeda. thumbup.gif

O man tik šiandien poilsiukas, rytoj kas laukia net baisu pagalvot. Nuo pat ryto į centrą, mankštos, šokių repeticiją dvi valandas, popiet penkių spektaklių dramos repeticiją, ir 19.30 pasirodymas Birštone su visais spektakliais, kiek persirenginėt reiks, kiek dramos amunicijos visos pasiruošt, neįsivaizduoju kokiam pavidale namo pargryšiu. biggrin.gif Bet nieko, tiek svajojau ten pasirodyt kad net dabar nesitiki dar kad į sanatoriją rytoj vyksim, atrodo kažkur kitur. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nesinori dar jungtis prie jusu, mamos (nors tikiu, jus nuostabios), nes tikiuosi, jog mano dukrai bus viskas gerai...

Mano dukrai itaria lengvos formos kaires puses pareze, nors gydytojai nepatvirtina kol kas, sako, jog reikia stebeti. Prirase mums vel masazu, lankeme ir Vaiko raidos ir ankstyvuju sutrikimu korekcijos centre manksteles, bet kaire puse, ypac kojyte yra itempta. Na, sako, jog tonusas kintantis, bet yraper didelis itempimas, as nelabai galiu mediciniskai apibudinti.

Norejau paklausti buvusiu Druskininku sanatorijoje - ar padejo jusu vaikuciams, ar pasijuto rezultatas? Mano mergaite 9 menesiu dar pati neatsiseda.

Ir su valgymu nuo gimimo turejom problemu - springimas, neistrauke pienuko is kruties, paskui nebevalge ir is buteliuko.

Gal yra mamu, kuriu vaikuciams yra lengva paralyziaus forma, ar labai vaikuciui sunku gyventi pilnaverti gyvenima? Net neisivaizduoju, ko tiketis jei diagnoze pasitvirtintu, kokios musu gyvenimo prognozes butu...
Atsakyti